Lifestyle.Lelum.pl > Kochanka

Kochanka

Zdradzana żona
13.04.2024 10:20 Mąż myślał, że wysłał mi zwykłą fotkę. Po chwili rozmawiałam z jego kochanką

Magda i Aleksander byli przykładnym małżeństwem. Mieli dwójkę wspaniałych dzieci, duże mieszkanie i zawody, w których się spełniali. Nic nie zapowiadało nadchodzącej katastrofy. Życie Magdy wywróciło się do góry nogami, ale kobieta nie zamierzała się poddawać. Szybko dała nauczkę niewiernemu mężowi.

Mężczyźni z 6 sezonu Sanatorium Miłości
15.03.2024 18:35 Uczestnik “Sanatorium miłości” zostawił żonę dla młodszej

Widzowie długo na to czekali, ale właśnie wystartował szósty sezon uwielbianego programu. Do “Sanatorium miłości” przyjechali nowi uczestnicy. Pierwsze opinie na ich temat obiegły już sieć. Jeden z ulubieńców fanów formatu podzielił się swoją przykrą historią. Czy mógł podjąć inną decyzję?

Kochanka
13.01.2023 22:08 Po 37 latach wyrzucił żonę z domu i zamieszkał z kochanką. Takiej potwornej reakcji się nie spodziewał

Po pozbyciu się żony mężczyzna myślał, że on i jego kochanka będą mogli zamieszkać razem i rozpocząć nowe, szczęśliwe życie. Nie zdziwiło go, że była partnerka zgodziła się na wyprowadzkę z ukochanego domu. Nie mógł przewidzieć, że kobieta zaplanowała straszliwą zemstę. Historia tego małżeństwa… a raczej jego zakończenia może dać do myślenia. Przez lata wydawało się bowiem, że Jake i Edith stanowią małżeństwo oparte na szacunku i wzajemnym zaufaniu. Zarówno jeden, jak i drugi filar upadły, kiedy w ich związku pojawił się ktoś trzeci.

Rozwód
18.04.2021 12:15 Lidia z Januszem są w trakcie rozwodu. Jej mąż przyprowadza do ich domu kochankę

Rozwód nigdy nie jest prostą sprawą. Choć małżonkowie mogą ze sobą nie utrzymywać kontaktu, to wciąż pozostaje wiele spraw, które ich łączą. W tym przypadku jest to wspólne mieszkanie, do którego mąż Lidii przyprowadza swoją kochankę. Rozwód w niektórych sytuacjach wydaje się jedynym logicznym i racjonalnym wyjściem. W przypadku Lidii raczej ciężko oczekiwać, aby jej małżeństwo jeszcze kiedykolwiek miało szansę się naprawić. Kobieta znalazła się w niezwykle trudnej sytuacji. Wciąż mieszka ze swoim mężem w ich wspólnym mieszkaniu, ale musi znosić coraz częstsze wizyty kochanki Janusza. Ciężko nawet sobie wyobrazić, jak musi się z tym wszystkim czuć.

znaki zodaki
30.10.2020 23:20 Marcin: „Mam kochankę, ale nigdy nie zostawię dla niej żony. Jedna rzecz mnie przy niej trzyma, nie chodzi o dzieci”

Marcin szczerze przyznał, że mimo iż od kilku lat regularnie spotyka się ze swoją kochanką, nigdy nie zdecyduje się na zostawienie swojej żony. Powodem jego decyzji nie tylko jest dobro dzieci. Mężczyzna wyjaśnia, z czego nie mógłby zrezygnować: –Mam kochankę, ale nigdy nie zostawię dla niej żony. Jedna rzecz mnie przy niej trzyma, nie chodzi o dzieci. Marcin przyznaje, że spotyka się ze swoją kochanką już 4 lata. Kobieta jest od niego młodsza i jest stanu wolnego. W końcu, po tylu latach spotkań kobieta przyznała, że chciałaby, by mężczyzna zostawił dla niej żonę. Okazuje się jednak, że mężczyzna ma kilka powodów dla których, jak twierdzi, nigdy tego nie zrobi.

Mateusz
22.10.2020 17:22 Mateusz: „Mam 32-letnią żonę, 6-letniego syna i piękną 19-letnią kochankę. Pomaga nam w opiece nad synem, raj”

Mateusz i Alicja byli kiedyś naprawdę szczęśliwą parą, jednak pogoń za pieniędzmi zmieniła ich w zupełnie inne osoby. Może nawet sami nie zorientowali się, kiedy ich życie uległo zmianie. Mateusz jednak chyba nie do końca zapomniał, a wręcz poczuł nieodpartą chęć powrotu do szaleństw, które kiedyś nie były im obce. Wszystko to wróciło kiedy przez próg ich mieszkania weszła zjawiskowa Natalia – 19-latka o bardzo kobiecych kształtach.Mateusz jest dyrektorem w zagranicznej firmie holdingowej, z Alicją jest już od 7 lat. Wychowują razem 6-letniego syna Cyprianka, który jest ich prawdziwym oczkiem w głowie. Choć oboje są głównie skupieni na karierze, to nie przeszkadza im w pielęgnowaniu relacji rodzinnych, przynajmniej tak uważa Alicja. Rzeczywistość jednak różni się bardzo mocno od wyobrażeń żony zajętej pracą i obowiązkami.

piotr
06.10.2020 22:29 Piotr: ”Uważam, że każdy facet powinien mieć kochankę. Gdy żona nam się nudzi, możemy się zabawić i dalej udawać dobrego męża”

Piotr postanowił przyznać w sieci, jak jego zdaniem powinno wyglądać małżeństwo. Jego zdaniem każdy mężczyzna powinien mieć dwie kobiety, tę oficjalną i tę nieoficjalną: Uważam, że każdy facet powinien mieć kochankę. Gdy żona nam się nudzi, możemy się zabawić i dalej udawać dobrego męża – wyjaśnia mężczyzna.Każdy mężczyzna ma swoje potrzeby, które musi zaspokajać, by czuć się szczęśliwy. Zresztą, każdy przecież człowiek musi o to dbać, by żyło mu się dobrze. Jednak Piotr twierdzi, że potrzeby można zaspokajać kosztem drugiej osoby.

żona
25.09.2020 20:54 Wyrzucił żonę z domu, bo chciał zamieszkać z kochanką. Zemściła się okropnie, zaczął marzyć o wyprowadzce

Żona chciała zemścić się na swoim mężu, ponieważ ten dopuścił się zdrady z dużo młodszą sekretarką. Kiedy mężczyzna kazał kobiecie się wyprowadzić, ta obmyśliła specjalny plan. Jego szczegóły zdumiewają.Żona została wyrzucona z domu przez swojego męża, ponieważ ten chciał zamieszkać z kochanką. Mężczyzna nie spodziewał się, że kobieta zemści się w podobny sposób. Mało kto mógł to przewidzieć, trzeba przyznać, że zraniona i zdradzona małżonka okazała się być naprawdę pomysłowa. To, co wymyśliła, przechodzi ludzkie pojęcie, porażające.

kochanka
27.07.2020 12:28 Żona i kochanka natknęły się na siebie porodówce. Położna nagrała reakcję zdradzonej kobiety

Kochanka i żona spotkały się na porodówce. Możemy sobie tylko wyobrazić, jak czuła się kobiety gdy okazało się, że łączy je ten sam mężczyzna, który na dodatek… jest ojcem ich dzieci. Pielęgniarka, która była wtedy na dyżurze, postanowiła nagrać wideo z kłótni dwóch pani. Nagranie podbija internet.Kochanka była w wielkim szoku, gdy w ciężkich bólach porodowych znalazła się na porodówce tuż obok żony swojego mężczyzny. Niestety, owego pana spotkał wielki pech. Panie weszły w poważną dyskusję, którą słyszał cały oddział położniczy.

29.04.2020 16:01 Wpadka, której nigdy nie zapomni. Dziennikarz udzielał wywiadu, gdy w tle mignęła kobieta bez ubrań

Wpadka, o której nigdy nie zapomni dziennikarz, przytrafiła się podczas udzielania wywiadu. Z uwagi na epidemię koronawirusa wywiad był przeprowadzany online. Dziennikarz odpowiadał na pytania ze swojego domu. Nagle, za jego plecami mignęła… naga kobieta. Przykry incydent może być bardzo poważny w skutkach. Okazało się bowiem, kim była roznegliżowana pani.Wpadka słynnego dziennikarza może być dla niego niezapomniana. Miliony widzów poznali osobę, która towarzyszyła mężczyźnie w trakcie kwarantanny. Choć kobieta jest widoczna tylko przez chwilę, bez trudu rozpoznano jej tożsamość.

kochanka
05.03.2020 21:50 „Gdy widzę żonatego mężczyznę, tracę rozum. Rozbiłam już 2 małżeństwa, niespecjalnie”

