Mąż

monitoring
14.08.2020 13:49 Panna młoda na weselu weszła do pokoju się przebrać. W środku zobaczyła swojego męża na łóżku, nie był sam

Panna młoda doznała prawdziwego szoku i to na własnym weselu. Jak każda kobieta marzyła o tym, aby ten jedyny dzień był wyjątkowy i tak też się stało. Z pewnością cała uroczystość przez nikogo nie będzie uznana za normalną, a wszystko przez występek męża, który zaraz po ślubie złamał przysięgę małżeńską. Każda kobieta marzy o tym, aby jej ślub był wyjątkowy. Śnimy o tym jedynym dniu wielokrotnie, wyobrażając sobie siebie w białej sukni u boku ukochanego mężczyzny. Podobnie miała Sylwia, która pewnego dnia miała wyjść za Roberta i tak też się stało. Jednak wydarzeń, które miały miejsce zaraz po ślubie, zupełnie nie przewidziała.

Mąż
06.08.2020 00:10 Mąż dowiedział się o romansie żony. Poczekał do jej urodzin i wręczył jej prezent, którego nigdy nie zapomni

Mąż dowiedział się, że jego ukochana od dłuższego czasu ma romans. Pomimo ogromnego bólu, wiedział, że nie może przejść obok tego obojętnie. Powalającego prezentu urodzinowego, który od niego dostała, nie zapomni do końca życia. Czy zdradę można ukryć? Oczywiście. Jednak tez mężczyzna poznał prawdę, a na powiadomienie żony poczekał do jej urodzin.Zdrada ukochanej osoby pozostawia po sobie ranę, która za każdym razem przypomina, że sytuacja taka może się powtórzyć. To właśnie dlatego małżeństwa, w których jeden z partnerów dopuścił się niewierności, zwykle nie są w stanie wrócić do poprzedniej relacji. Odbudowanie zaufania to ciężka praca, która wymaga zaangażowania obydwu stron. Niekiedy jednym wyjściem jest odejście… oraz zemsta, której partner nie zapomni do końca życia.

01.08.2020 20:20 Pakując walizki męża znalazła porażającą rzecz. Bez namysłu pojechała do szpitala, nie mogła uwierzyć

Mąż przysięgał jej miłość i wierność, lecz prawda okazała się całkiem inna. Kobieta, która przyłapała męża na zdradzie, postanowiła spakować jego rzeczy i kazać mu opuścić wspólne mieszkanie. Gdy płacząc, wrzucała jego rzeczy do walizek, trafiła na malutką rzecz, która sprawiła, że zamarła. Gdy się otrząsnęła, wsiadła do samochodu i pojechała do szpitala.Mąż kobiety miał poważny problem z dochowaniem wierności. Nie spodziewał się, że wszystko wyjdzie na jaw. To było za wiele dla jego partnerki, która postanowiła spakować jego walizki. Odkrycie, którego dokonała podczas tego procesu, sprawiło, że natychmiast pojechała do szpitala.

mąż
01.08.2020 18:40 Mąż kazał zabić żonę, na pogrzebie udawał, że płacze. Nie mógł uwierzyć, gdy kobieta zjawiła się na uroczytości

Para była ze sobą od 10 lat, a kobieta w życiu by nie podejrzewała, że jej mąż jest zdolny do takiego okrucieństwa, i to względem swojej własnej żony i matki ośmiorga dzieci. Rzeczywistość niestety często okazuje się być szara i ponura, a ludzie, na których polegamy, potrafią wbić nóż w plecy.Mąż nie mógł uwierzyć, gdy zobaczył swoją żonę na jej własnym pogrzebie. Udawał rozpacz, kiedy nagle spostrzegł, jak kobieta, która miała nie żyć, wysiadła z samochodu. Nie rozumiał jak to w ogóle możliwe, przecież sam zlecił jej zabójstwo i dopilnował, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem. Jak potoczyły się losy biednej kobiety?

rozstanie
29.07.2020 16:15 Przyłapała męża na romansie z koleżanką z pracy. „Nie przesadzaj, pocałunek to nie zdrada”

Kamila miała obawy co to tego, czy jej małżeństwo przetrwa. Kiedy wyszła za Jacka była już w ciąży, więc, co naturalne, zdecydowanie przytyła. Obawiała się, że jej stosunki z mężem ulegną przez to pogorszeniu, że mężczyzna nie będzie czuł już do niej fizycznego pociągu. Czuła, że te obawy się spełniają.Zdrada zawsze boli. Nie ważne, czy jest to nasz partner, czy może najlepszy przyjaciel zdradzi pokładane w nim zaufanie. Ciężko potem odbudować uczucia, nawet gdy ta druga strona źle czuje się z tym, co zrobiła i walczy o odzyskanie naszego zaufania. Co jednak zrobić, jeśli ta osoba zupełnie nie dostrzega, że to, co zrobiła, jest karygodne? Coś takiego przydarzyło się Kamili.

gogglebox
25.07.2020 14:13 Nie żyje aktorka znana z seriali TVP i ”Misia”. Mąż przekazał smutną wiadomość

Nie żyje Ewa Milde, uwielbiana aktorka, która pod koniec lat 80. wyjechała do USA. Odeszła w piątek 24 lipca, dziś smutna wiadomość trafiła do mediów. Jak pisze se.pl, wieści zostały przekazane przez męża – Bogdana Łańkę. Mąż uwielbianej polskiej aktorki przekazał bardzo smutną wiadomość. Nie żyje gwiazda Misia i seriali takich jak Alternatywy 4 czy Czterdziestolatek. Zmarła w Chicago po długiej chorobie. Miała 76 lat.

Mąż
24.07.2020 14:46 Mąż zmarł po długiej walce z chorobą. Po śmierci żona znalazła w jego telefonie rzecz, która zmieniła wszystko

Mąż i ojciec dwójki dzieci, który niespodziewanie zmarł w wyniku nagłej choroby, nie zdążył wyznać swojej żonie prawdy. Kiedy niczego nieświadoma kobieta po śmierci ukochanego wzięła do rąk jego telefon, nie miała pojęcia, co tam zobaczy. Gdy na ekranie smartfona wyświetliła się jedna rzecz, nie wierzyła własnym oczom. Natychmiast zalała się łzami. Mąż i żona, wraz ze swoją dwójką dzieci, tworzyli piękną, szczęśliwą rodzinę. Ich idealne życie zostało zachwiane przez nagłą chorobę, i choć lekarze byli pewni, że mężczyźnie uda się ją pokonać, ten nagle zmarł. Historia 32-latka, który walczył z koronawirusem, poruszyła cały świat. Nikt jednak nie spodziewał się, co pozostawił po sobie mężczyzna. Pogrążona w żałobie kobieta nie mogła w to uwierzyć. Mąż i pośmiertna wiadomość Jonatan i Katie Coelho byli wzorowym małżeństwem. Nagle, 26 marca 32-latek dowiedział się, że jest zakażony koronawirusem. Ponieważ nie był w grupie podwyższonego ryzyka, a początki choroby miały łagodny przebieg, nikt nie spodziewał się tragedii. Kiedy minęło kilka dni, zaczęły się problemy z oddychaniem. Mąż został zabrany do szpitala, a lekarze byli pewni, że mężczyzna niebawem wróci do rodziny. Jednak w kolejnych stan jego zdrowia jedynie się pogarszał. Intubacja była nieunikniona. Niestety, mimo woli walki, mężczyzna zmarł. Niedługo po tym pogrążona w żałobie żona odkryła jego pośmiertną wiadomość. To zmieniło wszystko. Mąż i ojciec dwójki dzieci, który niespodziewanie zmarł w wyniku nagłej choroby, nie zdążył wyznać swojej żonie prawdy. Kiedy niczego nieświadoma kobieta po śmierci ukochanego wzięła do rąk jego telefon, nie miała pojęcia, co tam zobaczy. Gdy na ekranie smartfona wyświetliła się jedna rzecz, nie wierzyła własnym oczom. Natychmiast zalała się łzami. Mąż i żona, wraz ze swoją dwójką dzieci, tworzyli piękną, szczęśliwą rodzinę. Ich idealne życie zostało zachwiane przez nagłą chorobę, i choć lekarze byli pewni, że mężczyźnie uda się ją pokonać, ten nagle zmarł. Historia 32-latka, który walczył z koronawirusem, poruszyła cały świat. Nikt jednak nie spodziewał się, co pozostawił po sobie mężczyzna. Pogrążona w żałobie kobieta nie mogła w to uwierzyć. Mąż i pośmiertna wiadomość Jonatan i Katie Coelho byli wzorowym małżeństwem. Nagle, 26 marca 32-latek dowiedział się, że jest zakażony koronawirusem. Ponieważ nie był w grupie podwyższonego ryzyka, a początki choroby miały łagodny przebieg, nikt nie spodziewał się tragedii. Kiedy minęło kilka dni, zaczęły się problemy z oddychaniem. Mąż został zabrany do szpitala, a lekarze byli pewni, że mężczyzna niebawem wróci do rodziny. Jednak w kolejnych stan jego zdrowia jedynie się pogarszał. Intubacja była nieunikniona. Niestety, mimo woli walki, mężczyzna zmarł. Niedługo po tym pogrążona w żałobie żona odkryła jego pośmiertną wiadomość. To zmieniło wszystko.

Syn
23.07.2020 20:32 Syn rozbił stary wazon. Mama zobaczyła, co było w środku i natychmiast zawołała męża

Syn przez przypadek zbił wazon, który od lat zdobił salon. Był dla rodziny dość wyjątkowy, nawet podczas przeprowadzki był pierwszym dodatkiem, który znalazł się w nowym mieszkaniu. Kiedy mama chłopca zobaczyła, co stary wazon skrywał w środku, natychmiast zawołała męża. Czegoś podobnego nigdy nie mogłaby się spodziewać!Stare bibeloty, meble czy ceramika dla wielu z nas są jednym z tych dodatków, bez których nie wyobrażamy sobie życie. Zwykle posiadają one historię, która ściśle związana jest naszymi z przodkami lub magicznymi wspomnieniami. Kiedy pewna żona dostrzegła, co tak naprawdę znajdowało się w starym wazonie, zamarła. Jej mąż miał przed nią tajemnicę, o której nie miała pojęcia.

Mężczyzna
20.07.2020 13:25 Mąż zemścił się na kochanku żony. Zachował się w najgorszy możliwy sposób, włos się jeży na głowie

Mąż nie był w stanie znieść myśli o tym, że żona zdradza go z innym mężczyzną. Postanowił zemścić się na nim w najokrutniejszy sposób. Co gorsza, świadkami tego przerażającego zdarzenia były dzieci. Teraz szybko nie wyjdzie z więzienia. Zdradzani ludzie wpadają na najróżniejsze pomysły. Zazwyczaj powoduje nimi chęć zemszczenia się na niewiernym partnerze albo kochanku tegoż. Jednak ten mężczyzna naprawdę posunął się do skrajności. Alex był tak opętany chęcią zemsty, że całkowicie porzucił zdrowy rozsądek i ludzkie uczucia i okrutnie okaleczył drugiego mężczyznę. Co sprawiło, że posunął się do ostateczności?

TVP
09.07.2020 12:41 Rodzinny dramat na Pomorzu. Mąż odebrał życie żonie, później popełnił samobójstwo. W domu były dzieci

Mąż dopuścił się niewyobrażalnych czynów i zamordował swoją żonę, a następnie popełnił samobójstwo. Do dantejskich scen doszło w gminie Czarne w powiecie człuchowskim na Pomorzu w nocy z 8 na 9 lipca. Jak podaje nieoficjalnie RMF FM, w tym czasie w domu było dwoje dzieci, całe szczęście nic im się nie stało.Mąż najprawdopodobniej zastrzelił swoją żonę z broni myśliwskiej, a następnie targnął się na życie. Do scen niczym z horroru doszło dziś w nocy w niewielkiej miejscowości na Pomorzu. Niestety nie jest to pierwsza tak tragiczna wiadomość w ostatnim czasie. Kilka dni temu pisaliśmy o podobnym zdarzeniu.

kobieta
28.06.2020 18:16 Mąż zniknął niedługo po ich ślubie. Kiedy 68 lat później poznała niewiarygodną prawdę o nim, zamarła

Mąż opuścił ją zaraz po ślubie. Niestety, nowożeńcy mieli dla siebie zaledwie kilka tygodni, zanim mężczyzna musiał wyjechać na dobre. Mimo wielu obietnic nigdy już nie wrócił do swojej żony, która nie przestała na niego czekać. Niewiarygodna prawda wyszła na jaw, dopiero po 68 latach. Historia niewątpliwie wywołuje łzy wzruszenia.Do dramatycznych wydarzeń doszło w roku 1944, kiedy jej mąż, pilot, miał wyjechać zaraz po ślubie na służbę. Kobieta niestety, ze względu na tajemnicę wojskową, nie wiedziała, gdzie ten akurat stacjonuje. Kiedy dostała ukochanego lis, że niebawem zjawi się w domu, była najszczęśliwsza. Wszystko potoczyło się jednak inaczej.

mąż
27.06.2020 21:12 Wzięła synka na ręce i zeszła na dół. Gdy zobaczyła męża, natychmiast pobladła

Mąż postanowił zaskoczyć swoją żonę. Czy jednak planowana niespodzianka była miła? Jak się okazuje, nawet po wielu latach małżeństwa możemy poznać naszego partnera z zupełnie innej strony. Takiego widoku kobieta się nie spodziewała.Mąż postanowił zrobić niewyobrażalną rzecz podczas gdy jego żona smacznie spała. Rankiem, niczego nieświadoma kobieta, przeżyła ogromne zaskoczenie. Kiedy schodziła ze schodów, trzymając na rękach małego synka, jej oczom ukazał się porażający widok. Natychmiast pobladła, czegoś takiego zdecydowanie się nie spodziewała.

list
27.06.2020 12:41 Rozwiodła się z mężem, który znęcał się nad nią i dziećmi. Po 10 latach dostała list, odebrało jej mowę

Decyzja o rozwodzie była naprawdę ciężka. Historie są naprawdę rozmaite – jedni załatwiają sprawę po cichu, drudzy natomiast nie zostawią na byłym partnerze suchej nitki. Sytuacja, w jakiej znalazła się ta kobieta tak wstrząsnęła prawnikiem, że postanowił się nią podzielić.Mąż znęcał nad nią, a także nad dziećmi przez wiele lat. W pewnym momencie kobieta postanowiła wziąć rozwód. Po 10 latach od całego zajścia otrzymała list. Syn napisał do niej słowa, które na długo odebrały jej mowę.

ustawa antyprzemocowa
20.06.2020 21:55 Nieludzko znęcał się nad żoną, wszystko nagrywała druga kobieta. Wstrząsające wideo trafiło do sieci

Żona była maltretowana przez męża. Jednak to nie wszystko – mężczyzna poszedł o krok dalej i postanowił poprosić inną kobietę, by nagrała, jak znęca się nad swoją małżonką. Miała to być nauczka za nieposłuszeństwo. Nagranie trafiło do sieci i oburzyło internautów. Zachowanie mężczyzny dosłownie przypomina tortury.Mężczyzna poprosił, by jego zachowanie zostało nagrane. Chciał, by nauczka, jaką otrzymała jego żona, ujrzała światło dzienne. Do zdarzenia doszło w Kirgistanie. Wideo obiegło internet i zszokowało internautów, niestety, według kirgiskiego prawa przemoc domowa jest jedynie wykroczeniem, nie przestępstwem.

Mąż
29.05.2020 19:21 Myśleli, że zmarła podczas porodu. Wtedy jej mąż wyszeptał słowa, które doprowadziły do cudu

Mąż dostał zezwolenie od lekarzy na pożegnanie się ze swoją zmarłą żoną. Kilka słów mężczyzny wystarczyło, żeby stał się cud. Po dwudziestu czterech godzinach, od stwierdzenia przez lekarzy śmierci klinicznej, kobieta ponownie otworzyła oczy. Nikt nie wierzył, że Melanie wróci do całkowitego zdrowia. Wszyscy się mylili. Mąż oraz jego żona Melanie, nie mogli doczekać się przyjścia na świat ich córeczki. Wszystko wskazywało na to, że poród będzie bezproblemowy, ponieważ ciąża przebiegała bez zarzutów. Nikt nie spodziewał się, co tak naprawdę się wydarzy.

usg
23.05.2020 19:07 Mąż prawie zemdlał, gdy zobaczył zdjęcie USG żony. Przypadek jeden na 15 milionów

