Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Tak mieszka Henio z "Chłopaków do wzięcia". Po remoncie dom robi wrażenie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 28.05.2024 22:48

Tak mieszka Henio z "Chłopaków do wzięcia". Po remoncie dom robi wrażenie

Chłopaki do wzięcia
fot. kadr z programu "Chłopaki do wzięcia"

Niewiarygodne, do czego doszło w programie “Chłopaki do wzięcia”! Henio i Marysia zdecydowali się na gruntowny remont swojego mieszkania. Teraz uczestnik reality show pokazał telewidzom efekty prac. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał.

"Chłopaki do wzięcia": Henio i Marysia postawili na gruntowne zmiany

Związek Henia i Marysi od samego początku budzi ogrom kontrowersji wśród fanów reality show “Chłopaki do wzięcia”. Dla jednych para wydaje się być idealnie dobrana i bardzo ze sobą szczęśliwa. Inni jednak uważają, że mężczyzna wykorzystuje swoją ukochaną, która ma za niego wykonywać wszystkie prace w gospodarstwie.

Zakochani wydają się jednak nie przejmować słowami krytyki. Niedawno nawet podjęli decyzję o kolejnym kroku w ich relacji, którym jest gruntowny remont ich miejsca zamieszkania. Stało się to głównie za sprawą Marysi, która od dłuższego czasu namawiała swojego partnera na odświeżenie tego miejsca. Teraz po raz pierwszy mamy okazję zobaczyć, jakie są efekty działań specjalistów. 

Uczestniczka Hotelu Paradise w szpitalu. Przykre, co ją spotkało Tysiące listów spływa do Pałacu. Wszystko dla księżnej Kate

Henio z "Chłopaków do wzięcia" pokazał pierwsze efekty remontu

W ostatnim odcinku uwielbianego programu Henio postanowił pokazać telewidzom, jak zmieniło się jego miejsce zamieszkania. Mężczyzna udał się do remontowanego domu, który obecnie w ogóle nie przypomina mieszkania, do którego przyzwyczaili się fani “Chłopaków do wzięcia”.

Na miejscu można zobaczyć, że pracami zajęli się prawdziwi profesjonaliści, którzy nie tylko wyprostowali ściany, ale też obniżyli podłogę i zainstalowali oświetlenie. Dodatkowo mieszkanie Henia i Marysi zostało wzbogacone o nowe podłogi, meble i odświeżone ściany. W pewnym momencie uczestnik reality show, pomimo początkowej niechęci, zgodził się nawet na wymianę okien.

Był dobry fachowiec i pomału to zrobił. Najpierw prostował ściany, potem zakładał światło, obniżył podłogę, jest wyższe mieszkanie, dobrze zrobione jest, wszystko ładnie pomalowane - powiedział w programie Henio.

ZOBACZ TEŻ: Agata Młynarska w żałobie. Poruszające pożegnanie w sieci. 

"Chłopaki do wzięcia": Henio zaskoczył Marysię telefonem z nowego mieszkania

Pomimo faktu, że uczestniczka “Chłopaków do wzięcia” nie brała udziału w pracach remontowych i nie miała okazji zobaczyć, jak wyglądają pierwsze efekty działań fachowców, Henio postanowił pokazać jej, jak zmieniło się ich mieszkanie. Mężczyzna zaraz po przybyciu na miejsce zadzwonił do swojej ukochanej za pomocą połączenia wideo, aby zaprezentować jej metamorfozę ich wnętrza.

Uczestnik programu nie krył swojej radości ze zmian i na każdym kroku podkreślał, że jedyne, czego brakuje mu w nowym domu… to właśnie Marysia! Internauci są zachwyceni i cieszą się, że Henio zaczął w końcu dostrzegać partnerkę. Ich zdaniem remont domu to kolejny krok w ich relacji, który może być zapowiedzią udanego przyszłego życia.