Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rzucił kochankę i wrócił do żony. 9 miesięcy później kobieta przysłała mu bardzo dziwną pocztówkę
Martyna Derdak
Martyna Derdak 28.12.2019 09:38

Rzucił kochankę i wrócił do żony. 9 miesięcy później kobieta przysłała mu bardzo dziwną pocztówkę

kochanka
unsplash.com Justine Camacho

Kochanka wysłała mężczyźnie bardzo dziwną pocztówkę. Kiedy kartkę zobaczyła żona, była w wielkim szoku. Nie miała pojęcia, co się wydarzyło. Trzeba przyznać, że to naprawdę pomysłowe.

Niewiele osób domyśliłoby się, co kryje się pod tak tajemniczą wiadomością. Kiedy mężczyzna postanowił wrócić do swojej żony, nie spodziewał się, że jego dalsze losy potoczą się w ten sposób. Trzeba przyznać, że słowa kochanki tłumaczą wiele.

Mąż i kochanka: rozstanie

Mąż tej kobiety niemal całe swoje życie spędzał za granicą. Wszystko spowodowane było jego pracą, która wymagała tego, by stale był w podróży. Mimo że żona nie spodziewała się niewierności męża, on od dłuższego czasu zakładał nową rodzinę.

Swoją kochankę spotkał w jednym z miast we Włoszech. Mężczyzna od razu zakochał się w młodej, energicznej kobiecie. Jej zaś imponował fakt, że facet ten ma wiele pieniędzy. Ich gorący romans trwał kilka lat. Wszystko zmieniło się jednak kiedy kochanka zakomunikowała, że jest w ciąży.

Mężczyzna postanowił, że sięgnie po jedno z najprostszych rozwiązań. Mimo że miał wiele sentymentu do kochanki, w rzeczywistości kochał jedynie swoją żonę. Postanowił, że zapłaci kobiecie wiele pieniędzy, które miały pomóc jej w wychowywaniu dziecka, a także uchronić go przed wyjawieniem prawdy ukochanej.

Kochanka wysłała tajemniczą pocztówkę

Para postanowiła, że mężczyzna wpłaci pierwszą część pieniędzy w momencie, kiedy niemowlę przyjdzie na świat. Po porodzie kochanka obiecała, że wyśle ojcu dziecka pocztówkę, w której w tajemniczy sposób poinformuje o narodzinach. Hasłem miało być słowo spaghetti. Wtedy właśnie mężczyzna miał wysłać odpowiednią kwotę.

Po kilku miesiącach mąż wrócił do domu. W drzwiach przywitała go ukochana żona, która od razu wręczyła mu kolorową kopertę. Kiedy przeczytał, co było napisane na pocztówce, doznał ogromnego szoku. Żona od razu wiedziała, że coś się wydarzyło. Mężczyzna usiadł w fotelu i zaczął płakać. Kobieta wzięła do ręki kartkę i przeczytała ją. Nie miała pojęcia, co oznaczają te słowa.

– Spaghetti, spaghetti, spaghetti, spaghetti. Trzy z klopsikami, jeden bez. Przyślij więcej sosu!

Czy zrozumieliście, co miała na myśli kochanka?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kochanka

Kochanka wysłała do domu małżeństwa tajemniczy list.

kochanka

Słowem klucz było spaghetti.

kochanka

Mężczyzna nie spodziewał się takiego finału.

ZOBACZ TEŻ:

  1. W Boże Narodzenie zmarła 15-letnia Gabrysia. Na jej leczenie Polacy uzbierali 4 miliony złotych
  2. W czasach PRL-u święciła triumfy. Co się stało z kultową gwiazdą?
  3. Beata Tyszkiewicz nie lubi świętować Sylwestra. Dama wyjawiła ważny powód
  4. Tata samotnie wychowuje 7 dzieci. Tuż przed świętami zaczepił go nieznajomy i wywołał morze łez
  5. Horoskop miłosny na styczeń. Kogo czekają romantyczne uniesienia, a kogo same rozczarowania?
  6. Viki Gabor po raz pierwszy pokazała swojego brata! Prawdziwy adonis, dziw bierze, czym się zajmuje

źródło: jestpozytywnie.pl

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania