Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Odkryła, że mąż zdradza ją z koleżanką z pracy. Wysłała kochance męża paczkę, wystarczyło
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 01.12.2019 18:15

Odkryła, że mąż zdradza ją z koleżanką z pracy. Wysłała kochance męża paczkę, wystarczyło

zdrada
Fot.pexels.com

Żona odkryła, że jej mąż ma romans z koleżanką z pracy. Pomimo ogromnego bólu i hektolitrów łez wylanych w poduszkę, wiedziała, że nie może puścić mu tego płazem. Obmyśliła zemstę, która raz na zawsze zniechęci kochankę do podrywania cudzych mężczyzn. Ogromna paczka dostarczona pod jej drzwi okazała się strzałem w dziesiątkę.

Zdrada ukochanej osoby, jest jednym z tych czynów, który drugą połówkę boli najbardziej. O ile jedni przez lata nie potrafią uporać się z tym,co zrobiła mu jego druga połówka, inni dokładnie wiedzą, jak słodki smak może mieć zemsta. W ich głowie niemalże natychmiast rodzi się plan, którego skutki odczuje zarówno niewierny partner, jak i jego kochanka.

Żona odkryła, ze mąż ma romans

Kobieta swoim wstrząsającym wyznaniem podzieliła się z redakcją Lelum.pl. Żona odkryła, ze mąż zdradza ją z koleżanką pracy. Zemstę, która obmyślała, zarówno jej mąż, jak i kochanka zapamiętają przez dłuższy czas.

– Mój mąż, z którym jestem od 10 lat, zdradził mnie. Zastanawiacie się, czy zalewam się łzami lub popadłam w depresję? Odpowiadam, że nie!- rozpoczęła swój list Patrycja.

Żona

Żona podzieliła się z nami szokującym wyznaniem.

Patrycja szczerze przyznaje, że gdyby nie odwet, który obmyśliła najprawdopodobniej do tej pory nie mogłaby poradzić sobie z tym, co zrobił jej ukochany.

Zemsta ma słodki smak

Długo zastanawiałam się jak wybrnąć z tej sytuacji. Nie zamierzałam mu tego przepuścić, ponieważ za bardzo mnie zranił. Kochałam go i był całym moim światem. No właśnie… Był! Zemsta, którą wymyśliłam, pozwoliła mi oczyścić się ze wszystkich złych emocji i po części ruszyć dalej- dodała.

Co takiego zrobiła kobieta? Otóż postanowiła wysłać kochance brudne ubrania i bieliznę niewiernego męża. Oprócz tego dołączyła reklamówkę po brzegi wypchaną lekami, które jej mąż zażywa na różne dolegliwości.

-Oczywiście dołączyłam też liścik, w którym wypisałam dawkowanie i godziny zażywania poszczególnych tabletek i specyfików. Nie chciałabym przecież, aby mój ukochany zbyt szybko, ujawnił swoje problemy z prostatą czy częstymi rewolucjami w żołądku- spuentowała.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Żona

Jej mąż od dłuższego czasu ją zdradzał.

Żona

Kobieta obmyśliła plan zemsty.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie tylko Black Friday. W poniedziałek też warto zrobić zakupy
  2. Futrzane paznokcie to istne szaleństwo. Można je kochać, albo nienawidzić
  3. Poszedł do stajni i przepadł. Gdy go znaleźli, nie mogli uwierzyć, co robił z krową
  4. Córka Martyny Wojciechowskiej zostanie makijażystką? Gwiazda opublikowała zaskakujące zdjęcie
  5. Przystawili mikrofon do ust 12-letniej Viki Gabor. Ujawniła całą prawdę o Roksanie Węgiel
Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"