Mąż

Katarzyna Zdanowicz, mąż
11.06.2024 14:26 Katarzyna Zdanowicz rozwodzi się z dyrektorem Polsatu. "Zakończyliśmy małżeństwo"

Katarzyna Zdanowicz właśnie zaskoczyła niecodziennym wyznaniem. Gwiazda Polsatu rzadko pozwala zaglądać fanom za kurtynę prywatności, jednak tym razem postanowiła zrobić wyjątek. By uniknąć niepotrzebnych plotek i spekulacji, wprost ogłosiła, że rozstaje się z mężem.

Sylwia Peretti mąż
08.06.2024 09:55 Mąż Sylwii Peretti zdradza, jak poznał celebrytkę. "Kiedy zobaczyłem ją pierwszy raz"

Sylwia Peretti niedługo będzie świętować rocznicę ślubu. Z tej okazji jej mąż opublikował w sieci wzruszającą publikację. Opowiedział w niej, w jaki sposób poznał celebrytkę. Marzy o tym, aby znów zobaczyć jej uśmiech.

Katarzyna Pakosińska mąż
01.06.2024 13:18 Katarzyna Pakosińska wyszła za gruzińskiego księcia. Kim jest Irakli Basilaszwili?

W żyłach męża Katarzyny Pakosińskiej płynie błękitna krew. Para miała szansę wziąć ślub w zabytkowej katedrze, a ich wesele trwało tydzień. Okazuje się jednak, że zawód, jaki wykonuje Irakli Basilashvil jest całkowicie zwyczajny. Tak zarabia na życie?

Agnieszka Dygant
29.05.2024 09:07 Były mąż Agnieszki Dygant kiedyś był wielką gwiazdą, a teraz?

Agnieszka Dygant od ponad 17 lat tworzy szczęśliwy duet z Patrickiem Yoką. Są jedną z najpiękniejszych i najbardziej zgodnych par w świecie show-biznesu. Mało kto wie jednak, że aktorka była przed laty żoną znanego artysty, Marcina Władyniaka. Co obecnie dzieje się w życiu byłego ukochanego Dygant?

Magdalena Zawadzka
27.05.2024 07:00 Magdalena Zawadzka zostawiła męża dla kolegi z planu. Zaryzykowała wszystko

Nie było tajemnicą, że Magdalena Zawadzka lubiła flirtować. Sama opowiadała o tym na łamach swojej książki. Jednak to o jednym z jej licznych romansów mówiła niegdyś cała Polska. Przyczyną ich spotkania stała się twórczość Henryka Sienkiewicza.

Dagmara Kaźmierska, rozwód
04.05.2024 18:37 Były mąż Kaźmierskiej nie mógł znieść jednej rzeczy. Dlatego ją zostawił

Kiedy Paweł K. siedział w więzieniu, jego żona zaczynała karierę w mediach. Mężczyzna obserwował ją przez szklany ekran, będąc za kratami. W końcu czara goryczy się jednak przelała. Podjęcie decyzji o rozwodzie stało się koniecznością.

Dagmara Kaźmierska, więzienie
03.05.2024 18:38 Siedział z mężem Kaźmierskiej. "Wyjdą na jaw brzydkie rzeczy"

W mediach pojawiła się rozmowa z osobą, która dzieliła celę z mężem Dagmary Kaźmierskiej. Szczegóły tego pobytu w więzieniu wzbudzają emocje. Okazuje się, że Paweł K. miał wiele do powiedzenia o swojej partnerce.

Małgorzata Socha, Krzysztof Wiśniewski
14.04.2024 07:38 Miała 16 lat, gdy poznała ukochanego. Socha musiała zawalczyć o miłość

Małgorzata Socha, gdy poznała swojego obecnego męża, była zaledwie nastolatką. Wiedziała jednak, że dla prawdziwej miłości warto zrobić wiele. Jej jasna deklaracja sprawiła, że sprawy w końcu ruszyły naprzód. Powiedziała Krzysztofowi Wiśniewskiemu otwarcie, co myśli o ich relacji.

Joanna Racewicz, trumna Pawła Janeczka
10.04.2024 13:14 Racewicz dodała wzruszające zdjęcie. Tak zapamiętała zmarłego męża

Dziś 14. rocznica katastrofy smoleńskiej. Cała Polska wspomina wydarzenie sprzed ponad dekady, w którym życie straciło 96 osób. W tragedii zginęli: para prezydencka, inteligencja, parlamentarzyści, przedstawiciele Sił Zbrojnych RP i wielu innych. Joanna Racewicz w katastrofie straciła męża Pawła Janeczka. Dziś wspomina jego stratę.

Michał Fajbusiewicz, zaginiona Barbara Chrzczonowicz
02.04.2024 07:12 Kryminalne Lelum: Co spotkało Barbarę Chrzczonowicz? Zaginęła bez śladu

Barbara Chrzczonowicz zaginęła niemal cztery dekady temu. Do tej pory nie został odnaleziony żaden ślad po dziennikarce. Istnieją tropy, które wskazują, kto może być winny jej zniknięcia, jednak nigdy nie wskazano żadnych jednoznacznych dowodów. Tajemnica nie została rozwikłana.

Magda Narożna
27.03.2024 10:13 Magda Narożna długo dochodziła do siebie po tym, co zrobił jej mąż

Choć od rozwodu wokalistki zespołu “Piękni i młodzi” i jej byłego męża minęło już kilka lat, Magda Narożna wciąż wraca wspomnieniami do tego okresu. Kobieta opowiedziała o swoich przeżyciach i odczuciach wobec przeszłości. Musiała wiele przepracować.

Magda Narożna
16.08.2023 08:28 Niespodziewana smutna wiadomość o Magdzie Narożnej. Najpierw rozstanie, a teraz to

Ostatnie dni nie były dla Magdy Narożnej łaskawe. Najpierw artystka musiała zmierzyć się z natarczywymi pytaniami fanów o swoją relację, a teraz prześladują widma poprzedniej. Mimo iż z mężem rozstała się w 2019 roku, od tego czasu nieustannie przykuwa on uwagę mediów kontrowersyjnymi wyczynami lub wypowiedziami. Tym razem zrobił coś, o czym Magda Narożna długo nie zapomni…

teściowa
08.08.2021 19:38 Mąż zdradzał ją z czterema kobietami. Kiedy poznała prawdę, obmyśliła plan zemsty

Zaskakującą historię przytoczył portal Popularne. Pewna kobieta o imieniu Sandra dowiedziała się, że jej mąż, Hubert zdradza ją z czterema kochankami. W związku z tym postanowiła obmyślić plan idealnej zemsty. Dzięki wynajętemu detektywowi udało się zwołać wszystkie kochanki, które nie miały o sobie bladego pojęcia i wspólnie spotkać z Hubertem w intymnej sytuacji. Wówczas miały zrobić coś, czego żaden mężczyzna by nie chciał. Cztery kochanki to niezły wynik dla niewiernego faceta. Dziewczyny wykazały się sporą kreatywnością, jednak wymagało to sporego nakładu finansowego, a także czasu.

mąż
09.07.2021 21:00 Dziwnie swędziała ją głową. Mąż odgarnął jej włosy i zobaczył, że ma „gza”

Pewna kobieta o imieniu Vanessa i jej mąż wrócili z wakacji, spędzonych w państwie Belize. Po powrocie kobieta poczuła, że swędzi ją głowa, a dotykając się w swędzące miejsce, poczuła coś między palcami, co bardzo ją zaniepokoiło. Małżonek odgarnął jej włosy i okazało się, że ma larwę gza. Samotne usuwanie larw gza z naszego ciała może być bardzo ryzykowne, zatem warto jak najszybciej wybrać się do szpitala, gdzie zajmą się nami specjaliści. Mężowi Vanessy na szczęście udało się to zrobić skutecznie we własnym zakresie.

mąż
08.07.2021 18:05 Przytuliła się do męża podczas wspólnego prysznica. Po chwili dostrzegła "malinkę” na jego szyi

Katarzyna postanowiła wziąć wspólny prysznic z małżonkiem, jednak nie spodziewała się, że będzie to ich ostatni. W pewnym momencie przytuliła się do ukochanego i zauważyła, że mąż ma z tyłu szyi plaster. Kiedy zapytała, co się stało, odpowiedział, że to tylko pryszcz. Żona poszła dalej i zdecydowała się go odkleić. Okazało się, że miał tam tzw. malinkę.Nie zwlekając ani chwili, kobieta przekalkulowała sobie wszystkie wydarzenia z ostatnich tygodni, kiedy mąż wracał do domu późnej, tłumacząc się przedłużeniem pracy. Od razu zrozumiała, że prawda była całkiem inna.

Carrie i Alan
27.05.2021 22:00 Wyszła za mężczyznę starszego o 32 lata. Jednej rzeczy nie robi ze swoim mężem

Kobieta wyszła za mąż za starszego o 32 lata mężczyznę. Do dzisiaj oboje są bardzo szczęśliwi. Jednak jest kilka rzeczy, od których muszą się powstrzymywać. Jej mąż jest starszy od niej o 32 lata. Ich początki były trudne. Głównie ze względu na reakcje otoczenia. Chociaż nie widzą poza sobą świata, jest coś, co może być dla nich problematyczne.

Nadia o swoim mężu Arabie
30.04.2021 19:43 Nadia poślubiła Araba. Kiedy pojechała do jego rodzinnego domu, przeżyła koszmar

Nadia, wychodząc za swojego męża, nie sądziła, że kultura arabska tak daleka jest od europejskiej. Jej przeżycia zostały opisane w książce, której spora część ukazała się w internecie. Nadia jest bohaterką książki „Fatma. Moja arabska teściowa”. Opisano w niej przeżycia Polki, która wyszła za Araba i zamieszkała z jego rodziną w Libii. Niestety, Nadia nie miała pojęcia, jak odległe są wspomniane kultury, przez co przeżyła ogromny szok już chwilę po przekroczeniu rodzinnego domu swojego męża. Wtedy też poznała swoją teściową, która okazała się jednym z głównych problemów w jej małżeństwie.

08.04.2021 10:49 Wdowa pokrzyżowała plany męża, który chciał być pochowany z całą swoją fortuną

Pieniądze to jeden z delikatniejszych tematów. Wiele osób rozmawiając na ich temat bardzo uważa na to co mówi, szczególnie osoby skąpe. Jak się okazuje, niektórzy skąpcy pozostają nimi do śmierci. Oto historia pewnej wdowy, której mąż wyjątkowo pilnował swoich pieniędzy. Wiele ludzi przed śmiercią decyduje się, by oddać swój majątek najbliższym. Najczęściej przychodzi im to zupełnie naturalnie. Ukochane osoby są więc dla nich nie tylko wsparciem w ostatnich momentach życia, ale też spadkobiercami ich dorobku. To sprawia, że czują się lepiej. Świadomość, że ich majątek będzie służył ich rodzinie, dodaje im otuchy. Są nawet tacy, którzy od początku, gdy zaczynają zarabiać pieniądze, robią to z myślą o przyszłych pokoleniach. Niestety, jak to często bywa, od każdej reguły są wyjątki.

rak
07.03.2021 15:15 Pani Renata potrzebuje pomocy. Gdy zachorowała na raka, mąż zostawił ją samą z trójką dzieci

Pani Renata Cichy potrzebuje pilnej pomocy. Gdy zachorowała na raka, mąż zostawił ją samą z trójką dzieci. Ile jeszcze razy życie udowodni mi, że nie ma na świecie żadnej sprawiedliwości, ile razy będę jeszcze modlić się o cud, a otrzymam kolejną tragedię? – pyta kobieta. Trwa zbiórka. Renata Cichy to mama trójki dzieci – dwóch dziewczynek i chłopca. Córka Julia i syn Sebastian cierpią na choroby serca oraz na astmę oskrzelową, ich ojciec odszedł, obecnie nie posiada praw rodzicielskich. Chora na raka kobieta dodatkowo opiekuje się mamą.

Mąż
17.02.2021 14:53 Mąż zrobił zdjęcie z ciężarną żoną. Po paru sekundach kobieta już nie żyła

W 2018 roku w Turcji doszło do szokującego i ciężkiego do racjonalnego wytłumaczenia zdarzenia. Pewien mężczyzna o nazwisku Hakan Aysal miał dopuścić się morderstwa na swojej małżonce podczas górskiej wycieczki. Mąż kobiety najpierw zrobił im wspólne selfie, a kilka sekund później miał zepchnąć swoją żonę w przepaść. Warto podkreślić, że kobieta była w ciąży. W dalszym ciągu trwa dochodzenie w tej sprawie, jednak znany jest prawdopodobny motyw dokonanej zbrodni. Mąż ciężarnej kobiety przed wylotem na wakacje miał wykupić ubezpieczenie na życie, które po śmierci swojej żony chciał pobrać. Niestety plan mu się nie powiódł.

tajemnice
11.02.2021 14:00 Mąż nie chciał dać żonie rozwodu. Mężczyzna rzucił się na kobietę z butelką w dłoni

Rozwód nigdy nie jest miłym doświadczeniem. Mąż pani Katarzyny do tego stopnia chciał go uniknąć, że o poranku wszedł do mieszkania, w którym mieszkała z ich córeczką oraz jej dwójką dzieci z poprzedniego związku. Z rozbitą butelką w dłoni rzucił się na Katarzynę. Gdyby nie 12-letni syn kobiety, skończyłoby się tragicznie. Sytuacja, która miała miejsce w 2019 roku, doprowadziła Daniela N. – męża pani Katarzyny – przed wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna musiał odpowiedzieć za swoje karygodne czyny.

03.02.2021 20:00 Jej mąż zmarł tragicznie. Włączyła jego komputer i znalazła dwa listy pożegnalne

Mąż pewnej kobiety zmarł na chwilę przed zakończeniem swojej misji w Afganistanie. Kiedy do Emmy dotarła wiadomość o śmierci ukochanego, jej świat legł w gruzach. Kobieta, która została sama z 9-miesięczną córeczką, długo nie mogła się pozbierać. Wszystko jednak zmieniło się, kiedy znalazła na komputerze męża dwa pliki. Todd Weaver, mąż wdowy, zapisał je na swoim komputerze na wszelki wypadek, licząc, że nikt nigdy nie będzie musiał ich przeczytać. Spełnił się jednak najgorszy scenariusz, a mężczyzna zginął na wojnie. Po jego śmierci, rzeczy żołnierza zostały odesłane do domu, a jego żona nie mogła uwierzyć w treść zastaną na komputerze.

żona
27.01.2021 11:20 Mąż brał prysznic, gdy przyszedł do niego SMS. Żona wzięła telefon do ręki i aż przeszły ją ciarki

Mąż wrócił do domu po bardzo męczącym dniu. Przywitał się z żoną, dziećmi, odczytał kilka maili i wybrał się pod prysznic. Jego telefon wciąż wibrował od kolejnych wiadomości. Żona z ciekawości chwyciła do ręki komórkę i odczytała pierwszą wiadomość z brzegu. Po przeczytaniu kilku zdań dosłownie zamarła. SMS zawierał zaskakującą treść. Kobieta przez chwilę się zastanawiała czy dobrze rozumie to, co wyświetla się na ekranie. Kilka zdań zmieniło całe jej życie w jednej chwili.

Mąż
19.01.2021 12:54 Przed śmiercią żołnierz pozostawił swojej małżonce wiadomość w laptopie, w których napisał kilka słów dla niej i ich córeczk

Mąż kobiety o nazwisku Emma Weaver został wysłany w 2010 na tajną misję wojenną do Afganistanu. Mający wówczas 26 lat Todd Weaver musiał zostawić w domu małżonkę i 9-miesięczną córeczkę. Niestety mężczyzna zginął, a wdowa otrzymała wszystkie rzeczy, które jej małżonek miał ze sobą. Kiedy otworzyła laptopa należącego do Todd’a znalazła w nim tylko dwa pliki. Jeden skierowany do niej, drugi do córeczki. Emma nie mogła powstrzymać łez. Podczas pobytu w Afganistanie rozmawiali przez internet. Todd powtarzał Emmie, że bardzo za nimi tęskni i nie może doczekać się powrotu do domu. Kobieta nie miała świadomości, że już nigdy więcej nie zobaczy swojego małżonka. Opisało to na blogu emmaweaveradayinthelife.blogspot.com.

kobieta
14.01.2021 20:15 Mąż zostawił ją po tragicznym wypadku. Sparaliżowana kobieta zrobiła rzecz, po której zaczął żałować

Kobieta dostała udaru, kolejny był wypadek. Jej sytuację zmieniły minuty nieszczęśliwych zdarzeń. Gdy obudziła się w szpitalu, usłyszała fatalną diagnozę. Na domiar złego, jej mąż postanowił ewakuować się z niewygodnej sytuacji. Nie wiedział, że po niedługim czasie bardzo swojej decyzji pożałuje. Z tego artykułu dowiesz się: Jaki dramat przeżyła kobieta Dlaczego zostawił ją mąż Jak poradziła sobie z tragedią Gdy kobieta uległa wypadkowi, w wyniku którego została sparaliżowana od pasa w dół, przeżyła prawdziwe załamanie. Przyznaje, że nie raz chciała sobie odebrać życie, szczególnie po tym, jak zostawił ją mąż przerażony sytuacją. Wtedy jeszcze nie czuła, jak bardzo utrze mu nosa.

mąż
14.01.2021 13:21 Znalazła intymne zdjęcia męża z sąsiadką. Zemściła się w spektakularny sposób

Mąż kobiety imieniem Mariola dowiedział się, co oznacza potęga kobiecej zemsty. Od dłuższego czasu zdradzał swoją małżonkę z ich sąsiadką, która jest lokalną fryzjerką. Pewnego dnia 45-latka znalazła intymne zdjęcia swojego męża z fryzjerką i postanowiła zemścić się w najlepszy możliwy sposób. Mężczyzna na długo zapamięta tę chwilę. Jego małżonka Mariola postanowiła upokorzyć go w najlepszy możliwy sposób. O jego romansie z fryzjerką dowiedziała się cała lokalna społeczność. Pomysłowości kobiecie nie można odmówić.

kobieta
11.01.2021 22:01 Obudziła się w środku nocy i nie mogła uwierzyć, co robi jej mąż. Kobietę wprost zamurowało

Kobieta obudziła się w środku nocy i zobaczyła, co robi jej mąż. Wydało się jej to na tyle interesujące i niecodzienne, że postanowiła zacząć go nagrywać. Filmik trafił do sieci, lecz później został usunięty. Mamy screen z tego zdumiewającego materiału. Pewna kobieta spotkała się z dość niecodziennym zjawiskiem i nie musiała wcale szukać daleko, gdyż wszystko działo się w jej własnym łóżku, które dzieli z mężem. Wszystko doprowadzało ją do śmiechu i nie mogła z powrotem zasnąć.

mąż
07.01.2021 23:15 Mąż dowiedział się, że żona go zdradza. Zemścił się w jej urodziny w najzłośliwszy możliwy sposób

Mąż długo przygotowywał zemstę dla żony, która go zdradza. Cały jego nikczemny plan miał zostać zrealizowany w jej urodziny. Jak sam wspomniał, już nie mógł się doczekać, żeby zobaczyć minę jej taty, który myśli, że ma córeczkę wręcz idealną. Mężczyzna zemścił się w najzłośliwszy możliwy sposób. Nie zgadniecie, co zrobił. Mąż przygotował swój plan bardzo skrupulatnie. Całe szczęście jego żona, która nie podejrzewała, że mężczyzna ma dowody na jej zdradę, szybko złapała haczyk. Wszystko miało miejsce w dniu jej urodzin.