Mąż nie mógł uwierzyć własnym oczom, kiedy udał się ze swoją żoną po raz pierwszy na badanie USG. Młode małżeństwo marzyło o tym, aby mieć dziecko, a los okazał się dla nich aż nadto łaskawy. Na ekranie monitora w gabinecie lekarskim ukazało się nie jedno dziecko, lecz… czwórka. Takie przypadek zdarza się raz na 15 milionów! Rodzice byli niezwykle zaskoczeni. Małżeństwo z Kanady, Bethani i Tim Webb udali się na rutynowe badanie USG, które wykazało, że w brzuchu młodej mamy rozwija się niejedno, a 4 życie. Cała czwórka rosła jak na drożdżach, jednak rodzice nie ukrywali zdziwienia. Mąż Bethani nie sądził, że tak szybko zostanie ojcem 4 córek.

Małżeństwo
24.04.2020 17:07 Mąż zaraz po ślubie przestał odzywać się do żony. Dopiero po 20 latach wyjawił swój powód

Mąż przestał odzywać się do żony zaraz po ślubie. Dopiero po 20 latach mężczyzna zdecydował się wyjawić powód swojego osobliwego zachowania. Kobieta nie mogła w to uwierzyć. Historia jest niesamowita.Kłótnie i niedopowiedzenia zdarzają się w każdym związku. To zupełnie normalne i zrozumiałe. Najważniejsze, by w porę dojść do porozumienia i raz na zawsze załagodzić konflikt. Nie zapominajmy, że szczera rozmowa wnosi o wiele więcej niż wzajemne obwinianie. To małżeństwo ciche dni miało przez 20 lat. Dlaczego mąż milczał tak długo?

wpadka
21.04.2020 09:48 Wstydliwa wpadka na wizji. Pokazywała widzom, jak obcinać włosy, nie zauważyła, co odbija się w lustrze

Wpadka na wizji to coś, po czym niejeden prezenter musi się zbierać miesiącami. Niestety, kolejna taka sytuacja zaistniała w internecie. Choć nagranie usunięto, wszyscy je komentują. Prezenterka pokazywała jak obcinać grzywkę, niestety nie zauważyła, co odbija się w lustrze za jej plecami.Wpadka na wizji, którą zaliczyła prezenterka jeszcze długo będzie nawiedzać ją we snach. Na nagraniu pojawiło się coś, co zdecydowanie nie powinno mieć miejsca. Choć nagranie usunięto, prezenterka zostanie na długo z niego znana.

18.04.2020 13:11 Mąż okłamywał ją i wpędził w kłopoty finansowe. Katarzyna Dowbor w 5 dni odmieniła życie pani Bernadety na zawsze

Mąż kobiety, która zgłosiła się do programu Nasz nowy dom, zostawił ją z dwójką dzieci i schorowaną mamą. Mężczyzna cały czas ją okłamywał. Czy metamorfoza przeprowadzona przez Katarzynę Dowbor odmieni życie rodziny? Mąż, który zostawia całą rodzinę, domy bez ogrzewania i łazienki, kobiety utrzymujące kilkoro dzieci – takie historie pojawiają się w polskim programie telewizyjnym Nasz nowy dom, którego prowadzącą jest Katarzyna Dowbor. W każdym odcinku, kobieta wraz z ekipą w pięć dni próbuje poprawić sytuację życiową rodziny, która zgłosiła się do programu.

mąż
12.04.2020 17:32 Mąż zastanawiał się, dlaczego jego żony nie ma jeszcze w łóżku. Odkrył prawdę, niczego się nie spodziewał

Mąż był pewien, że jego żona już smacznie śpi. Kiedy jednak otworzył drzwi od sypialni, nikogo tam nie zastał. Dlaczego nie ma jej jeszcze w łóżku? – rozmyślał mężczyzna. Prawda, którą odkrył, zupełnie go zaskoczyła. Pora iść spać – oznajmiła Kasia, kiedy ona i jej mąż siedzieli wygodnie w kanapie i po raz setny oglądali w telewizji tę samą komedię. Dzieci jeszcze krzątały się po domu, kiedy kobieta poderwała się z wygodnego siedziska i udała w stronę sypialni. Mąż, korzystając z chwili, postanowił przez chwilę trochę poskakać po kanałach, kiedy jednak poszedł do ich pokoju, żony wcale w nim nie było.

