Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Podejrzewała, że mąż ją zdradza. Prawdę poznała, gdy do jej pracy przyszedł anonimowy list
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 11.01.2020 18:26

Podejrzewała, że mąż ją zdradza. Prawdę poznała, gdy do jej pracy przyszedł anonimowy list

Mąż
lelum.pl

Mąż od dłuższego czasu zdradzał swoją ukochaną żonę. Kobieta pomimo dręczących jej głowę podejrzeń, nigdy nie dała tego po sobie poznać. Druzgocąca prawda ujrzała światło dzienne, kiedy do jej pracy przyszedł anonimowy list. Wówczas wszelkie wątpliwości zostały rozwiane. Czy zdradę można wybaczyć? Po przeczytaniu takiej wiadomości to raczej niewykonalne.

Zdrada jest jedną z tych zachowań, która boli najbardziej. Partnerzy, którzy na własnej skórze doświadczyli niewierności ukochanej osoby, niekiedy długimi latami nie potrafią uporać się z emocjami i uczuciami, które targają nimi niemalże na każdym kroku. Smutne wspomnienia powracają do nich niczym bumerang, a zaufanie kolejnym osobom, które stają na ich drodze, wydaje się czymś zupełnie abstrakcyjnym.

Mąż zdradzał swoją żonę

Kobieta swoim wstrząsającym wyznaniem podzieliła się na Facebooku. Pod jej wpisem niemalże w mgnieniu oka pojawiła się lawina komentarzy i negatywnych opinii dotyczących byłego partnera. Aż trudno uwierzyć w historię, której doświadczyła anonimowa użytkowniczka serwisu. Jak sama wspomina, od dłuższego czasu podejrzewała swojego ukochanego o zdradę.

Późne powroty z pracy, rozkojarzenie i bujanie w obłokach to tylko nieliczne przykłady, które dostrzegła w ostatnim czasie. Nie było również mowy o tym, aby chociaż na krótką chwilę zbliżyła się do jego telefonu. Gdy tylko go dotknęła, za każdym razem słyszała o naruszaniu jego prywatności. Pomimo tego nigdy nie zdecydowała się na poważną rozmowę. Bała się, że nie poradzi sobie ze słowami, które padną z ust ukochanego.

Czy zdradę można wybaczyć?

Odbudowanie zaufania to nie lada wyczyn, który wymaga ogromnego zaangażowania obydwu partnerów. O ile bardzo długo się je buduje, tak stracić je można w zaledwie sekundę. Anonimowy list, który dostała po przyjściu do pracy, pozbawił ją jakichkolwiek złudzeń i nadziei na wspólną przyszłość.

Droga Beato, od dłuższego czasu zastanawiałam się, czy napisanie do ciebie wiadomości będzie dobrym pomysłem. Po długich namysłach stwierdziłam, że tak. Będąc na twoim miejscu, sama wolałabym wiedzieć – zaczynała się wiadomość.

Okazało się, że jej ukochany mąż od przeszło 4 miesięcy ma kochankę. Zwykle spotykali się u niej lub w pokojach hotelowych. Mężczyzna obiecywał jej, że ta wkrótce o wszystkim się dowie i będą mogli być razem. Co ciekawe, do swojej żony od dłuższego czasu nie czuł zupełnie nic, a rozstanie miało być kwestią czasu. Kochanka napisała list, żeby być uczciwa z kobietą, której rozpada się życie. Po tym decyzja o rozwodzie przyszła już niemal sama.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Mąż

Mąż od dłuższego czasu ją zdradzał.

Mąż

List pozbawił ją jakichkolwiek złudzeń.

Mąż

Jej świat rozsypał się na milion kawałów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  3. Osoby spod tych 4 znaków zodiaku mają największe ego. To urodzeni narcyzi
  4. Ojczym skatował 5-latka. Powód? Chłopiec za szybko otworzył prezent
  5. Nikt nie chciał wierzyć, a jednak się stało. 500 plus odbierane rodzicom. Decyzja Trybunału zapadła
  6. Życie Wiśniewskiego się załamało, przeżył okropną tragedię w rodzinie. Długo nie mógł się pozbierać
Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów