Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mateusz: „Mam 32-letnią żonę, 6-letniego syna i piękną 19-letnią kochankę. Pomaga nam w opiece nad synem, raj”
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 22.10.2020 17:22

Mateusz: „Mam 32-letnią żonę, 6-letniego syna i piękną 19-letnią kochankę. Pomaga nam w opiece nad synem, raj”

Mateusz
fot. pexels.com/

Mateusz i Alicja byli kiedyś naprawdę szczęśliwą parą, jednak pogoń za pieniędzmi zmieniła ich w zupełnie inne osoby. Może nawet sami nie zorientowali się, kiedy ich życie uległo zmianie. Mateusz jednak chyba nie do końca zapomniał, a wręcz poczuł nieodpartą chęć powrotu do szaleństw, które kiedyś nie były im obce. Wszystko to wróciło kiedy przez próg ich mieszkania weszła zjawiskowa Natalia – 19-latka o bardzo kobiecych kształtach.

Mateusz jest dyrektorem w zagranicznej firmie holdingowej, z Alicją jest już od 7 lat. Wychowują razem 6-letniego syna Cyprianka, który jest ich prawdziwym oczkiem w głowie. Choć oboje są głównie skupieni na karierze, to nie przeszkadza im w pielęgnowaniu relacji rodzinnych, przynajmniej tak uważa Alicja. Rzeczywistość jednak różni się bardzo mocno od wyobrażeń żony zajętej pracą i obowiązkami.

Mateusz nie ma wyrzutów sumienia

Mateusz kochał Alicję, może nawet dalej kocha, jednak jego ciemna strona wzięła górę od kiedy w ich domu pojawiła się opiekunka Natalia, 19-letnia piękna młoda kobieta, którą natura obdarowała bardzo kobiecymi kształtami. Mateusz nie mógł się oprzeć takiej pokusie. Alicja od razu ją polubiła, dziewczyna szybko zyskała sympatię małżeństwa.

Wszystko zaczęło się w momencie, kiedy Mateusz wrócił wcześniej do domu. Alicja była jeszcze w pracy. W domu nie było nikogo poza nim, Natalią no i oczywiście Cyprianem, który właśnie odbywał popołudniową drzemkę. Mateusz nie czekał ani chwili dłużej, podszedł do Natalii i wcale nie musiał się bardzo starać, by dziewczyna całkiem się przed nim otworzyła. Od tamtego dnia czułości stały się ich codziennością.

 1. Lekarze biją na alarm. RMF właśnie przekazało pilny apel, wstrząsająca prawda wyszła na jaw
 2. Pilny komunikat dla Polaków. Zacznie się 1 listopada, trzeba wiedzieć
 3. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Każdy Polak powinien zrobić 4 rzeczy

Wielkie mieszkanie sprzyja igraszkom

Mateusz z Alicją mieszkają w wielkim domu, w którym można się niemal zgubić. Zatem nietrudno znaleźć w nim odrobinę prywatności. Od kiedy Mateusz i Natalia zaczęli swój romans, 19-latka częściej zostawała po godzinach. Alicja była zachwycona, bo miała więcej czasu na swoje sprawy, a Mateusz dla swojej kochanki.

Kiedy Alicja zaglądała do Cypriana, Mateusz zamykał się w swoim gabinecie, pod pretekstem chęci popracowania w ciszy. Jednak w tym czasie nie pracował nad żadnym projektem, ale całą swoją energię poświęcał pięknej Natalii. Dziewczyna był wniebowzięta, co więcej za wspólne igraszki i dziwne zachcianki Mateusza dostawała solidny napiwek. Alicja wciąż nie ma o niczym pojęcia.

Kobieta zupełnie nie podejrzewała, że jej maż zdolny jest do takich czynów. Ufała mu bezgranicznie, z drugiej strony sama była zaślepiona pracą i pogonią za pieniędzmi. Chociaż z drugiej strony może nawet nie chciała zdawać sobie sprawy z tego, że jej życie wcale nie jest takie idealne, na jakie wygląda, na pierwszy rzut oka. Kto wie.

Z drugiej strony nie możemy zapomnieć o utalentowanej 19-latce. Jak widać, Natalia jest prawdziwą profesjonalistką – potrafi zająć się chłopcami w każdym wieku.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Mateusz

Mężczyzna uwielbia swoje życie, ma piękną żonę, kochankę i synka. Żyje jak w raju.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rząd zapowiedział finansowe wsparcie Polaków. Znamy konkretne rozwiązania w ramach walki z koronawirusem
  2. Nowy zakaz w Polsce. Jest potwierdzenie Morawieckiego, już od poniedziałku
  3. DGP: Eksperci wyliczyli, ile Polaków naprawdę choruje na koronawirusa. Porażające liczby
  4. Odwołają Boże Narodzenie 2020? Biuro Świętego Mikołaja wydało oświadczenie
  5. Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział prawdziwą rewolucję. Chodzi o zmianę dot. maseczkę ochronnych
  6. Biedronka czynna w każdą niedzielę. Sieć znalazła niesamowity sposób na obejście zakazu
  7. 3 sekretne tricki sprawią, że placki ziemniaczane będą niesamowicie chrupiące. Nie będziesz chciała robić ich w inny sposób
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania