Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wpadka, której nigdy nie zapomni. Dziennikarz udzielał wywiadu, gdy w tle mignęła kobieta bez ubrań
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 29.04.2020 16:01

Wpadka, której nigdy nie zapomni. Dziennikarz udzielał wywiadu, gdy w tle mignęła kobieta bez ubrań

fot.youtube.com/ MARCA

Wpadka, o której nigdy nie zapomni dziennikarz, przytrafiła się podczas udzielania wywiadu. Z uwagi na epidemię koronawirusa wywiad był przeprowadzany online. Dziennikarz odpowiadał na pytania ze swojego domu. Nagle, za jego plecami mignęła… naga kobieta. Przykry incydent może być bardzo poważny w skutkach. Okazało się bowiem, kim była roznegliżowana pani.

Wpadka słynnego dziennikarza może być dla niego niezapomniana. Miliony widzów poznali osobę, która towarzyszyła mężczyźnie w trakcie kwarantanny. Choć kobieta jest widoczna tylko przez chwilę, bez trudu rozpoznano jej tożsamość.

Wpadka słynnego dziennikarza

W czasach epidemii koronawirusa wiele osób pracuje zdalnie, z domu. Dziennikarze i prezenterzy telewizyjnie przeprowadzają wywiady z gośćmi ich programu za pomocą internetu. Tak też się stało w tym przypadku. Słynny hiszpański dziennikarz Alfonso Merlos udzielał właśnie wywiadu na żywo ze swojego domu.

Nagle za jego plecami przeszła naga kobieta, która, wydawało się, nie ma pojęcia, że kamera komputera doskonale ją całą obejmuje. Wpadka stała się bardzo szybko głośna. Cóż, można by ją było uznać za przypadkowy incydent i puścić w niepamięć. Kłopot jednak jest w tym, kim była owa naga piękność.

  1. Nie żyje gwiazdor kinowych hitów. Rodzina przekazała smutne wiadomości, miał 53 lata
  2. Sytuacja jest dramatyczna. Poważne nowe ognisko wirusa w Polsce
  3. Dowiedziała się o śmiertelnej chorobie gdy była nastolatką. Dziś aktorka walczy o każdy oddech, szpital nie może jej przyjąć

Naga prawda wyszła na jaw

Jak szybko domyślili się widzowie hiszpańskiej telewizji, trudno było rozpoznać w nagiej kobiecie aktualną żonę Alfonso Merlosa, byłą uczestniczkę Big Brothera, Martę Lopez. Okazało się, że za plecami dziennikarza przechadzała się jego koleżanka po fachu Alexia Riwas, reporterka programu informacyjnego.

W ten sposób, w innym przypadku zabawna wpadka, okazała się poważnym incydentem, który wpłynie na opinię dziennikarza i najprawdopodobniej na jego prywatne życie. Żona Alfonso Merlosa jak na razie nie odniosła się publicznie do zaistniałej sytuacji. Nie jest to pierwsza wpadka z nagim kochankiem w tle, jaka miała miejsce podczas domowych nagrań dziennikarzy. O jednej z zabawniejszych pisaliśmy ostatnio. Aż trudno uwierzyć, że takie sytuacje dzieją się przez przypadek!

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Wygląda na to, że kobieta naprawdę mogła nie wiedzieć, że jest nagrywana.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pilna akcja służb na Nowogrodzkiej. Na miejscu 8 zastępów straży pożarnej i grupa chemiczna
  2. Genialna wiadomość o pandemii, jakiej jeszcze nie było. Ogromny powód do radości
  3. Każde dziecko bez problemu rozwiąże tę zagadkę. Większość dorosłych nie jest w stanie podać dobrej odpowiedzi
  4. Kacperka szuka już ponad 200 osób. Ujawniono zupełnie nowy scenariusz zaginięcia
  5. Suczka codziennie sama podróżuje autobusem. Pasażerowie byli wzburzeni, potem zauważyli jej obróżkę
  6. Na światło dzienne wyszły nowe fakty o dniu zaginięcia małego Kacperka. Co mogło się wydarzyć w Nowogrodźcu?

Źródło: pomponik.pl

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania