Lifestyle.Lelum.pl > Policja

Policja

Barbara Kurdej-Szatan
13.03.2024 11:16 Barbara Kurdej-Szatan wszystko wyjawiła. Wykorzystano jej córkę

Polska aktorka od dłuższego czasu ma pod górkę. Wciąż ciągnie się za nią sprawa kontrowersyjnego wpisu dotyczącego straży granicznej. Niedawno w szczerym wywiadzie opowiedziała o hejcie, jakiego doświadczyła w swojej karierze medialnej. Odniosła się również od przykrej sytuacji, która spotkała jej córkę.

23-letni Bartek z Marek nie żyje. Wypłynęły nowe okoliczności śmierci, fot. Canva/chalabalaphotos
05.01.2024 15:04 23-letni Bartek z Marek nie żyje. Wypłynęły nowe okoliczności śmierci

21 grudnia 2023 roku Bartek został zatrzymany przez policję. 23-latek został przewieziony na komisariat w Wołominie, gdzie był przesłuchiwany. Do domu wrócił dopiero kolejnego dnia wieczorem z widocznymi obrażeniami. Następnego ranka już się nie obudził.

Bracia Kłeczek, sztuczne ognie, policja
30.12.2023 20:20 Tylko u nas: Policjanci ujawnili, do czego dojdzie w Sylwestra. Mundurowi są już przygotowani, mają ważny apel do ludzi

Sylwester to jedno z ulubionych wydarzeń ludzi na całym świecie. Polacy, którzy słyną z zamiłowania do dobrej zabawy, przywiązują do 31 grudnia szczególną wagę. Zdarza im się jednak hucznie imprezować, nie zważając na konsekwencje. Wtedy do akcji wkracza policja, która ma w ten wyjątkowy dzień pełne ręce roboty. W wywiadzie z naszą redakcją popularni funkcjonariusze opowiedzieli, jak wygląda służba w Sylwestra, a także zwrócili się do wszystkich Polaków z ważnym apelem.

radiowóz, zaginiona dziewczynka, policja
06.12.2023 09:20 Najnowsze wieści o zaginionej 14-latce. Użyto dronów z technologią termowizyjną i psów tropiących

5 grudnia całą Polską obiegła wieść o poszukiwania 14-letniej Wiktorii, podopiecznej ośrodka leczniczo-rehabilitacyjnego w Kamieńcu koło Tarnowskich Gór. Chorująca na autyzm dziewczynka zaginęła dzień wcześniej. Miała oddalić się od grupy dzieci, które pod nadzorem opiekunów poszły pobawić się na śniegu. Policja właśnie przekazała najnowsze wieści o 14-latce - poszukiwania odwołano.

sala zabaw, mężczyzna w masce i prochowcu
06.12.2023 08:21 Wszedł do sali zabaw pod Warszawą, a wszyscy zamarli ze strachu. Wiemy, kim jest szaleniec w masce gazowej

Kilka dni temu w podwarszawskich Ząbkach doszło do wstrząsających wydarzeń. Do jednej z popularnych sal zabaw dla dzieci wtargnęła osoba w przerażającym przebraniu. Miała na sobie długi aż do ziemi prochowiec oraz maskę gazową. Szaleniec wykonał gest, który budzi grozę. Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, kim jest ta osoba.

policja, syrena alarmowa
05.12.2023 11:41 To już pewne. Dziś Polacy usłyszą wielki huk, syreny zawyją w całym kraju. To pokłosie wydarzeń we Wrocławiu

Kilka dni temu całą Polską obiegła wieść o ataku mężczyzny na dwóch funkcjonariuszy policji we Wrocławiu. Maksymilian F., poszukiwany wcześniej listem gończym, podczas transportu na komisariat postrzelił eskortujących go policjantów. Obrażenia, które im zadał, okazały się śmiertelne. W związku z tymi tragicznymi wydarzeniami Polska Policja wydała pilny komunikat. Dziś w całym kraju wybrzmią syreny.

Gabriel Seweryn, policja
29.11.2023 14:11 Policja zabrała głos ws. Gabriela Seweryna. Nie pozostawili wątpliwości. Tak wyglądała dramatyczna akcja

Takiego obrotu spraw nikt z fanów “Królowych życia” nie mógł się spodziewać. Gabriel Seweryn, który zasłynął na łamach kultowego programu TTV, zaledwie kilka godzin transmitował na żywo wstrząsające wydarzenia. Z płaczem krzyczał, że się dusi, a nikt, nawet znajdujący się w pobliskiej karetce ratownicy, nie chce mu pomóc. Zaledwie kilka godzin po tych dramatycznych wydarzeniach poinformowano, że celebryta nie żyje. Policja właśnie zabrała głos w tej sprawie.

Grzegorz Borys
14.11.2023 16:13 Mieszkańcy udali się do lasu kilka dni po znalezieniu Grzegorza Borysa. Przeraziło ich to, co odkryli

Poszukiwania Grzegorza Borys zakończyły się w zeszłym tygodniu. Choć wydawało się, że wraz ze znalezieniem poszukiwanego lub jego ciała sprawa ucichnie, stało się niemal dokładnie odwrotnie. Pojawia się bowiem wiele hipotez. Są też zastrzeżenia co do pracy policji.

Nie żyje dwóch polskich policjantów, fot. Facebook/Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy, Canva/Joanna Ciesielska, Getty Images
11.11.2023 12:19 Tragiczne wieści. Mieli 25 i 39 lat. Nie żyje dwóch polskich policjantów

W ostatnim czasie media obiegło kilka głośnych spraw śmieci funkcjonariuszy na służbie. Dopiero co żegnaliśmy z honorami Bartosza Błyskala, który zginął podczas poszukiwań Grzegorza Borysa, a to nie pierwsza taka głośna sprawa w ostatnich dniach. Teraz media donoszą o dwóch kolejnych policjantach, którzy odeszli na wieczną służbę. 

Grzegorz Borys, las, jezioro
09.11.2023 16:14 "Takiej sprawy jeszcze w Polsce nie było". Wypływają porażające fakty ws. śmierci Grzegorza Borysa. Okropne, co mówią

6 listopada, po 18 dniach poszukiwań, śledczy odnaleźli ciało Grzegorza Borysa. Cała społeczność zamieszkująca tereny Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego odetchnęła z ulgą. Policja jednak wciąż próbuje odpowiedzieć sobie na wiele pytań, które łączą się z tą tajemniczą sprawą. Na jaw wciąż wychodzą nowe szczegóły, które ciężko jest połączyć w spójną całość. Jakich elementów układanki brakuje, a które już znamy?

policjanci, poszukiwania, Grzegorz Borys
08.11.2023 16:14 Brał udział w pościgu za Grzegorzem Borysem. Teraz ujawnia, co utrudniło całą akcję. "Nie miałby szans uciec"

Dwa dni temu służby odnalazły ciało poszukiwanego Grzegorza Borysa. Wyłowiono je ze zbiornika wodnego Lepusz na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, czyli miejscu, gdzie w końcowej fazie zawężono poszukiwania. Funkcjonariusz biorący udział w obławie postanowił opowiedzieć, co utrudniało akcję policji. Ocenił również, jak jego zdaniem przebiegły poszukiwania.

policja, zamachowiec
14.10.2023 22:40 Groził, że wysadzi się w powietrze. Policja podaje dramatyczne szczegóły akcji pod pomnikiem. Chodzi o zawartość plecaka

W sobotę 14 października w samym centrum Warszawy doszło do niebezpiecznej sytuacji. Mężczyzna wszedł na szczyt Pomnika Ofiar Tragedii Smoleńskiej 2010 roku, po czym groził detonacją ładunku wybuchowego. Na Placu Piłsudskiego natychmiast pojawiła się policja. Szczegóły tego wydarzenia są zatrważające!

policjanci
16.09.2023 15:03 Kolejna tragedia w Polsce. Wczoraj zginęli strażacy, dziś doszło do koszmaru w Częstochowie

15 września gruchnęła wstrząsają wiadomość o tragicznej śmierci dwójki strażaków, którzy zginęli w wypadku wozu strażackiego. Najnowsze doniesienia z kraju nie napawają optymizmem. W niewielkiej miejscowości Celiny pod Częstochową miały paść strzały. Policja odnalazła także ciała 2 mężczyzn. Okoliczności tej sprawy są bardzo niepokojące. 

radiowóz, policja
05.09.2023 21:38 Wspaniała wiadomość, znalazł się zaginiony 16-latek! Policja właśnie odwołała poszukiwania

Parę dni temu całą Polskę obiegła wiadomość o zaginięciu nastolatka z Ciechanowa. 16-latek opuścił swój dom i nie wrócił do niego, nie dając żadnego znaku swoim bliskim. Zaniepokojona rodzina natychmiast zgłosiła zaginięcie. Mundurowi właśnie przekazali przełomową wiadomość w tej sprawie, poszukiwania zostały odwołane. 

dom dziecka, skrzynia
01.07.2023 22:00 Znaleźli skrzynkę pod domem dziecka. Gdy policja zajrzała do środka, oniemiała. Ta sprawa może wstrząsnąć Polską

W domu dziecka w Długiem (gm. Jedlicze) koło Jasła doszło do tajemniczego zdarzenia. Nieznany nikomu mężczyzna wtargnął na teren placówki, by przed wejściem do budynku zostawić wielką, stalową skrzynię opleciona łańcuchem. To, co było w środku, przechodzi najśmielsze oczekiwania!Zanim ją otworzono, na miejsce wezwano policję. 

Kradzież
31.01.2023 16:48 Policja ustaliła tożsamość winnego napaści i kradzieży. Porażające, co zrobił młodej dziewczynie

Przełom w sprawie brutalnej napaści na Śląsku, policja ustaliła tożsamość mężczyzny, który wykorzystał, a następnie okradł 17-letnią dziewczynę. Wizerunek oprawcy trafił do mediów. Śląska policja poinformowała, że sprawca napaści został zatrzymany — wszystko dzięki udostępnieniu jego wizerunku. Po tym, jak zdjęcie z monitoringu trafiło do mediów, tożsamość została błyskawicznie ustalona.

Policjanci
28.01.2023 20:46 Policja pobiła go na śmierć, nagranie właśnie obiegło świat. Wszystko przez przepisy na drodze

Policja, zgodnie z zapowiedzią, opublikowała nagrania z zatrzymania 29-letniego Tyre’a Nicholsa. Mężczyzna został dotkliwie pobity przez funkcjonariuszy, a w wyniku poniesionych obrażeń zmarł. W Stanach Zjednoczonych tysiące Amerykanów wyszło na ulice, by wyrazić swój sprzeciw brutalnym działaniom policji. 29-latek jest kolejną osobą, która poniosła śmierć z powodu interwencji policji.

policja
26.01.2023 20:08 Dramatyczne odkrycie w polskim sklepie. Właścicielka zamarła, natychmiast wezwała policję

W jednym ze sklepów w gminie Łabunie doszło do niecodziennego, przerażającego odkrycia. Właścicielka sklepu oniemiała, kiedy zobaczyła, co znajduje się w paczce. Na miejsce niezwłocznie przyjechała policja, która zabezpieczyła znalezisko. W sklepie z odzieżą używaną rozpakowywano nowy towar, który przyszedł w paczkach. W jednej z nich, poza pościelą, znajdował się jednak prawdziwy pistolet, na dodatek wraz z amunicją.

policja
17.01.2023 08:42 Nie żyje 6 osób, w tym 17-letnia matka i maleńkie dziecko. Mieszkańcy są wstrząśnięci, tragedia za granicą

Bardzo przykre informacje napływają do nas ze Stanów Zjednoczonych. Kalifornijska policja informuje, że w miejscowości Goshen doszło do strzelaniny, w wyniku której życie straciło aż 6 osób. Niestety, wśród nich jest maleńkie dziecko, które nie miało nawet roku. Funkcjonariusze mają już pewne podejrzenia co do zaistniałej sytuacji. W tej chwili poszukują dwóch potencjalnych sprawców.

policja
10.01.2023 18:59 Polacy szukają dwóch nastolatków, zaginęli bez śladu. Rodzice wystosowali pilny apel

Policja z warszawskiej dzielnicy Targówek poszukuje dwóch nastolatków: 12-letniego Jana i 14-letniego Kewina. Chłopcy ostatni raz kontaktowali się ze swoimi rodzinami w sobotę 7 stycznia. W sieci pojawił się gorący apel obu rodzin zaginionych nastolatków. Śledczy podają ważne szczegóły, dotyczące poszukiwań chłopców.

bezdomny
06.01.2023 12:37 Kupiła bezdomnemu jedzenie. Chwilę później doszło do dramatu, policja wkroczyła do akcji. Okropne, jak ją potraktował

Mieszkanka Lublina spotkała na ulicy zaniedbanego mężczyznę, postanowiła kupić mu jedzenie. Myślała, że bezdomny chce się odwdzięczyć. Chwilę później do akcji musiała wkroczyć policja. Tym razem odruch dobroci mógł zakończyć się naprawdę źle. Policjanci z 1. komisariatu w Lublinie przekazali informację o zatrzymaniu 56-letniego bezdomnego. Zostali zaalarmowani przez 30-latkę, która chwilę wcześniej kupiła mężczyźnie jedzenie.

16.02.2022 11:17 Tomasz Wolny skontrolowany przez policję pod studiem „Pytania na śniadanie”. Wszystko poszło na żywo

Dziś w programie „Pytanie na śniadanie” mogliśmy zobaczyć zaskakującą scenę. Na parking wjechał Tomasz Wolny. Okazało się, że na miejscu czekał już funkcjonariusz policji, który zatrzymał dziennikarza. Chodziło o nowe przepisy w ruchu drogowym. Dzisiejszy odcinek programu „Pytanie na śniadanie” zapowiadał się całkiem zwyczajnie — do czasu, gdy oczom widzów ukazała się zaskakująca scena. Tomasz Wolny z jękiem niezadowolenia zatrzymał się na parkingu pod studio. Na dziennikarza czekał już przygotowany do kontroli funkcjonariusz policji. Wielu widzów z pewnością poczuło ten zimny dreszcz, słysząc popularne „Dzień dobry panie kierowco…”.

Małgorzata Foremniak
19.01.2022 23:34 Małgorzata Foremniak przyłapana z ukrycia. Gdyby policja ją zobaczyła, miałaby kłopoty

Małgorzata Foremniak złamała przepisy? Tak twierdzi jeden z portali, ujawniając zdjęcia, z których wynika, że gdyby policja nakryła znaną aktorkę, mogłoby się to skończyć sporym mandatem dla gwiazdy. Foremniak obchodziła niedawno, bo 8 stycznia 55. urodziny. Opublikowała wtedy radosny, optymistyczny wpis. Niestety, doniesienia portalu „Fakt” mogą popsuć jej humor. Czy aktorka odpowie na doniesienia?