Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Żona wysłała kochance męża list. Gdy kobieta go przeczytała, nie mogła przestać płakać
Marta Kulik
Marta Kulik 11.01.2020 13:58

Żona wysłała kochance męża list. Gdy kobieta go przeczytała, nie mogła przestać płakać

żona
Fot.rawpixel.com

Żona niewiernego mężczyzny zdobyła się na coś, co doprowadziło do łez jego kochankę. Żaden z tych związków nie będzie już nigdy więcej taki sam. To krok, który dla większości z nas jest kompletnie niewyobrażalny. Wymaga niezwykłej siły charakteru, pewności siebie i chyba przede wszystkim — dobroci serca, na którą mało kto umie się zdobyć.

Zdrada ukochanej osoby zawsze rozrywa nam serce. Jednak szczególnie okrutne jest opuszczenie małżonka, gdy ten najbardziej nas potrzebuje, dla nowej miłostki. A tak właśnie postąpił Jędrzej. Jego żonie lekarze dawali maksymalnie kilka tygodni życia, a on, zamiast czuwać przy jej szpitalnym łóżku, jadał romantyczne kolacje z Aliną.

Żona napisała list do kochanki męża

Klara, którą mąż zdradzał z Aliną, zmarła kilka tygodni temu. Kilka dni po jej odejściu kochanka jej męża dostała list. Od zmarłej.

— Ja oczywiście zawsze wiedziałam, że to jest z mojej strony niemoralne, że spotykam się z żonatym mężczyzną — opowiada Alina — Ale to naprawdę była miłość.

Kobieta nie próbuje się usprawiedliwiać. Chce tylko opowiedzieć o liście, który dostała od zmarłej żony partnera.

Kiedy przeczytałam nazwisko nadawcy, to zaczęły mi się trząść ręce. Po przeczytaniu tego, co napisała, płakałam jak bóbr. Napisała, że nam wybacza i że rozumie. Teraz jak tak myślę, to ja chyba sobie jednak nie wybaczę.

Co dalej?

Klara w liście do kochanki swojego męża napisała też, by opiekowała się Jędrzejem. I żeby pod żadnym pozorem im się ten związek nie rozpadł.

— Napisała: Bo jeśli wam się nie uda, to znaczy, że to, że ja tygodniami umierałam w samotności, to wszystko na darmo. Z tym się nie możemy kłócić.

Alina i Jędrzej wokół tego tematu krążą nieustannie, ale nie potrafią go tak naprawdę poruszyć. Kiedy Klara żyła, skradanie się za jej plecami dawało zastrzyk adrenaliny. Teraz czują się, jakby duch żony Jędrzeja ich nawiedzał. Kto wie? Może Klara postanowiła ich przypilnować?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona
unsplash.com

Alina i Jędrzej spotykali się, gdy jego żona umierała w samotności.

żona
unsplash.com

Czy duch Klary będzie ich nawiedzał?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: nie żyje członek i autor tekstów legendarnego zespołu
  2. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  3. Roksana Węgiel zdeklasowała Pierwszą Damę. Nikt się tego nie spodziewał
  4. Przebrał się za mamę, by zdać za nią prawo jazdy. Sytuacja wymknęła się spod kontroli
  5. Nowy Rok zbiera śmiertelne żniwo. Nie żyje 27-letni aktor
  6. Życie Wiśniewskiego się załamało, przeżył okropną tragedię w rodzinie. Długo nie mógł się pozbierać
Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów