Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tomasz: „Pół roku temu dowiedziałem się, że żona od 3 lat mnie zdradza. Dziś mam 48 lat i 22-letnią kochankę”
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 09.10.2019 19:07

Tomasz: „Pół roku temu dowiedziałem się, że żona od 3 lat mnie zdradza. Dziś mam 48 lat i 22-letnią kochankę”

unsplash.com
tomasz

Tomasz czasami ma ochotę podziękować żonie za to, że zaczęła go zdradzać. A tak przynajmniej twierdzi. Historia tego związku jest zawikłana jak telenowela, nie można im tego odmówić. Zdradzony mężczyzna „zemścił” się w jedyny sposób, jaki przyszedł mu do głowy. Teraz twierdzi, że jest szczęśliwszy niż kiedykolwiek.

Każdy związek przeżywa różnego rodzaju turbulencje. Niektórzy potrafią o tym rozmawiać, inni — zupełnie nie. Tomasz i Agata zdecydowanie zawsze należeli do tej drugiej grupy. Nie dogadywali się nawet w czasach, kiedy naprawdę się kochali. Wtedy wystarczała im jednak pasja i uczucia. Potem jednak uczucia wygasły, a oni pozostali — razem, nieszczęśliwi, sfrustrowani i „niedogadani”.

Tomasz nie mógł w to uwierzyć

— O tym, że Agata mnie zdradza, dowiedziałem się pół roku temu — opowiada mężczyzna. — Nie twierdzę, że złamało mi to serce, ale byłem przybity, szczerze mówiąc. Wiedziałem, że nie ma między nami już uczuć, ale miałem nadzieję, że pozostał szacunek. Jak się okazało, nadzieje, które żywił Tomasz, były płonne.

tomasz

Ich związek od dawna był nieszczęścliwy.

Żonę z kochankiem przyłapał „na gorącym uczynku”. Wrócił się do domu w ciągu dnia i zobaczył ich przez okno. Oni wciąż nie wiedzą, że jest świadomy ich związku.

— Nie będę ukrywał, czerpię z tego swego rodzaju perwersyjną przyjemność — wyznaje Tomasz. — Zresztą, nie pozostałem jej długo dłużny.

Zemsta jest słodka

Mężczyzna nie ukrywa, nie rozpacza wcale za utraconą miłością. Szybko się pozbierał. — Kiedy się zorientowałem, że Agaty już dłużej i tak nie interesuję, stwierdziłem, że teraz pora, żebym i ja zaszalał. Wziąłem się za siebie, zacząłem ćwiczyć, lepiej się ubierać. Żona nawet nie zauważyła, zajęta swoim gachem. Ale nawet jej się nie dziwię. Ja też wolę moją Klaudię.

Kiedy Tomasz „wziął się za siebie” przyciągnął uwagę młodej, atrakcyjnej kobiety. Klaudia ma lat 22 i jeszcze nigdy nie pracowała. Doświadczenie i pieniądze mężczyzny bardzo jej imponują, co łechcze jego ego. — Klaudia to świetna dziewczyna — mówi. — Przy niej jestem szczęśliwy, po raz pierwszy od lat.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tomasz

Pomimo zdrad, wciąż są małżeństwem.

tomasz

Tomasz zmienił swoje życie na lepsze.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nietypowy pomysł Francuzów. Szafa przystosowana do ukrywania kochanka
  2. Słowa Marty Kaczyńskiej zdenerwują jej stryja? Wypowiedziała się na temat tęczy
  3. Opiekunka znęcała się nad 71-latką chorującą na Alzheimera. Tłumaczenia kobiety są wstrząsające
  4. Znana piosenkarka wylądowała w szpitalu. Wspiera ją jej nowy partner
  5. Kolejne minuty były jak horror na żywo. Właśnie ujawniono, co robiła kobieta z motorówki, gdy umierał Piotr Woźniak-Starak
  6. Krzysztof Jackowski przewiduje wielką porażkę. Ogromne zaskoczenie, przepowiedział wyniki wyborów do Sejmu
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania