Lifestyle.Lelum.pl > Danuta Holecka

Danuta Holecka

Anna Popek
08.04.2024 19:19 Zwolnienie z TVP miało pogrążyć Annę Popek, a tu takie wieści

Po tym jak zmieniły się osoby u steru Telewizji Polskiej, wiele gwiazd straciło pracę. Była wśród nich Anna Popek. Jak się okazało, dziennikarka przeszła do TV Republika. Co na to Danuta Holecka? 

Danuta Holecka
02.03.2024 16:38 Wkopali Holecką na wizji. Tak to wytłumaczyła

Danuta Holecka w ostatnich miesiącach musiała podjąć poważną decyzję. Rozwiązała współpracę z TVP i postanowiła przenieść się do Telewizji Republika. Tam prowadzi między innymi serwisy informacyjne, a w trakcie jednego z ostatnich, wydarzyło się coś niespodziewanego. Kto by się nie najadł stresu?

Danuta Holecka Telewizja Republika
14.02.2024 09:04 Koledzy Holeckiej ujawnili, jak zachowuje się w nowej pracy. Przesada

Danuta Holecka spędziła niemal trzy dekady w Telewizji Polskiej i jest przyzwyczajona do panujących w niej warunków. W obliczu rewolucji w mediach publicznych, która rozpoczęła się w grudniu ubiegłego roku, zdecydowała się ona zerwać obowiązujące ją umowy i poszukać szczęścia zawodowego w innym miejscu. Wybór padł na Telewizję Republika, która chyba jednak nie spełnia wszystkich jej oczekiwań. Ta lista wymagań sprawia, że oczy szeroko się otwierają. 

Danuta Holecka zmieniła się po odejściu z TVP, fot. YouTube/Telewizja Republika
10.02.2024 14:42 Danuta Holecka zmieniła się po odejściu z TVP. Ekspert nie ma wątpliwości

Danuta Holecka była jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy „Wiadomości” TVP. Prezenterka w grudniu ubiegłego roku pożegnała się ze stacją, po czym dołączyła do ekipy TV Republika. Ekspert ocenił, co się zmieniło od czasu tej roszady.

Wyciekły archiwalne zdjęcia Danuty Holeckiej
19.01.2024 18:59 Do sieci wyciekło archiwalne zdjęcie Danuty Holeckiej. Tak wyglądała prawie trzy dekady temu. Jest wręcz nie do poznania

Danuta Holecka bez wątpienia była jedną z czołowych gwiazd Telewizji Polskiej. Swoją przygodę z publicznym nadawcą rozpoczęła już w 1993 roku. Teraz światło dzienne ujrzały fotografie, na których możemy zobaczyć, jak dziennikarka wyglądała na samym początku swojej wielkiej kariery. 

Danuta Holecka, Krzysztof Dunin-Holecki
13.01.2024 08:17 Wyszło na jaw, czym zajmuje się mąż Danuty Holeckiej. Stroni od mediów, a połączyło ich jedno

Danuta Holecka to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych twarzy z polskich mediach. Kobieta od początku związana była z Telewizją Polską, to w tej redakcji spędziła trzy dekady swojego życia. W świetle ostatnich wydarzeń dziennikarka przeniosła się do innej stacji, aby kontynuować swoją pracę. Jednak kariera medialna to niejedyna frapująca rzecz związana z Danutą Holecką. Jak to zazwyczaj bywa, życie prywatne prezenterki również zastanawia rzeszę osób. Jest to niezwykle ciekawe w związku z tym, że najbliżsi dziennikarki raczej stronią od ogrzewania się w blasku fleszy.

Danuta Holecka wystosowała apel
05.01.2024 21:17 Danuta Holecka wystosowała apel do „prawdziwych Polaków”. Nie mieści się w głowie, co wykrzyczała na antenie

Zwolnienie Danuty Holeckiej z Telewizji Polskiej było jednym z najgłośniejszych w historii mediów. Krótko po zakończeniu współpracy z publicznym nadawcą, dziennikarka związała się ze stacją TV Republika, gdzie obecnie prowadzi serwis informacyjny. Niesamowite, co powiedziała w ostanim wydaniu show.  

Holecka apeluje o wsparcie finansowe
03.01.2024 14:40 Holecka apeluje o wsparcie finansowe TV Republika. „Rydzyk ma konkurencję”, w Internecie aż wrze

Jakiś czas temu było głośno o nagłym odejściu jednej z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Danuta Holecka zakończyła wieloletnią współpracę z publicznym nadawcą i od niedawna odnajduje się na całkiem nowym stanowisku w innej stacji. Niewiarygodne, o co apelowała na antenie TV Republika.

Danuta Holecka „rozbiła” jego małżeństwo
31.12.2023 13:18 Danuta Holecka „rozbiła” jego małżeństwo. Szokująca prawda wyszła dopiero po latach

Danuta Holecka przez lata prowadziła główne wydanie serwisu informacyjnego “Wiadomości” i zapracowała sobie na tytuł prawdziwej twarzy Telewizji Polskiej. Gwiazda niechętnie opowiada jednak o swoim życiu prywatnym. Teraz wyszło na jaw, w jakich okolicznościach poznała swojego męża… Aż nie chce się wierzyć w kulisy tego spotkania.

Danuta Holecka
29.12.2023 19:21 Była szefową Wiadomości, a nawet nie jest dziennikarzem z zawodu. Wykształcenie Danuty Holeckiej wprost zdumiewa

Większość Polaków automatycznie łączy Danutę Holecką z Telewizją Polską. Dziennikarka konsekwentnie pięła się po szczeblach kariery u publicznego nadawcy, aż stanęła na czele programu informacyjnego “Wiadomości”. Tymczasem okazuje się, że mało brakowało, a losy Danuty Holeckiej potoczyłyby się zupełnie inaczej. Właśnie wyszło na jaw, jakie wykształcenie ma była już dziennikarka TVP.

Danuta Holecka, Wiadomości
13.12.2023 10:17 "Znowu nas oszukali". Widzowie "Wiadomości" w szoku po tym, co zobaczyli w TV. To miał być ostatni dzień Danuty Holeckiej?

Już jakiś czas temu w mediach zawrzało od plotek, jakby Danuta Holecka miała rozwiązać umowę z TVP. Według ustaleń obu stron ostatni dzień pracy dziennikarki miał przypadać na 12 grudnia. Widzowie z niecierpliwością oczekiwali, by zobaczyć kobietę na ekranach po raz ostatni. Tymczasem przeżyli spore rozczarowanie! Internauci nie szczędzili wymownych komentarzy na ten temat…

Media huczą o odejściu Danuty Holeckiej z TVP
02.12.2023 17:11 Media huczą o odejściu Danuty Holeckiej z TVP. Niesamowite, co chcą zgotować jej z tej okazji widzowie

Odejście Danuty Holeckiej z Telewizji Polskiej wywołało niemałe zamieszanie w mediach. Teraz widzowie postanowili “uczcić” ostatnie wydanie “Wiadomości” z udziałem dotychczasowej głównej prowadzącej. Niesamowite, co zorganizowali internauci.

Danuta Holecka pod falą krytyki
01.12.2023 22:29 „Jest propagandzistką!” Danuta Holecka pod falą krytyki. To najgłośniejsze odejście od lat?

Danuta Holecka spotyka się ostatnio z masą krytyki pod swoim adresem. Dziennikarka TVP największa popularność zyskała dzięki prowadzeniu kultowego programu informacyjnego “Wiadomości”. Teraz głos na temat jej przyszłości zabrała Karolina Korwin-Piotrowska. Gwiazda nie przebierała w słowach!

Danuta Holecka, pieniądze
30.11.2023 20:26 Zbijała fortunę w TVP. Tyle zarabiała Danuta Holecka, ilość zer może zaskoczyć

Danuta Holeca jest szefową, a zarazem twarzą “Wiadomości” TVP. Dziennikarka pracuje dla publicznego nadawcy już od 3 dekad. Ile w tym czasie zarobiła? Właśnie wyszło na jaw, ile wynosiły jej zarobki. Przeciętny zjadacz chleba może tylko pomarzyć o takiej sumie.

Danuta Holecka, Wiadomości
30.11.2023 18:23 Nieoficjalnie: Danuta Holecka odchodzi z TVP. Doszło do nieoczekiwanego zwrotu akcji

Do mediów właśnie przedostała się intrygująca wiadomość. Portal “Na Temat” donosi, że najpopularniejsza dziennikarka TVP właśnie podpisała wypowiedzenie! Kiedy i na jakich warunkach Danuta Holecka ma rzekomo odejść z TVP? Możliwe, że już niedługo ikona “Wiadomości” nie pojawi się więcej na łamach programu…

Danuta Holecka
20.11.2023 19:35 TAK ją potraktowali. TVP oficjalnie o Danucie Holeckiej. Wieści o jej przyszłości obiegają Polskę

Od zakończenia wyborów parlamentarnych jednym z głównych tematów dotyczących działalności nowego rządu mają być ogromne, hucznie zapowiadane zmiany w TVP. Chodzi oczywiście głównie o dział informacyjny, którego szefową od paru lat jest Danuta Holecka. Czy dziennikarka może się już pakować?

Danuta Holecka
16.11.2023 16:12 Pilne informacje ws. zwolnienia Danuty Holeckiej z TVP! Jest oficjalny komunikat

Nazwiska pracowników TVP kojarzy większość ludzi w Polsce. W związku ze zmianami, jakie mają nastąpić dzięki rządowi utworzonemu przez nową koalicję, niewykluczone, że wielu z nich straci pracę. Czy wśród tych osób znajdzie się Danuta Holecka?

Szok, jak zmieniła się Danuta Holecka
22.10.2023 13:39 Szok, jak zmieniła się Danuta Holecka! Niewiele osób potrafi rozpoznać ją na dawnych zdjęciach

Danuta Holecka bez wątpienia jest jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Prezenterka pojawia się tam regularnie od prawie 30 lat, a widzowie doskonale pamiętają pierwsze prowadzone przez nią odcinki serwisu informacyjnego. Niewiarygodne, jak przez ten czas zmieniała się dziennikarka.

Aleksandra Kwaśniewska, Danuta Holecka
17.10.2023 12:05 "Będą czystki". Aleksandra Kwaśniewska ostro o TVP, Danucie Holeckiej pójdzie w pięty? Zaczyna się robić gorąco

Po ogłoszeniu oficjalnych wyników wyborów parlamentarnych 2023 już z całą pewnością można stwierdzić, że wygrała w nich opozycja. Zjednoczone rządy Koalicji Obywatelskiej, Trzeciej Drogi i Lewicy to coś, na co z niecierpliwością oczekiwało wielu Polaków. Aleksandra Kwaśniewska właśnie zdradziła, co myśli o zmianach, które zaszły na scenie politycznej w naszym kraju. Nie gryzła się w język! To, co powiedziała o TVP i Danucie Holeckiej, jest zaskaujące.

Danuta Holecka, wiadomości tvp
17.10.2023 08:14 „Już jej nie ma”. Danuta Holecka zniknęła z „Wiadomości”, Polacy od razu zareagowali. Rozpętała się burza!

“Wiadomości” TVP trudno wyobrazić sobie bez dziennikarzy, którzy jednoznacznie się z nimi kojarzą. Jedną z twarzy programu jest Danuta Holecka, której zabrakło w poniedziałkowym wydaniu. Czy ma to związek z wynikami wyborów parlamentarnych, które zapowiadają rychłą zmianę na scenie politycznej w Polsce? Internauci mają swoje zdanie na ten temat.

Fatalna wiadomość dla Danuty Holeckiej
16.10.2023 12:39 Fatalna wieść dla Danuty Holeckiej. Czołowy polityk KO ujawnił, co czeka dziennikarzy TVP, trzęsienie ziemi to mało powiedziane

Wczorajsze wyniki wyborów parlamentarnych wywołały niemałe zamieszanie w całej Polsce. Teraz wciąż nie milkną głosy na temat zaskakujących rezultatów oraz tego, jakie będą konsekwencje wyboru Polaków. Borys Budka wypowiedział się na temat przykrej przyszłości gwiazd TVP.

Danuta Holecka
29.01.2023 15:04 Danuta Holecka zwróciła się do Jurka Owsiaka. Sprzęt WOŚP uratował jej synka, szef TVP musi znieść jej słowa

Danuta Holecka nie szczędziła podziękowań w kierunku Jurka Owsiaka — także tych osobistych. Sprzęt sfinansowany przez WOŚP uratował życie jej synka. Słowa prezenterki TVP robią dziś ogromną furorę w sieci. Po raz kolejny okazało się, że Internet nie zapomina. Od 2015 roku nie było chyba finału WOŚP bez medialnej wojny pomiędzy zwolennikami i przeciwnikami akcji zbierania funduszy na sprzęt medyczny. Nie jest tajemnicą, że wśród tych drugich znajduje się głównie partia rządząca wraz z Telewizją Polską. A przecież jeszcze nie tak dawno na TVP2 mogliśmy śledzić kultowe „światełko do nieba”.

Danuta Holecka
20.01.2023 11:54 Holecka zarabia kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie, na co dzień żyje w bajkowej posiadłości. Dla wielu to marzenie

Mimo, iż jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych prezenterek, mało kto wie, jak wygląda jej życie poza kamerą. 55-letnia Danuta Holecka żyje jak w bajce, zarobki na poziomie kilkudziesięciu tysięcy miesięcznie i zachwycająca willa w pięknej dzielnicy Warszawy. Mimo, iż wielokrotnie musiała odpierać ataki i hejt, nie ulega wątpliwości, że najbardziej rozpoznawalna prezenterka TVP osiągnęła w życiu sukces. W latach 90. wyszła za biznesmena Krzysztofa Dunina-Holeckiego, odchowała dwójkę bliźniąt — Juliana i Stefana, zarabia godną pozazdroszczenia sumę, a do tego mieszka jak królowa.

Marta Kielczyk wiadomości
23.09.2022 18:09 Kim jest piękna Marta Kielczyk z TVP? Właśnie została gwiazdą „Wiadomości”. Co z Holecką?

Internauci zwrócili uwagę na nową piękność z serwisu informacyjnego TVP „Wiadomości”. Marta Kielczyk oficjalnie dołączy do grona prowadzących i zadebiutuje na ekranie 1 października tego roku. Czy jest szansa, że zastąpi największą gwiazdę programu — Danutę Holecką? Wygląda na to, że główna twarz programu „Wiadomości” może mieć poważną konkurencję. Do obsady informacyjnego show TVP dołącza nowa dziennikarka, która już teraz wzbudziła żywe zainteresowanie mediów w Polsce. Kim jest?

Danuta Holecka
21.09.2022 09:22 Danuta Holecka zadziwiła ubiorem podczas relacji z pogrzebu królowej. Chciała wyglądać jak Kate lub Markle?

Danuta Holecka jest obecnie szefową głównego programu informacyjnego TVP „Wiadomości”. Wczoraj jednak dziennikarka nie popisała się taktem, choć intencje miała z pewnością jak najlepsze. Prezenterka relacjonowała 19 września wydarzenia, towarzyszące ceremonii pogrzebowej królowej Elżbiety II. Holecka próbowała dopasować się do obowiązującej na pogrzebie etykiety, jednak jej stylizacja nie należała do idealnych.

Danuta Holecka
24.06.2022 00:22 Ekspert przeanalizował zachowanie Danuty Holeckiej. Wytknął ulubienicy Kurskiego jedną rzecz

Danuta Holecka przez niemal 30 lat pracowała w Telewizji Polskiej, by dojść do stanowiska szefa Wiadomości. Dziś jest jedną z najbardziej charakterystycznych dziennikarek w kraju. Jej zachowanie ocenił ekspert od mowy ciała. „Wirtualna Polska” poprosiła specjalistę od tej tematyki, Maurycego Seweryna, by przyjrzał się mimice i gestom Holeckiej. Ten skrupulatnie przeanalizował jej zachowanie i wysnuł dość brutalnej dla dziennikarki wnioski. Szczególnie zwrócił uwagę na jedną kwestię.

Danuta Holecka
18.06.2022 18:08 „Muszę pani coś wytknąć”. Na wizji pomiędzy Steczkowską a Danutą Holecką doszło do wymiany zdań o synu artystki

Justyna Steczkowska pojawiła się na 59. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Przed rozpoczęciem występów Danuta Holecka przeprowadziła z nią krótki wywiad dla widzów. W trakcie niego poruszyła temat syna wokalistki. Syn Justyny Steczkowskiej, 21-letni Leon Myszkowski zaczął tworzyć własną muzykę. O utwory młodzieńca dopytała się Danuta Holecka.

Danuta Holecka
31.05.2022 16:21 Zapadła decyzja ws. dalszej kariery Danuty Holeckiej. Czy musi pożegnać się z TVP?

Czy Danuta Holecka ma powody do zmartwień? Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji składała liczne skargi na brak bezstronności i rzetelności przekazu w TVP. Kilkoro członków Rady Programowej TVP opracowało uchwałę, umożliwiającą zdymisjonowanie jej ze stanowiska. Przewodniczący KRRiT Witold Kołodziejski ogłosił w maju, że niektóre materiały „Wiadomości” nie stosują się do „bezstronnej informacji w rozumieniu art. 21 ustawy […], do którego realizacji TVP SA jest zobowiązana”.

  • 1
  • 2