Kochanka wyznała, że uwodzenie żonatych mężczyzn jest dla niej jak narkotyk. Mimo że nie robi tego specjalnie, już na samym początku zupełnie traci rozum. Tym sposobem rozbiła już dwa małżeństwa. Kobieta, która na co dzień pracuje w jednej z warszawskich korporacji, po godzinach przemienia się w femme fatale z prawdziwego zdarzenia. Kobieta swoim szczerym, ale szokującym wyznaniem podzieliła się na jednej z grup na Facebooku. Liczyła na słowa wsparcia, otuchy i zrozumienia. W zamian została zmieszana z błotem, a dla innych przedstawicielek płci pięknej jej zachowanie jest niedopuszczalne. Zaobrączkowani faceci działają na nią jak magnes. W swojej karierze wampa doprowadziła do rozpadu dwóch małżeństw. Tylko nieliczni znają jej mroczny sekret.

imię
02.03.2020 12:27 Mąż zostawił żonę i małego synka. Jego kochanka dowiedziała się prawdy i zemściła w mistrzowski sposób

Mąż Marty od ponad 8 miesięcy prowadził podwójne życie. Okłamywał swoją żonę i kochankę, Natalię. W momencie, kiedy o wiele młodsza od niego kobieta dowiedziała się prawdy, postanowiła zemścić się na nim w mistrzowski sposób. Zastanawiasz czy zemsta zawsze ma słodki sam? Ta historia jest najlepszą odpowiedzią. Niewierny mężczyzna dostał nauczkę, którą zapamięta do końca życia. Zdrada boli niewyobrażalnie mocno. Na własnej skórze przekonała się o tym kobieta, którą mąż zostawił z 16-miesięcznym synkiem i odszedł do kochanki. Okazuje się, że Marta, której przed laty przysięgał miłość do grobowej deski, nie była jedyną osobą, którą okłamywał. W ekspresowym tempie na jaw wyszły oszustwa, którymi karmił też swoją nową wybrankę. Kiedy tak poznała prawdę, wiedziała, że nie może przejść obok nich obojętnie i tak po prostu puścić w zapomnienie. Zemsta, którą obmyśliła zupełnie zrujnowała mu życie.

Mąż
11.01.2020 18:26 Podejrzewała, że mąż ją zdradza. Prawdę poznała, gdy do jej pracy przyszedł anonimowy list

Mąż od dłuższego czasu zdradzał swoją ukochaną żonę. Kobieta pomimo dręczących jej głowę podejrzeń, nigdy nie dała tego po sobie poznać. Druzgocąca prawda ujrzała światło dzienne, kiedy do jej pracy przyszedł anonimowy list. Wówczas wszelkie wątpliwości zostały rozwiane. Czy zdradę można wybaczyć? Po przeczytaniu takiej wiadomości to raczej niewykonalne. Zdrada jest jedną z tych zachowań, która boli najbardziej. Partnerzy, którzy na własnej skórze doświadczyli niewierności ukochanej osoby, niekiedy długimi latami nie potrafią uporać się z emocjami i uczuciami, które targają nimi niemalże na każdym kroku. Smutne wspomnienia powracają do nich niczym bumerang, a zaufanie kolejnym osobom, które stają na ich drodze, wydaje się czymś zupełnie abstrakcyjnym.

żona
11.01.2020 13:58 Żona wysłała kochance męża list. Gdy kobieta go przeczytała, nie mogła przestać płakać

Żona niewiernego mężczyzny zdobyła się na coś, co doprowadziło do łez jego kochankę. Żaden z tych związków nie będzie już nigdy więcej taki sam. To krok, który dla większości z nas jest kompletnie niewyobrażalny. Wymaga niezwykłej siły charakteru, pewności siebie i chyba przede wszystkim — dobroci serca, na którą mało kto umie się zdobyć. Zdrada ukochanej osoby zawsze rozrywa nam serce. Jednak szczególnie okrutne jest opuszczenie małżonka, gdy ten najbardziej nas potrzebuje, dla nowej miłostki. A tak właśnie postąpił Jędrzej. Jego żonie lekarze dawali maksymalnie kilka tygodni życia, a on, zamiast czuwać przy jej szpitalnym łóżku, jadał romantyczne kolacje z Aliną.

04.01.2020 18:16 Muniek Staszczyk miał kochankę. Powiedział o niej żonie, jak zareagowała?

Kochanka lub kochanek to prawdopodobnie najczęstszy powód, przez który rozpadają się małżeństwa. Dużo o tym wie wokalista Muniek Staszczyk, który w pewnym momencie przyznał się swojej żonie do niewierności. Życie Muńka Staszczyka to materiał na ciekawą książkę. Taka pozycja nawet już powstała – nosi tytuł King, a stworzył ją sam artysta, co zdecydowanie dodaje jej autentyczności. W książce pojawia się bardzo trudny temat dla każdego małżeństwa – kochanka.

kochanek
31.12.2019 15:57 Kochanka: „Spotykaliśmy się 1,5 roku, w końcu powiedział, że wraca do żony i dzieci. Powinnam jej powiedzieć?”

Kochanka Pawła nigdy nie miała wyrzutów sumienia z powodu tego, że rozbija rodzinę. Kobieta wolała zrzucać odpowiedzialność za to, co robią na mężczyznę, z którym się spotykała. Była raczej zadowolona z siebie, mając poczucie, że musi być lepsza od drugiej kobiety, skoro to ją wybrał jej mąż. Szybko zrozumiała, że ktoś, kto zdradza raz, zrobi to znowu. Martyna poznała Pawła w klubie. Tego wieczora bawili się świetnie i wrócili do niej. Na początku nie powiedział jej, że ma żonę i dzieci, utrzymywał to w tajemnicy przez dobrych kilka miesięcy, w końcu jednak jego kochanka sama to odkryła, gdy znalazła go na Facebooku.

żona
30.12.2019 17:32 Żona przeczytała SMSy męża z „Producentem mebli”. Tak zapisaną miał kochankę, po 15 latach wniosła o rozwód

Żona nigdy nie spodziewałaby się, że powinna sprawdzać rozmowy swojego męża. Jednak któregoś wieczora wzięła do ręki komórkę, która akurat leżała najbliżej i wtedy zobaczyła coś, co napisał do osoby zapisanej jako Producent Mebli. Od razu stało się jasne, że nazwa kontaktu to kłamstwo. Zdrada zawsze boli, niezależnie od tego, jak długo czy krótko trwał nasz związek. Jednak dowiedzieć się po 15 latach małżeństwa, że jest się zdradzanym to rzecz szczególnie ciężka. Niestety, to właśnie przydarzyło się pani Ani. Nigdy by się o tym nie dowiedziała, gdyby nie to, że jej mąż nie spodziewał się, że żona kiedykolwiek sięgnie po jego komórkę.

kochanka
28.12.2019 09:38 Rzucił kochankę i wrócił do żony. 9 miesięcy później kobieta przysłała mu bardzo dziwną pocztówkę

Kochanka wysłała mężczyźnie bardzo dziwną pocztówkę. Kiedy kartkę zobaczyła żona, była w wielkim szoku. Nie miała pojęcia, co się wydarzyło. Trzeba przyznać, że to naprawdę pomysłowe. Niewiele osób domyśliłoby się, co kryje się pod tak tajemniczą wiadomością. Kiedy mężczyzna postanowił wrócić do swojej żony, nie spodziewał się, że jego dalsze losy potoczą się w ten sposób. Trzeba przyznać, że słowa kochanki tłumaczą wiele.

żona
14.12.2019 21:46 Żona odkryła romans męża i zemściła się na jego kochance w najgorszy sposób. Zdjęcia potwierdzają, że nie miała litości

Żona dowiedziała się, że jej ukochany mąż ma romans. Wiedząc, jak słodki smak ma zemsta, postanowiła odegrać się na jego kochance w najgorszy możliwy sposób. Kiedy zdjęcia dokumentujące jej poczynania obiegły sieć, Internauci nie mogli uwierzyć własnym oczom. To przerażające, do jakich czynów zdolne są zranione kobiety.Płeć piękna pomimo tego, że na pozór delikatna i subtelna, potrafi w jednej chwili pokazać pazury. Wystarczy jeden impuls, aby ich postępowanie uległo diametralnej zmianie. Tak było właśnie w przypadku żony, która odkryła romans swojego ukochanego. Zemsta, którą obmyśliła, wywołuje dreszcze na całym ciele.

zdrada
01.12.2019 18:15 Odkryła, że mąż zdradza ją z koleżanką z pracy. Wysłała kochance męża paczkę, wystarczyło

Żona odkryła, że jej mąż ma romans z koleżanką z pracy. Pomimo ogromnego bólu i hektolitrów łez wylanych w poduszkę, wiedziała, że nie może puścić mu tego płazem. Obmyśliła zemstę, która raz na zawsze zniechęci kochankę do podrywania cudzych mężczyzn. Ogromna paczka dostarczona pod jej drzwi okazała się strzałem w dziesiątkę. Zdrada ukochanej osoby, jest jednym z tych czynów, który drugą połówkę boli najbardziej. O ile jedni przez lata nie potrafią uporać się z tym,co zrobiła mu jego druga połówka, inni dokładnie wiedzą, jak słodki smak może mieć zemsta. W ich głowie niemalże natychmiast rodzi się plan, którego skutki odczuje zarówno niewierny partner, jak i jego kochanka.

kochanka
13.11.2019 13:38 „Kochanka mojego ojca pożałuje. Zniszczyła mi rodzinę, teraz ja zniszczę jej”

Kochanka ojca Dagmary była mniej więcej w jej wieku. Gdy dziewczyna dowiedziała się o romansie swojego ukochanego taty, wiedziała, że nic już nie będzie takie, jak dawniej. Dagmara poprzysięgła zemstę na kochance ojca – Zniszczyła moją rodzinę, teraz ja zniszczę jej – napisała Dagmara w swoim wyznaniu i dotrzymała słowa. Byli normalną, polską rodziną – Dagmara bardzo lubił swojego ojca, był dla niej autorytetem w wielu dziedzinach życia. Kiedy na jaw wyszedł jego romans, obraz idealnego rodzica rozpadł się w jej umyśle na milion kawałków. 22-latka postanowiła zemścić się na kochance swojego ojca. Obmyśliła plan idealny.

Mężczyzna
08.11.2019 17:50 „Kochanka zniszczyła mi życie. Miała siedzieć grzecznie i cicho, a zadzwoniła do mojej żony”

Kochanka nie wytrzymała dłużej i postanowiła zadzwonić do jego żony. Mężczyzna był wściekły, uważa, że powinna siedzieć „grzecznie i cicho”. Jeden telefon zniszczył całe jego życie, nie widzi winy w sobie, tylko w kobiecie, z którą miał romans. Coraz więcej przedstawicielek płci pięknej świadomie wplątuje się w bliskie relacje z żonatymi mężczyznami. Pomimo tego, że początkowo takie znajomości je zadowalają, dość szybko uświadamiają sobie, że to nie one są najważniejsze. Mężczyzna święta, ceremonie i ważne wydarzenia spędza u boku żony. Pomimo układu wiele z nich postanawia poinformować o romansie ich wybrankę.

kobieta
31.10.2019 10:01 Dziewczyna ukryła się pod łóżkiem, żeby sprawdzić wierność chłopaka. Nie spodziewała się takiego finału

Dziewczyna postanowiła sprawdzić wierność swojego chłopaka, więc ukryła się pod łóżkiem, a następnie wysłała mu wiadomość, by przekonać się, co zrobi w takiej sytuacji. Kompletnie nie spodziewała się takiej reakcji ukochanego. Finału tej historii nie przewidziała! W dzisiejszych czasach wierność jest na wagę złota. Wiele dziewczyn czuje, że ich partnerzy nie są wobec nich zupełnie w porządku. Postanawiają na własną rękę przekonać się, czy ich mężczyźni je zdradzają. Ta dziewczyna uciekła się do pewnego podstępu, jednak nie przewidziała, jak zakończy się jej plan!

żona
27.10.2019 22:13 Dowiedziała się o zdradzie męża. Na adres kochanki wysłała jego brudy i list, który zapamięta na zawsze

Żona dowiedziała się o zdradzie męża. Postanowiła zachować tę informację dla siebie. Mąż nie miał pojęcia, że wszystko się wydało, a jego niewierność wyszła na jaw. Na adres kochanki kobieta wysłała jego brudy i list, który zapamięta na zawsze. Zdradzona żona nie wiedziała jak zareagować, gdy dowiedziała się o romansie męża. Była załamana, ale nie powiedziała mu, że wie o wszystkim. W końcu wpadła na pewien pomysł i postanowiła załatwić sprawę w nietypowy sposób. Zamiast awantury zrobiła coś, czego kochanka nigdy się nie spodziewała.

unsplash.com
09.10.2019 19:07 Tomasz: „Pół roku temu dowiedziałem się, że żona od 3 lat mnie zdradza. Dziś mam 48 lat i 22-letnią kochankę”

Tomasz czasami ma ochotę podziękować żonie za to, że zaczęła go zdradzać. A tak przynajmniej twierdzi. Historia tego związku jest zawikłana jak telenowela, nie można im tego odmówić. Zdradzony mężczyzna „zemścił” się w jedyny sposób, jaki przyszedł mu do głowy. Teraz twierdzi, że jest szczęśliwszy niż kiedykolwiek. Każdy związek przeżywa różnego rodzaju turbulencje. Niektórzy potrafią o tym rozmawiać, inni — zupełnie nie. Tomasz i Agata zdecydowanie zawsze należeli do tej drugiej grupy. Nie dogadywali się nawet w czasach, kiedy naprawdę się kochali. Wtedy wystarczała im jednak pasja i uczucia. Potem jednak uczucia wygasły, a oni pozostali — razem, nieszczęśliwi, sfrustrowani i „niedogadani”.

żona
03.10.2019 13:20 Zdradzał żonę z koleżanką z pracy. Złapała go z nią w łóżku i zrobiła zdjęcie, szybko pożałowali

Mąż od dłuższego czasu zdradzał swoją żonę. Okazało się, że jego kochanką jest jedna z koleżanek z pracy. Kobieta nakryła ich na miłosnym uniesieniu pod ich wspólnym dachem. Nasza bohaterka idealnie wie, jak słodko smakuje zemsta. Postanowiła więc utrzeć nosa niewiernemu kochankowi. Zdrada jest jedną z najczęstszych przyczyn rozpadów związków i małżeństw. To jeden z tych czynów, który niewiele osób potrafi wybaczyć. Nawet jeśli zdecydujemy się na taki krok, odbudowanie zaufania będzie dużym wyzwaniem. Zwykle jedynym wyjściem z tej sytuacji jest odejście i rozpoczęcie życia na nowo. Ach, nie zapominajmy jeszcze o odwecie.

mąż
30.09.2019 17:17 Mężczyzna zdradzał swoją żonę od lat. Gdy otworzył list od byłej kochanki, zemdlał

Romans ciężko jest utrzymać w tajemnicy, a prawda niemal zawsze w końcu wychodzi na jaw. Nawet jeśli nie – konsekwencje zazwyczaj nie są wcale przyjemne. Boleśnie przekonał się o tym pewien żonaty mężczyzna, gdy otrzymał list od byłej kochanki. Ten romans był wyjątkowo płomienny i trwał kilka dobrych lat. Żonaty mężczyzna miał kochankę, która była piękną, gorącą Włoszką. Od razu zawróciła mu w głowie, jednak pojawiły się dość poważne komplikacje…

kobieta
22.09.2019 16:08 Wyznania kochanki: „Nie obchodzi mnie jego żona. Nie dziwie się, że uciekł od tej nudnej baby”

Kochanka żonatego mężczyzny postanowiła podzielić się naszą redakcją swoim wyznaniem. Nie ukrywamy, że słowa, które padły w liście mocno nami wstrząsnęły, a dziś pragniemy się nimi podzielić. Nie obchodzi mnie jego żona. Nie dziwie się, że uciekł od tej nudnej baby, napisała kobieta. W ostatnim czasie coraz częściej słyszane są dość kontrowersyjne słowa kobieta kobiecie wielkiem. Dotyczą one przede wszystkim kochanek, które wdają się w miłosne gierki z zajętymi już mężczyznami. Przez społeczeństwo postępowanie takie jest niezwykle mocno komentowane, a ich czyny uważane są za haniebne i pozbawione jakiegokolwiek smaku. Kochanka żonatego mężczyzny nie ma żadnych wyrzutów sumienia Malwina to jedna z naszych czytelniczek, która postanowiła podzielić się swoim wyznaniem i opowiedzieć nam całą prawdę dotyczącą swojej relacji z pewnym tajemniczym mężczyzną. -Kochana Redakcjo. Zacznę może od tego, że mam Malwina i od kilku dobrych lat jestem czytelniczką waszego portalu. Liczę sobie 31 wiosen i najzwyczajniej w świecie… jestem kochanką. Tak, dobrze widzicie. Od roku spotykam się z żonatym mężczyzną- rozpoczęła swoje wyznanie kobieta. Kochanka nie zamierza kończyć tej relacji. Jak sama przyznaje nie czuje żadnych wyrzutów sumienia, a fakt, iż mężczyzna ten prowadzi podwójne życie zupełnie jej nie przeszkadza. -Jestem przyzwyczajona, że biorę to, na co mam ochotę. Po prostu- dodała Malwina.