Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Lidia z Januszem są w trakcie rozwodu. Jej mąż przyprowadza do ich domu kochankę
Karol Zaborowski
Karol Zaborowski 18.04.2021 12:15

Lidia z Januszem są w trakcie rozwodu. Jej mąż przyprowadza do ich domu kochankę

Rozwód
fot. unsplash.com/Kat J

Rozwód nigdy nie jest prostą sprawą. Choć małżonkowie mogą ze sobą nie utrzymywać kontaktu, to wciąż pozostaje wiele spraw, które ich łączą. W tym przypadku jest to wspólne mieszkanie, do którego mąż Lidii przyprowadza swoją kochankę.

Rozwód w niektórych sytuacjach wydaje się jedynym logicznym i racjonalnym wyjściem. W przypadku Lidii raczej ciężko oczekiwać, aby jej małżeństwo jeszcze kiedykolwiek miało szansę się naprawić.

Kobieta znalazła się w niezwykle trudnej sytuacji. Wciąż mieszka ze swoim mężem w ich wspólnym mieszkaniu, ale musi znosić coraz częstsze wizyty kochanki Janusza. Ciężko nawet sobie wyobrazić, jak musi się z tym wszystkim czuć.

Rozwód wymuszony przez kochankę

W przypadku małżeństwa Lidii i Janusza problemy pojawiły się już na początku ich wspólnego życia. Kobieta wspomina, że jej mężowi zawsze trudno było na dłużej zostać w domu.

Najpierw były to wyjścia z kolegami, a z czasem spotkania z kochanką. Nawet kiedy Lidia była w ciąży, która niestety skończyła się w obu przypadkach poronieniem, czuła, że jej mąż ma cały czas ważniejsze rzeczy niż pomaganie jej i wspieranie.

Niedługo po ślubie Lidia straciła swoją pracę i wraz z mężem podjęła decyzję, że on zajmie się zarabianiem pieniędzy, a ona domem. Niestety w tym wypadku też mogła liczyć bardziej na krytykę niż jakiekolwiek wsparcie.

Z czasem Janusz zaczął coraz później wracać do domu, a także wyjeżdżać służbowo. Nigdy nie zaproponował swojej żonie, aby razem wyjechali na kilka dni, tłumacząc, że i tak nie mogliby zameldować się w jednym pokoju.

Niestety prawda okazała się zupełnie inna. Kiedy Lidia sądziła, że jej mąż jest na wyjeździe służbowym, on tak naprawdę spędzał czas z kochanką. O wszystkim dowiedziała się od współpracowniczki Janusza, która chciała mu zrobić, nazłość.

Kiedy prawda wyszła na jaw, Janusz przestał się już całkowicie kryć ze swoim romansem, a z czasem zaczął przyprowadzać swoją kochankę do domu, w którym wciąż mieszka Lidia.

Według Lidii to właśnie kochanka Janusza zmusiła go do rozwodu. Mężczyzna całą winę za rozpad małżeństwa zwala na swoją żonę, która ma nadzieję, że jak tylko uda im się sprzedać mieszkanie, to będzie mogła zacząć swoje życie od nowa.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: polki.pl