Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Chłopaki do wzięcia: Jaruś już ma nową dziewczynę? To ideał
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 30.05.2024 15:53

Chłopaki do wzięcia: Jaruś już ma nową dziewczynę? To ideał

Jarek Mergner
fot. screen YouTube/jarek Mergner chłopaki do wziecia

Jarek z “Chłopaków do wzięcia” długo nie rozpaczał po Gosi, którą poślubił w 2022 roku, a z którą rozstał się niedawno. Fani co rusz snują domysły o nowym związku gwiazdy programu. Niektórzy byli na tyle odważni, aby zapytać go o to wprost. Jarek zabrał głos, przy okazji wyjaśnił, jaki jest jego ideał kobiety. 

Jarek z "Chłopaków do wzięcia" rozstał się ze swoją żoną

Jarek i Gosia poznali się dzięki show “Chłopaki do wzięcia”. Wydawało się, że mężczyzna w programie znalazł nie tylko miłość, lecz także pomysł na życie. Obecnie Jarek jest bowiem aktywny w sieci i ma wierne rzesze fanów, którzy bacznie śledzą jego poczynania. To właśnie za pośrednictwem TikToka podzielił się informacją, że nie jest już z Gosią. Niestety, ich małżeństwo zakończyło się fiaskiem. Jarek utrzymuje, że żona miała go wykorzystywać, szczególnie finansowo. 

Kiedy Jarek i Gosia wzięli ślub, mężczyzna zrezygnował z mieszkania socjalnego, w którym mieszkał wcześniej i przeprowadził się do ukochanej. Po rozstaniu został bez dachu nad głową. Przyjaciel pomógł mu jednak znaleźć lokum na wynajem. 

Maffashion i Danilczuk są w relacji? Tak zareagowała na pytanie wprost Niewiarygodne skąd biorą seniorów do show TVP. To zaskakujące

Jaki jest ideał kobiety według Jarka?

Mimo że Jarek i Gosia jeszcze nie sformalizowali rozwodu, on już zaczął aktywne poszukiwania nowej partnerki. W sieci opowiedział nawet, jakie wymagania musiałaby spełnić potencjalna kandydatka na jego kolejną wielką miłość. 

Jak się okazuje, Jarek wie, czego chce. Gwiazdor show przyznał, że wygląd jest dla niego rzeczą drugo-, a nawet trzeciorzędną, chociaż nie miałby nic przeciwko szczupłej kobiecie. Najważniejszy jego zdaniem jest jednak charakter. Jarek zaznaczył, że chce, aby jego kolejna partnerka nie była materialistką. Nie może jej też przeszkadzać, jak on nagrywa kolejne filmiki. Powinna również emanować ciepłem. Czy znalazł już kobietę, która ma wszystkie te cechy?

Jarek z "Chłopaków do wzięcia" ma już nową dziewczynę?

Fani Jarka nie tylko snują domysły i bacznie oglądają jego nagrania w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie o nową partnerkę. Wielu z nich pokusiło się o zapytanie go wprost, czy obecnie się z kimś spotyka. 

Jarek póki co jednak milczy. Z pewnością jeśli jakaś kobieta zawróciła mu w głowie, to stara się o jej względy, a fanów poinformuje, kiedy uda mu się zdobyć jej serce. Pozostaje nam więc trzymać za niego kciuki.