mąż
08.03.2020 10:13 Mąż całymi dniami siedział w garażu. Jego żona słyszała tylko hałasy, w końcu poznała prawdę

Mąż Liz ostatnie lata spędził na polu walki w bardzo niecodziennych warunkach. Jako żołnierz Armii Stanów Zjednoczonych był świadkiem wielu makabrycznych scen. Po zakończeniu służby wojskowej wszystko miało wrócić do normalności. Jednak stało się inaczej. Dziwne hałasy z garażu stanowiły element codzienności dla rodziny Liz, aż pewnego dnia wyszło na jaw, co mężczyzna robił całymi dniami w samotności. Mąż Liz po powrocie do normalnego życia bardzo chciał, by wszystko było tak jak dawniej. Marzył o wspólnych wyjściach, rodzinnych obiadach i przyjaznej atmosferze. Wszyscy byli pełni nadziei, na nowy początek. Czar prysł 15 sierpnia 1999 roku. Co mogło pójść nie tak?

imię
02.03.2020 12:27 Mąż zostawił żonę i małego synka. Jego kochanka dowiedziała się prawdy i zemściła w mistrzowski sposób

Mąż Marty od ponad 8 miesięcy prowadził podwójne życie. Okłamywał swoją żonę i kochankę, Natalię. W momencie, kiedy o wiele młodsza od niego kobieta dowiedziała się prawdy, postanowiła zemścić się na nim w mistrzowski sposób. Zastanawiasz czy zemsta zawsze ma słodki sam? Ta historia jest najlepszą odpowiedzią. Niewierny mężczyzna dostał nauczkę, którą zapamięta do końca życia. Zdrada boli niewyobrażalnie mocno. Na własnej skórze przekonała się o tym kobieta, którą mąż zostawił z 16-miesięcznym synkiem i odszedł do kochanki. Okazuje się, że Marta, której przed laty przysięgał miłość do grobowej deski, nie była jedyną osobą, którą okłamywał. W ekspresowym tempie na jaw wyszły oszustwa, którymi karmił też swoją nową wybrankę. Kiedy tak poznała prawdę, wiedziała, że nie może przejść obok nich obojętnie i tak po prostu puścić w zapomnienie. Zemsta, którą obmyśliła zupełnie zrujnowała mu życie.

mąż
28.02.2020 11:22 Mąż dostał prezent od żony na 30 rocznicę ślubu. Zabił go w dramatycznych okolicznościach

Mąż i żona obchodzili 30. rocznicę ślubu, z tej okazji kobieta postanowiła zorganizować swojemu małżonkowi wymarzony prezent. W końcu okazja była idealna. Niestety, mężczyzna wskutek realizacji prezentu stracił życie. Mąż miał wielkie marzenie. Dość kosztowne, ale zapewniające mnóstwo wspaniałych wrażeń. By świętować poważną rocznicę 30 lat w związku małżeńskim, kobieta postanowiła zabrać męża nad Wielki Kanion w USA i tam zrealizować swój urodzinowy plan.

Żona
22.02.2020 14:12 17-latek wziął ślub z 51-latką. Po 18 latach zrobiono im zdjęcie, widok powala

Żona na ślubnym kobiercu stanęła, mając 51 lat. Teoretycznie nie byłoby to aż tak szokujące, gdyby nie wiek mężczyzny, z którym przysięgała sobie miłość do grobowej deski. Jej wybranek miał wtedy zaledwie 17 lat. Po niemal 20 latach wspólnego życia zrobiono im zdjęcie. Widok zakochanych powala na kolana. Nie wiesz, czy różnica wieku w związku może być problemem? Ten kadr jest najlepszą odpowiedzią. Kobieta mimo rozwodu po pięćdziesiątce czuła, że na tym przykrym wspomnieniu jej życie miłosne wcale się nie kończy. W momencie, gdy poznała 17-letniego chłopaka, nie mogła uwierzyć w szczęście, które ją spotkało. Młody mężczyzna od samego początku wykazywał zainteresowanie, jednak to ona zrobiła pierwszy krok. W końcu kto nie ryzykuje, nie pije szampana, prawda? Małżonkowie mimo różnicy wieku są razem od 18 lat i nic nie wskazuje na to, by uczucia i iskra między nimi wygasła. Jak radzą sobie żona i mąż?

żona
15.02.2020 10:28 Marysia była pewna, że złapała męża na zdradzie. Dowiedziała się prawdy i zaczęła go przepraszać

Żona nigdy wcześniej się tak nie pomyliła. Marysia była pewna, że odkryła niechlubną tajemnicę męża. Kiedy okazało się, że wcale nie chodzi o drugą kobietę, zaczęła go przepraszać. Prawda była zupełnie inna. Wieloletnie małżeństwa mają za sobą wiele przepracowanych spraw, jednak Marysia nigdy nie spodziewała się, że w jej szczęśliwym związku nastąpi coś takiego. Kiedy jej mąż zaczął zamykać się w łazience z telefonem i wymieniać dziesiątki SMS-ów dziennie, nie miała złudzeń. Żona była pewna, że nakryła mężczyznę na zdradzie, później słono tego żałowała. Żona zdradzana przez męża? Żona zdradzana przez męża — zazwyczaj to przemyka nam przez myśl, kiedy słyszymy, że życiowy partner coraz później wraca z pracy, nie mówi dokąd wychodzi czy nie odstępuje telefonu na krok. Tak też było w przypadku Marysi, która przez tajemnicze zachowanie swojego męża była pewna, że ten ma kochankę. Jak się okazało, prawda była zupełnie inna, a żona musiała nie raz przeprosić mężczyznę. Wszystko opisała na jednej z grup na Facebooku. -Może i nie powinnam tego robić, ale która z nas nigdy nie zajrzała do telefonu swojego faceta, niech pierwsza rzuci kamieniem. Kiedy zauważyłam, że mój mąż ciągle z kimś pisze, wraca późnymi wieczorami, a z domu nagle zaczyna wychodzić w koszuli, to było silniejsze ode mnie. Znalazłam idealny moment na to, aby dostać się do jego telefonu — opisuje Marysia — i natychmiast tego pożałowałam. SMS-y z pewną kobietą, zapisaną jako PROFESORKA, miały dla mnie wręcz jednoznaczny wydźwięk. Wiecie, czego ja się tam naczytałam? – zaczęła przygotowywać się do wymiany zdań. Wiadomości, które przeczytała, w jej mniemaniu nie pozostawiały złudzeń. Mąż od tygodni pisał z niejaką Profesorką. -On dopytywał się, czy pamięta o spotkaniach, ona określała go jako jednego ze swoich najzdolniejszych i najpilniejszych uczniów. Były również urywki o zwinnych palcach, a co najgorsze, z SMSów dowiedziałam się, że była polecana przez jego kolegów, z którymi żonami permanentnie się spotykam. Tego było już za wiele. Przyznajcie, co wam przyszłoby do głowy? – zapytała koleżanki z grupy. Nikt, a już na pewno nie mąż Marysi, nie spodziewał się, że wszystko potoczy się w tym kierunku. Joanna Liszowska pokazała córki. Zdjęcie dziewczynek zachwyciło fanów Córka obawiała się, że ktoś znęca się nad jej matką. Zainstalowała ukrytą kamerę Sekret męża Sekret męża miał się okazać zupełnie inny, ale o tym za chwilkę. Kiedy oburzona Marysia skończyła czytać, w jej mniemaniu pikantne, wiadomości wbiegła do łazienki, w której właśnie szykował się jej mąż. Zraniona żona nie kryła emocji, nazwała swojego partnera kłamcą, oszustem i rzuciła w jego stronę kilka epitetów, które nigdy miały nie wyjść z jej ust. Wtedy właśnie cała prawda wyszła na jaw. -Przez to co się okazało, zapadłam się pod ziemię. Mąż wziął telefon i zadzwonił do PROFESORKI, i wiecie co? Ona naprawdę była jego profesorką i to taką z mężem i dziećmi, a mój partner jeździł do niej na lekcje gry na gitarze! — napisała autorka posta. –Chciał nauczyć się grać naszą ulubioną piosenkę i zaskoczyć mnie w dniu 15. rocznicy ślubu! Musiałam błagać go na kolanach o wybaczenie! Jak mogłam podejrzewać, że mężczyzna, który jest ze mną od 20 lat i którego kocham nad życie, ot, tak poszedłby do innej kobiety? Kochane proszę was, miejcie więcej zaufania do tych, których kochacie – skwitowała. Żona nigdy wcześniej aż tak się nie pomyliła, choć myślała, że zna swojego męża na wylot. Morał jest jednak jeden — więcej zaufania! ZOBACZ ZDJĘCIA: Fot. relexahotels, pixabay Kiedy mężczyzna wysyłał dziesiątki SMS-ów, żona była pewna, że ten ją zdradza. Fot. Vladvictoria, pixabay Okazało się, że mąż brał lekcje gitary. Fot. FirmBee, pixabay Marysia żałuje, że podejrzewała o coś takiego męża. ZOBACZ TEŻ: Objaw raka płuc widoczny na twarzy. Nigdy go nie lekceważ Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie Nadchodzi wiosna? Prognozy mówią same za siebie, w końcu wszystko jasne Mąż od jakiegoś czasu znikał wieczorami i wracał późno do domu. Żona postanowiła go śledzić, szybko odkryła prawdę Nie żyje gwiazda „Na wspólnej”. Aktorka miała 44 lata Miał być sukces, a jest skandal. Po premierze filmu o Zenku na jaw wyszły horrendalne kulisy źródło: popularne.pl

