Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Kochanka zniszczyła mi życie. Miała siedzieć grzecznie i cicho, a zadzwoniła do mojej żony”
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 08.11.2019 17:50

„Kochanka zniszczyła mi życie. Miała siedzieć grzecznie i cicho, a zadzwoniła do mojej żony”

Mężczyzna
wikipedia.org

Kochanka nie wytrzymała dłużej i postanowiła zadzwonić do jego żony. Mężczyzna był wściekły, uważa, że powinna siedzieć „grzecznie i cicho”. Jeden telefon zniszczył całe jego życie, nie widzi winy w sobie, tylko w kobiecie, z którą miał romans.

Coraz więcej przedstawicielek płci pięknej świadomie wplątuje się w bliskie relacje z żonatymi mężczyznami. Pomimo tego, że początkowo takie znajomości je zadowalają, dość szybko uświadamiają sobie, że to nie one są najważniejsze. Mężczyzna święta, ceremonie i ważne wydarzenia spędza u boku żony. Pomimo układu wiele z nich postanawia poinformować o romansie ich wybrankę.

Kochanka całkowicie zniszczyła mu życie

Mężczyzna swoim wyznaniem postanowił podzielić się z redakcją Lelum.pl. Uważa, że kobieta, z która miał romans, zrujnowała jego małżeństwo i nie dotrzymała umowy, którą na początku jasno ustalili:

-Agatę poznałem pół roku temu, kiedy dołączyła do naszej załogi. Kiedy tylko weszła do biura wszystkim facetom dosłownie opadły szczęki. Długie nogi, blond włosy i zniewalająco tajemnicze spojrzenie. Była jedną z tych kobiet, którym po prostu nie sposób jest się oprzeć- napisał tajemniczy B.

Kochanka

Kochanka zrujnowała mu życie.

Niemalże natychmiast znaleźli wspólny język. Nadawali na tych samych falach, a trwające w nieskończoność rozmowy były dla nich czysta przyjemność. Ich znajomość z dnia na dzień nabierała coraz bardziej zawrotnego tempa. Kiedy ta pewnego wieczoru zaprosiła go do siebie po pracy, mężczyzna bez chwili wahania się zgodził. Zapomniał nawet o tym, że w domu z kolacją czeka na niego ukochana żona.

Zrobi wszystko, by się na niej odegrać

-Nigdy nie ukrywałem przed Agatą faktu, że mam żonę. A jej… zdawało się to zupełnie nie przeszkadzać. Kiedy po raz pierwszy pojechaliśmy do niej, wylądowaliśmy w łóżku. W zasadzie to było do przewidzenia. Nasz romans trwał około 3 miesięcy. Czy żałuje? Teraz na pewno- dodał mężczyzna.

Od początku jasno dał jej do zrozumienia, że ich relacja to czysty układ. Przyjaciele z korzyściami, mówi wam to coś? Problemy zaczęły się, kiedy kochanka uświadomiła sobie, że zaczęło jej zależeć.

-Miała siedzieć grzecznie i cicho, a zadzwoniła do mojej żony. Wyobrażacie to sobie? Tym samym zrujnowała moje małżeństwo i nadzieje na normalne życie. Chwila zapomnienia sprawiła, że straciłem wszystko, co miałem. Moja żona wyrzuciła mnie z domu i złożyła powód o rozwód. Zrobię wszystko, by zniszczyć jej życie, tak jak ona zniszczyła mi- napisał na koniec.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kochanka

O wszystkim powiedziała jego żonie.

Kochanka

Kochanka sprawiła, że w jednej chwili stracił wszystko, co miał.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polskie lotniska sparaliżowane. Pracownicy słynnych linii lotniczych strajkują
  2. Znaki zodiaku trzech mężczyzn, którzy są najlepszymi kandydatami na męża
  3. Borys Szyc znów zostanie tatą! Jego narzeczona, Justyna Nagłowska, jest w ciąży
  4. Buldog tańczy przed siedzącą na wózku staruszką. Ma lepsze poczucie rytmu niż niejeden człowiek
  5. Cios w samo serce matki. Chodzi o 16-letnią córkę Pakosińskiej z kabaretu
  6. Kim był 30 lat młodszy kochanek Beaty Tyszkiewicz? Informacje ścinają z nóg