Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Tak wygląda obecnie pierwsza miłość Szczeny. Jest nie do poznania
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 20.06.2024 07:00

Tak wygląda obecnie pierwsza miłość Szczeny. Jest nie do poznania

Ruda Mariola
fot. kadr z programu "Chłopaki do wzięcia" prod. Polsat

Program “Chłopaki do wzięcia” cieszy się sporą popularnością, a jego gwiazdy budzą równie duże zainteresowanie. Chyba wszyscy pamiętają Jarusia, który niedawno rozstał się z Gosią czy Szczenę, który ze swoją obecną partnerką doczekał się syna. Mało kto jednak pamięta, że uczestnik paradokumentu spotykał się najpierw z rudą Mariolą. Kobieta przeszła niezłą metamorfozę. Tak wygląda teraz. 

Jaruś niedawno rozstał się z Gosią, którą poznał w programie

Jaruś jest jednym z najbardziej charakterystycznych uczestników programu “Chłopaki do wzięcia”. Dzięki show poznał Gosię, z którą połączyło go namiętne uczucie. Jakiś czas temu media obiegło nagranie, z którego dowiedzieliśmy się o rozstaniu pary. Jaruś, który żeby zamieszkać z Gosią zrezygnował z mieszkania socjalnego, później był przez chwilę bezdomny. Na szczęście mógł liczyć na pomoc przyjaciela, który znalazł mu mieszkanie na wynajem. 

Dzisiaj będzie mega, mega poważnie. Dużo pytań zadajecie: co z Jarka żoną? Czy się wyprowadził? Czy jest? Czy nie ma? Powiem krótko i na temat, oficjalnie: Jarek już nie jest ze swoją żoną. Już jest dalej chłopakiem do wzięcia - oznajmił na TikToku pan Tomasz, przyjaciel Jarusia. 

Widzowie "M jak miłość" przeżyją wstrząs. Wielka zmiana w serialu Familiada: Dlaczego facet się rozwodzi? Strasburger nie zdążył dokończyć

Szczena także znalazł miłość dzięki programowi "Chłopaki do wzięcia"

Serial paradokumentalny “Chłopaki do wzięcia” pokazuje losy mężczyzn ze wsi i małych miejscowości, którzy szukają miłości. Szczena, który jest obecnie w szczęśliwym związku, a nawet doczekał się syna, wcześniej spotykał się z inną kobietą. Mariola Mieszkowska przeszła niesamowitą metamorfozę. 

Kiedy Mariola spotykała się ze Szczeną, miała krótką fryzurę i pomalowane na rudo włosy. Media i fani w ostatnim czasie ponownie interesują się byłą dziewczyną Szczeny. Wszystko za sprawą jej nowego wizerunku. 

Tak ruda Mariola wygląda obecnie

Po tym, jak Mariola i Szczena się rozstali, kobieta zniknęła z telewizji, a w mediach społecznościowych pojawia się sporadycznie. Związek tej pary nie przetrwał próby czasu, a Szczena jest szczęśliwy u boku innej kobiety. Co słychać u Marioli? 

Mariola Mieszkowska w ostatnim czasie jednak ponownie pojawia się w artykułach portali plotkarskich. Wszyscy są bowiem pod wrażeniem jej niesamowitej metamorfozy. Ruda Mariola nie jest już ruda! Kobieta przefarbowała się na brąz, ma teraz także znacznie dłuższe włosy.