Finał

Mam Talent
19.05.2024 07:03 Chylińska wypaliła do uczestników "Mam Talent": "Jesteście pokłóceni?"

Za nami długo wyczekiwany finał programu “Mam Talent”. W sobotni wieczór mieliśmy szansę poznać zwycięzcę 15. edycji kultowego show TVN-u. Podczas finałowego wydania nie brakowało wrażeń i emocji. Podczas jednego z występów Agnieszka Chylińska wypaliła z zaskakującym tekstem.

Mam Talent
18.05.2024 22:17 Mam Talent 2024: Kto wygrał program?

Sobotni wieczór dostarcza nam mnóstwo wrażeń i emocji. Już dzisiaj byliśmy świadkami finałowego odcinka Mam Talent 2024. Wiemy, kto zwyciężył tegoroczną edycję kultowego show TVN.

Twoja twarz brzmi znajomo
15.05.2024 12:22 Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Historyczna zmiana w programie. Widzowie zgodni

Finał programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zbliża się wielkimi krokami. Widzowie ze zniecierpliwieniem wyczekują informacji, komu z artystów biorących udział w jubileuszowej edycji uda się stanąć na podium. Do tej pory publiczność nie miała na to wpływu, jednak produkcja właśnie zadecydowała o zmianie zasad konkursu. Fani już teraz typują, kto ich zdaniem zwycięży. Jest mocny faworyt.

Agnieszka, hotel paradise
15.05.2024 09:38 Hotel Paradise: Rzuciła kulą na polu za 100 tysięcy. Widzowie komentują

“Hotel Paradise” to jedno z najpopularniejszych reality show emitowanych w polskiej telewizji. Widzowie z zapartym tchem śledzili losy bohaterów w 8. edycji programu i nim się obejrzeli, nadszedł emocjonujący finał. Czy zwycięska para sięgnęła wspólnie po główną nagrodę? Na ścieżce lojalności wydarzyło się więcej, niż widzowie mogli sobie wyobrazić. Nie pozostawili tego bez komentarza.

Hotel Paradise
14.05.2024 21:05 Hotel Paradise: Aga i Jędrzej na ścieżce lojalności. Nagle rzut kulą

"Hotel Paradise" od samego początku budził spore kontrowersje wśród oglądających. To właśnie dzisiaj odbył się wyczekiwany finał randkowego reality show. Wiemy, kto sięgnął po główną nagrodę. Czy tym razem zwyciężyła miłość, czy może jednak pieniądze?

Stanisław Sanatorium Miłości
13.05.2024 17:29 Został królem turnusu w Sanatorium. Stanisław w młodości złamał wiele serc

Kolejna edycja “Sanatorium Miłości” dobiegła końca. Wybór Króla i Królowej Turnusu nie był zbyt wielkim zaskoczeniem, ponieważ zarówno Stanisław, jak i Maria, już od pierwszych odcinków skradli serca widzów oraz pozostałych uczestników. Skromna, uprzejma i czarująca para kuracjuszy stała się wizytówką 6. edycji show. Elegancki Stanisław dumnie zaprezentował się ze zwycięską szarfą na piersi. Choć z programu wyszedł ostatecznie jako kawaler, w młodości złamał wiele kobiecych serc. Wiadomo, jak wówczas wyglądał. Jesteśmy pod wrażeniem!

Luna, Joost Klein
11.05.2024 13:15 Z ostatniej chwili: Holandia oficjalnie zdyskwalifikowana z udziału w Eurowizji 2024

Plotki o tym, że reprezentant Holandii, Joost Klein, nie weźmie udziału w muzycznej rywalizacji, rozgorzały tuż po tym, jak Europejska Unia Nadawców wydała oświadczenie, w którym wspomniano o pewnym "incydencie". Teraz przykre plotki o dyskwalifikacji wykonawcy utworu “Europapa” potwierdziły się. Wydano w tej sprawie oficjalny komunikat. 

Maciej Dowbor, uczestnicy TTBZ
11.05.2024 07:26 Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Kto wystąpi w finale? Wszystko jasne

Już za tydzień poznamy zwycięzcę jubileuszowej edycji programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jednak zanim obejrzymy finał, musieliśmy poznać jego uczestników. To stało się wczorajszego wieczoru. Wiemy już, kto w przyszły piątek zawalczy o “Złotą Twarz”.

Agnieszka Chylińska, Julia Wieniawa
04.05.2024 22:45 Mam Talent: To on przechodzi do finału. Widzowie nie mogą w to uwierzyć

Za nami trzeci odcinek półfinałowy programu “Mam Talent!”. Poznaliśmy kolejnych uczestników, którzy zachwycili jurorów na castingach. Tym razem decyzję podejmowali widzowie. To oni przeszli do finału.

Mariusz Pudzianowski, Magdalena Soszyńska
03.05.2024 18:11 Taniec z Gwiazdami: Ten występ przeszedł do historii. To Pudzian?

Zbliżający się finał programu “Taniec z Gwiazdami” to dobra okazja na przywołanie wspomnień. W 2008 roku udział w nim wziął Mariusz Pudzianowski. Choć nie każdy w to wierzył, sportowiec dotarł aż do finału. Tam wystąpił z uszami ogra na głowie. A to, co zrobił z tancerką, jest niebywałe!

Taniec z Gwiazdami, Kaźmierska, Hakiel
29.04.2024 12:12 Gwiazdy wróciły na parkiet "Tańca z Gwiazdami". Co z Kaźmierską?

Długo wyczekiwany finał 14. edycji “Tańca z Gwiazdami” zbliża się wielkimi krokami. Uczestnicy przez ponad 2 miesiące wyciskali z siebie siódme poty na parkiecie, jednak w ostatecznym starciu o Kryształową Kulę weźmie udział tylko troje z nich. Pozostałe gwiazdy nie próżnują, ponieważ już rozpoczęły przygotowania do ostatniej choreografii, którą zaprezentują w “TzG”. Czy Dagmara Kaźmierska zaliczy wielki powrót do show po tym, jak gruchnęły bulwersujące wieści dot. jej kryminalnej przeszłości?

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
26.04.2024 10:41 Nagłe wieści ws. Dagmary. Są przecieki z Polsatu i reakcja Hakiela

Artykuł portalu “Goniec.pl”, który ukazał się w mediach 25 kwietnia, wstrząsnął całym światem show-biznesu. Ujawnienie okrutnych szczegółów z czasów kryminalnej działalności Dagmary Kaźmierskiej sprawiło, że jej dalsza obecność w telewizji stanęła pod olbrzymim znakiem zapytania. Polsat już zdecydował się podjąć stanowcze kroki dot. programów, w których wystąpiła. Czy podobny scenariusz czeka “Taniec z Gwiazdami”? Finał tanecznego show zbliża się wielkimi krokami, a tu takie wieści. Wiadomo, jaka była reakcja produkcji oraz Marcina Hakiela na doniesienia o Kaźmierskiej.

tvp
12.12.2020 12:40 Jatka w „Jeden z dziesięciu”. Trudno było powstrzymać emocje, uczestnik był bezlitosny

TVP na co dzień dostarcza nam wielu emocji. Jednak takich rewelacji dawno nie widzieliśmy na ekranach Telewizji Polskiej. W piątkowy wieczór odbył się finał 122. serii programu Jeden z dziesięciu, w którym spotkali się najlepsi gracze z ostatnich dwudziestu odcinków. Pan Piotr nie dał szansy pani Jolancie. Z tego artykułu dowiesz się: Jaki program doprowadził do wielkich emocji na ekranach TVP Kogo internauci i telewidzowie typowali na zwycięzcę i dlaczego Kto ostatecznie okazał się zwycięzcą wielkiego finału 122. serii Jednego z dziesięciu Jeden z dziesięciu to program, w którym liczy się rzetelna wiedza. Trochę szczęścia również jest wskazane. Od prawie 30 lat teleturniej stale bawi widzów, którzy sami mogą sprawdzić swoją pamięć oraz biegłość w tematach ogólnych. Zobacz także: Zmęczona obowiązkami? Produkt z Rossmanna za 5 złotych zdziała cuda

BENEDYKT XVI
24.11.2020 14:31 Pilne oświadczenie TVN. Finalista Top Model usunięty z programu. Był skazany za przestępstwo seksualne

Na kilkanaście godzin przed finałem Top Model władze TVN podjęły decyzję. Dominic D’Angelicha, finalista programu zostanie z niego usunięty. Wszystko przez prawdobodnie szemraną przeszłość uczestnika, który ma figurować w amerykańskim spisie przestępców seksualnych, o czym poinformował Pudelek. Marcin Barcz, szef komunikacji w TVN Grupie Discovery przesłał do Pudelka oświadczenie, w którym potwierdził dyskwalifikację Dominica. W sieci pojawiły się zdjęcia Dominic’a Aangelicha w zupełnie nowych okolicznościach. Uczestnik Top Model podobno widnieje w liście przestępców seksualnych, za stosunek z nieletnią. Do tego podobno miał ponieść karę na napaść z pobiciem. Pudelek, który opublikował te informacje na swoim portalu, poprosił o odniesienie się do sprawy władze TVN. Właśnie otrzymał odpowiedź.

m jak miłość
28.04.2020 09:56 ”M jak miłość”: utrata domu i śmierć? Finał sezonu sprawi, że widzowie nie będą mogli zasnąć

M jak miłość to kultowy serial, który wypromował m.in. Katarzynę Cichopek, Annę Muchę, a nawet Małgorzatę Kożuchowską. W ostatnim przypadku postać grana przez aktorkę zginęła w stercie kartonów, co było najlepszą rzeczą, jaka mogła przydarzyć się jej karierze. Czy ostatni odcinek tego sezonu również okaże się tragiczny?M jak miłość bawi i wzrusza widzów już od niemal 20 lat. Serial nie raz zaskakiwał nieoczekiwanymi zwrotami akcji czy wprowadzeniem nowego bohatera. Finał tego sezonu może okazać się tragiczny dla jednego z nich i sprawi, że widzowie nie będą mogli przestać o nim myśleć. Czym zaskoczy odcinek 1520? Mamy informację.