Kobieta
14.02.2020 17:42 Mąż od jakiegoś czasu znikał wieczorami i wracał późno do domu. Żona postanowiła go śledzić, szybko odkryła prawdę

Małżeństwo tej pary wydawało się wisieć na włosku. Mąż co wieczór znikał na kilka godzin, do domu wracał bardzo późno i od razu szedł spać. Żona postanowiła dowiedzieć się, jaki sekret przed nią skrywa. Zdecydowała się go śledzić – bardzo szybko odkryła prawdę. Każdy z nas ma jakieś drobne sekrety, które nie wpływają na nasze relacje z najbliższymi, jednak ten mężczyzna każdego wieczoru znikał! Żona nie miała pojęcia, co się dzieje, zachowywał się tajemniczo. Bała się, że jej małżeństwo zaraz się skończy. Kobieta postanowiła więc rozwikłać tę sprawę i przekonać się, dokąd wychodzi jej mąż!

mąż
13.02.2020 16:51 Otworzyła list zaadresowany do męża. Jej świat runął już po pierwszym zdaniu

Mąż już od dawna zachowywał się podejrzanie. Był szalenie zapracowany. Jego żonie było go bardzo żal. Zamartwiała się jego słabym stanem zdrowia i przemęczeniem, ciągle wracał wycieńczony, miał słabe nerwy i o kłótnie z nim nie było trudno. Jednak pewnego dnia wszystko się wyjaśniło, kobieta otworzyła list, który był do niego zaadresowany i wiedziała z kim ma do czynienia. Mąż, który powinien być dla nas czystym jak łza obrazem, potrafi ukrywać przed nami swoją prawdziwą osobowość. Czasem całe życie możemy żyć z kimś, o kim jak się okazuje, niewiele wiemy naprawdę. List, który otrzymała kobieta, postawił jej męża w nowym świetle.

żona
07.02.2020 14:52 Zainstalowała kamery w domu przez zachowanie męża. Nagranie z kuchni wystarczyło, by się wyprowadziła

Mąż kobiety coraz dziwniej się zachowywał. Nie mogła już dłużej żyć w nieświadomości i zainstalowała w domu kamery. Wystarczyło jedno nagranie, by żona spakowała się i opuściła dom na dobre. To, co wydarzyło się w kuchni, przerosło jej oczekiwania. Żyjąc z kimś pod jednym dachem od kilku lat, nie trudno dostrzec zmianę w czyimś zachowaniu. Dziwne, nowe nawyki, podejrzane maniery i budzące niepokój, wcześniej niezauważalne, czynności. Wszystko to może wskazywać na początek problemów. Tylko jakich? Ta kobieta nie mogła dłużej znieść tego, co robił jej mąż i postanowiła zamontować w domu kamery.