Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Historyczna zmiana w programie. Widzowie zgodni
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 15.05.2024 12:22

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Historyczna zmiana w programie. Widzowie zgodni

Twoja twarz brzmi znajomo
Fot. AKPA

Finał programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zbliża się wielkimi krokami. Widzowie ze zniecierpliwieniem wyczekują informacji, komu z artystów biorących udział w jubileuszowej edycji uda się stanąć na podium. Do tej pory publiczność nie miała na to wpływu, jednak produkcja właśnie zadecydowała o zmianie zasad konkursu. Fani już teraz typują, kto ich zdaniem zwycięży. Jest mocny faworyt.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Już wiadomo, kto wystąpi w finale

Jubileuszowa, 20. edycja programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wywołuje wiele emocji wśród widzów Polsatu. W ostatnich miesiącach publiczność obserwowała, jak ich ulubieni artyści, zwycięzcy poprzednich odsłon show, przechodzili nieprawdopodobne metamorfozy i prezentowali występy wokalne na najwyższym poziomie. Na scenie wystąpiła prawdziwa śmietanka gwiazd: Katarzyna Skrzynecka, Maria Tyszkiewicz, Aleksandra Szwed, Barbara Kurdej-Szatan, Mateusz Ziółko, Stefano Terrazzino, Filip Lato i Kacper Kuszewski. Komu z nich udało się dostać do finału?

Zwyciężczynią ostatniego odcinka “TTBZ” została Barbara Kurdej-Szatan, która zachwyciła na scenie jako Olivia Newton-John. Artystka zgarnęła za swój występ aż 35 punktów. Mimo to, po zsumowaniu wyników, nie udało jej się przekroczyć finałowego progu. Chwilę później ogłoszono, że w ostatecznym starciu na scenie wezmą udział Filip Lato, Mateusz Ziółko, Maria Tyszkiewicz oraz Stefano Terrazzino.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Kto wystąpi w finale? Wszystko jasne TTBZ: "Żałowałam, że nie będziesz się rozbierał". A jednak to on wygrał

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Produkcja ogłosiła zmianę zasad

W finałowym odcinku programu na artystów będzie czekało wielkie wyzwanie. Każdy z nich samodzielnie wybrał postać, w którą chciałby się wcielić, a także utwór, który wykona. Pozostali uczestnicy wystąpią w parach. Ich występy będzie oceniać jury w składzie: Piotr Gąsowski, Małgorzata Walewska i Robert Janowski. Jednak w odróżnieniu od poprzednich edycji, to nie oni zadecydują o tym, kto stanie na podium.

Produkcja “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” właśnie poinformowała w swoich mediach społecznościowych o historycznej zmianie zasad. Od teraz wszystko będzie zależeć od widzów!

Wielki finał “Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi” już w najbliższy piątek 17. maja o 20:05. A Wy po raz pierwszy w historii programu będziecie mogli oddać głos, wybierając swojego zwycięzcę! Głosowanie odbędzie się za pomocą SMS-ów, a numery zostaną podane w trakcie emisji finałowego odcinka! – ogłoszono.

ZOBACZ TEŻ: Gąsowski siarczyście zaklął po tym, co na scenie pokazał Kuszewski

"TTBZ": Widzowie są jednomyślni, ich zdaniem to ona zwycięży program

W finale 20. edycji programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to widzowie zadecydują, do kogo powędruje nagroda główna. Jest to dla publiczności idealna okazja, by uzyskać taki wynik, który na pewno przypadnie większości do gustu, bowiem do tej pory wybory jury spotykały się z dużą krytyką. Wygląda na to, że produkcja dostrzegła ten fakt, dlatego postanowiła oddać władzę osobom, które zasiądą przed telewizorami. Wygrany uczestnik będzie miał okazję przekazać 100 tys. złotych na wybrany przez siebie cel charytatywny. 

Widzowie nie ukrywali, że oddanie im mocy sprawczej, było dobrym posunięciem. W komentarzach pod postem w tym temacie pojawiło się mnóstwo komentarzy. Część internautów już wie, na kogo odda głosy. Kim jest ich faworytka? Mowa oczywiście o Marii Tyszkiewicz, która w ostatnich odcinkach nie raz przyćmiła konkurencję.

  • Bardzo dobrze, w każdej edycji powinien decydować widz, a nie śmieszne jury.
  • Marysia nie ważne jak wystąpi, to będzie najlepsza.
  • Marysia musi wygrać.
  • Nigdy nie brałam udziału w takich glosowaniach, ale dla Marysi zrobię wyjątek - czytamy.

Podobnych komentarzy pojawiło się mnóstwo!

twoja twarz brzmi znajomo komentarze .jpg
Fot. instagram.com/twojatwarzbrzmiznajomo
Maria Tyszkiewicz.jpg
Fot. KAPiF