Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Piotr: ”Uważam, że każdy facet powinien mieć kochankę. Gdy żona nam się nudzi, możemy się zabawić i dalej udawać dobrego męża”
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 06.10.2020 22:29

Piotr: ”Uważam, że każdy facet powinien mieć kochankę. Gdy żona nam się nudzi, możemy się zabawić i dalej udawać dobrego męża”

piotr
fot. pexels.com/Dinielle De Veyra

Piotr postanowił przyznać w sieci, jak jego zdaniem powinno wyglądać małżeństwo. Jego zdaniem każdy mężczyzna powinien mieć dwie kobiety, tę oficjalną i tę nieoficjalną: Uważam, że każdy facet powinien mieć kochankę. Gdy żona nam się nudzi, możemy się zabawić i dalej udawać dobrego męża – wyjaśnia mężczyzna.

Każdy mężczyzna ma swoje potrzeby, które musi zaspokajać, by czuć się szczęśliwy. Zresztą, każdy przecież człowiek musi o to dbać, by żyło mu się dobrze. Jednak Piotr twierdzi, że potrzeby można zaspokajać kosztem drugiej osoby.

Piotr: każdy facet powinien mieć kochankę

35-letni Piotr zdecydował się podzielić dość oryginalnym poglądem dotyczącym jego idealnej wizji małżeństwa:

-Nawet według naukowców ssaki to istoty poligamiczne. Wiązanie się na całe życie z jedną osobą ma oczywiście głęboki sens duchowy, państwowy, rodzinny, ale nie ma sensu patrząc na naszą naturę – tłumaczy 35-latek.

Piotr uważa, że żeby być zrównoważonym, szczęśliwym człowiekiem należy słuchać także głosu natury, a to oznacza, że oprócz relacji z żoną, konieczna jest realizacja swoich instynktów z kochanką.

  1. Edzia z ”Królowych życia” niedawno przeżyła tragedię, teraz wszyscy składają jej gratulacje. Pokazała piękne zdjęcia
  2. Alicja Majewska jest zażenowana wysokością swojej emerytury. Miała przestać utrzymywać willę i dokonać radykalnych decyzji
  3. Nie żyje znany polski dziennikarz. Współpracował z TVP, ”za wcześnie odszedłeś”

Co na to żona, co na to kochanka?

Postawmy się jednak na miejscu żony i kochanki. Żona nie po to wchodzi w związek małżeński, by dzielić się swoim mężem z innymi kobietami, a przede wszystkim nie po to, by zostać oszukiwaną. Z kolei kochanka zostaje nią być może dla zabawy, być może dlatego, że jest pożądana, tak czy inaczej, mało która kobieta wytrzyma długo jako ta trzecia, bez praw i przywilejów, samotna na święta i porzucana na każde skinienie wzywającej do dzieci żony. Piotr jednak nie patrzy na to z tej perspektywy.

Uważam, że rola kochanki w małżeństwie jest nieoceniona. Gdyby nie ona mężczyzna by zwariował. A tak zaspokaja swoje wszystkie potrzeby, wraca do domu i znów może udawać dobrego męża. Nie ukrywam, że to także wpływa na pożycie małżeńskie, które dzięki temu jest o wiele lepsze – przyznaje mężczyzna.

Okazuje się, że oprócz marzeń o kochance dla siebie, mężczyźni potrafią szukać mężczyzny dla swojej żony. To podejście do ostatka wstrząsnęło internautami.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

piotr

Dla mężczyzny relacja z żoną jest zdecydowanie bardziej duchowa. Kochanka ma z kolei zaspokajać jego instynkty.

piotr

Zdaniem 35-latka kochanka to zupełnie inny rodzaj relacji niż z żoną.

PIOTR

Żona to osoba, z którą tworzy rodzinę. Twierdzi, że trudno byłoby z nią właśnie realizować swoje instynkty.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pilne: minister zdrowia i premier potwierdzili. Spełnia się najczarniejszy scenariusz
  2. Czarna wizja Krzysztofa Jackowskiego. Scenariusz może się spełnić do końca tygodnia. Relacje międzynarodowe zagrożone
  3. Czy na cmentarzu trzeba mieć maseczkę? Stanowcza odpowiedź ministra, dotyczy całej Polski
  4. Dagmara Kaźmierska jest już po ślubie? Pokazała zdjęcie z mężczyzną. ”Obrączka na palcu jest”
  5. Pilne: Wielkie zmiany w całej Polsce. „Trzeci poziom” w szpitalach jest kwestią dni
  6. 40-latek chciał spróbować sromotnika, po kilku minutach poczuł się fatalnie. Gdyby nie 1 rzecz, mogło skończyć się tragedią

Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów