Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Gdy widzę żonatego mężczyznę, tracę rozum. Rozbiłam już 2 małżeństwa, niespecjalnie”
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 05.03.2020 21:50

„Gdy widzę żonatego mężczyznę, tracę rozum. Rozbiłam już 2 małżeństwa, niespecjalnie”

kochanka
Fot. pexels.com Danielle Pilon

Kochanka wyznała, że uwodzenie żonatych mężczyzn jest dla niej jak narkotyk. Mimo że nie robi tego specjalnie, już na samym początku zupełnie traci rozum. Tym sposobem rozbiła już dwa małżeństwa. Kobieta, która na co dzień pracuje w jednej z warszawskich korporacji, po godzinach przemienia się w femme fatale z prawdziwego zdarzenia.

Kobieta swoim szczerym, ale szokującym wyznaniem podzieliła się na jednej z grup na Facebooku. Liczyła na słowa wsparcia, otuchy i zrozumienia. W zamian została zmieszana z błotem, a dla innych przedstawicielek płci pięknej jej zachowanie jest niedopuszczalne. Zaobrączkowani faceci działają na nią jak magnes. W swojej karierze wampa doprowadziła do rozpadu dwóch małżeństw. Tylko nieliczni znają jej mroczny sekret.

Kochanka uwodzi żonatych mężczyzn

Szczere i emocjonalne wyznanie kobiety, spotkało się w sieci z ogromnym odzewem. Kochanka zdradziła, że gdy na jej drodze stanie żonaty mężczyzna zupełnie traci głowę. Jej uroda i przebojowy charakter, przyciągają głównie pewnych siebie i zdecydowanych mężczyzn. A ci zwykle noszą już na palcu złotą obrączkę.

-Sekrety z mojego życia uczuciowego znają tylko nieliczni. Nie ma się czym chwalić, wiem o tym. Nie robię tego specjalnie, ale nie mam też na to większego wpływu. Żonaci mężczyźni działają na mnie jak magnes. Najpierw jeden, następnie drugi, a każdy z nich… zaobrączkowany- napisała anonimowa kobieta.

Jak sama przyznaje, w pracy jest raczej cichą myszką, która niczym nie wyróżnia się spośród setek kobiet pracujących w jej budynku. Magia dzieje się po godzinach.

  1. Poruszające przemówienie Antka na pogrzebie Pawła Królikowskiego. Jego słowa na długo zapadną w naszej pamięci
  2. Wszyscy patrzyli na 21-letnią córkę Królikowskiego. Przez jej słowa wielu osobom pociekły łzy
  3. Chłopiec za karę musiał stać w kącie. Nagle jego pies zrobił najbardziej wzruszającą rzecz

Jak uwieść żonatego mężczyznę?

Aby uwieść żonatego mężczyznę potrzeba naprawdę niewiele. Tak przynajmniej twierdzi kobieta, która podzieliła się w sieci swoją historią.

-Mimo że scenariusz podrywu żonatego faceta za każdym razem wygląda inaczej… bardzo łatwo go wyczuć i w mgnieniu oka skonstruować w głowie. Są zdecydowani, pewni siebie i zwykle… mocno zagubieni– dodała.

Relacja takie, początkowo opierają się na przyjaźni, szczerej rozmowie i nieustannym słuchaniu. W pewnym momencie pojawia się impuls, któremu nie sposób się oprzeć. Zakazany owoc smakuje przecież najlepiej. Rozbiła już dwa małżeństwa, ale z żadnym z nich nie udało się jej stworzyć stałego związku. Kochanka ma wrażenie, że uwodzenie działa na nią jak narkotyk.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kochanka

Kochanka podzieliła się szczerym wyznaniem.

Kochanka

Uwodzenie mężczyzn jest jej narkotykiem.

Kochanka

Gdy widzi obrączkę, traci rozum.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Umyły włosy płynem do higieny intymnej. Spojrzały w lustro, a efekt zaparł im dech w piersiach
  2. Wojciech Cejrowski wywołał ogromną burzę w sieci. Zaczął mówić o straconych pieniądzach
  3. Antek Królikowski tuż po śmierci taty dostał wiadomość od Julii Wieniawy. Gwiazda nie mogła postąpić inaczej
  4. Dagmara Kaźmierska pęka z dumy. Jej 18-letni syn podjął życiową decyzję
  5. Zdjęcia domu Kasi Cichopek w sieci. Wnętrza zwalają z nóg, jest luksusowo
  6. Chleb smażony w jajku warto jeść z ważnych powodów. Poznasz je i od razu wyjmiesz patelnię