Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Kochanka mojego ojca pożałuje. Zniszczyła mi rodzinę, teraz ja zniszczę jej”
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 13.11.2019 13:38

„Kochanka mojego ojca pożałuje. Zniszczyła mi rodzinę, teraz ja zniszczę jej”

kochanka
Fot.pexels.com

Kochanka ojca Dagmary była mniej więcej w jej wieku. Gdy dziewczyna dowiedziała się o romansie swojego ukochanego taty, wiedziała, że nic już nie będzie takie, jak dawniej. Dagmara poprzysięgła zemstę na kochance ojca – Zniszczyła moją rodzinę, teraz ja zniszczę jej – napisała Dagmara w swoim wyznaniu i dotrzymała słowa.

Byli normalną, polską rodziną – Dagmara bardzo lubił swojego ojca, był dla niej autorytetem w wielu dziedzinach życia. Kiedy na jaw wyszedł jego romans, obraz idealnego rodzica rozpadł się w jej umyśle na milion kawałków. 22-latka postanowiła zemścić się na kochance swojego ojca. Obmyśliła plan idealny.

Kochanka ojca zniszczyła ich rodzinę

– O wszystkim dowiedziałam się przypadkiem. Ktoś „życzliwy” doniósł mojej mamie, że ojciec spędza weekend w spa z jakąś małolatą. Nie mogłam uwierzyć, przecież tata nigdy mnie nie okłamał – mówił, że jedzie na konferencję naukową w zupełnie inne miejsce. – wyznała Dagmara.

Dziewczyna wiedziała, że jej tata jest popularny na uczelni – wysportowany, szpakowaty i piekielnie inteligentny. Zawsze kręciło się wokół niego wiele studentek, ale nigdy nie zauważyła, by zareagował na ich zaloty. Aż do teraz.

związek

– Ojciec przyznał się po przyjeździe do wszystkiego. Jak wytłumaczył swój skok w bok? Powiedział, że się zakochał! Zakochał, uwierzycie?! Chyba najgorsze w tym wszystkim było to, że jego kochanka był w moim wieku. Studiowała nawet na tym samym wydziale, co ja! – napisała Dagmara.

Zemsta na kochance ojca

22-latka postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i ukarać kochankę taty. Wiedziała, że zemsta musi być wyrafinowana i sprawić, by dziewczyna odczepiła się od jej ojca i jej rodziny.

– Kiedy zobaczyłam, jak moja mama płacze, a ojciec nic sobie z tego nie robi, wiedziałam, że muszę coś z tym zrobić. Wiedziałam jedno: kochanka mojego ojca pożałuje. Zniszczyła mi rodzinę, teraz ja zniszczę jej.

Jak zemściła się Dagmara? Pewnego dnia przyszła na uczelnię wcześniej niż wszyscy i rozwiesiła kartki z napisem „Agnieszka S******* sypia z wykładowcami” tak, by każdy mógł zobaczyć. Czy żałuje swojej decyzji?

– Niczego nie żałuję. Zasłużyła sobie na to za to, co zrobiła. Ojciec chyba zrozumiał swój błąd, bo on i mama zapisali się na terapię dla par. Może wszystko wróci do normy? Zobaczymy – zakończyła swój list Dagmara.

Kochanka

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trzy hot-dogi i kanapka za 500 złotych. W popularnej miejscówce zdzierają z turystów
  2. Znana celebrytka chce dostać pod choinkę rumuńską sierotę. Fani nie mogą uwierzyć
  3. Polska piosenkarka urodziła kilka miesięcy temu. Fani byli zdumieni, nikt o tym nie wiedział
  4. Kuchnia Michała Wiśniewskiego jest boska. Ma w niej niezwykłą kolekcję
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania