Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Metamorfoza Gosi, żony Jarusia z "Chłopaków" rzuca na kolana
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 02.07.2024 16:52

Metamorfoza Gosi, żony Jarusia z "Chłopaków" rzuca na kolana

Gosia Mergner
fot. Instagram/chlopakidowziecia_polsat

Gosia i Jaruś zdobyli popularność dzięki programowi “Chłopaki do wzięcia”. Uczestnicy znaleźli miłość w show i szybko zdecydowali, że chcą być razem. Niestety, jakiś czas temu media obiegła wiadomość o ich rozstaniu. Mimo tego, że już zdążyli do siebie wrócić, a ich separacja nie trwało długo, odcisnęła na nich swoje piętno. To nieprawdopodobne, jaką metamorfozę przeszła Gosia w tym czasie. 

Gosia i Jaruś z "Chłopaków" wrócili do siebie

Jarek Mergner jest jednym z bohaterów popularnego show Polsatu. Dzięki “Chłopakom do wzięcia” nieśmiały Jaruś zdobył popularność oraz żonę. Mimo tego, że fanom wydawało się, że on i Gosia są razem szczęśliwi, para jakiś czas temu przekazała informację o rozstaniu. W tym czasie Jarek musiał wyprowadzić się od byłej ukochanej. Gdyby przyjaciel nie pomógł mu znaleźć lokum do wynajęcia, Jarek mógłby być bezdomny. Na szczęście uczestnik show może liczyć na pomoc dobrych ludzi ze swojego otoczenia. 

Dziś media obiegła radosna wiadomość. Na TikToku znajomego Jarusia pojawiło się nagranie, z którego dowiedzieliśmy się, że Jarek znowu ma żonę! On i Gosia zdecydowali się bowiem dać sobie drugą szansę. 

 

Karaś o problemach zdrowotnych Włodarczyk. "Aga jest w szpitalu" Były prezenter PnŚ wreszcie z nową fuchą. Kompletna zmiana otoczenia

To niesamowite, jak Gosia zmieniła się podczas separacji

Rozstanie z ukochaną osobą nigdy nie jest proste, szczególnie kiedy mówimy o drugiej połówce. Jarek i Gosia bez wątpienia byli sobie bliscy, więc tym bardziej cieszymy się, że dali sobie drugą szansę. Nasza uwaga skupie się jednak na Gosi, która wygląda całkiem inaczej niż wcześniej. Żona Jarusia znacznie schudła, zmieniła też kolor włosów. To nieprawdopodobne, jak bardzo się zmieniła. 

Fani są zachwyceni metamorfozą Gosi

Fani “Chłopaków do wzięcia” nie ukrywają, że bardzo im się podoba metamorfoza Gosi. W komentarzach pod najnowszym nagraniem, które pojawiło się w sieci, posypały się komplementy pod adresem ukochanej Jarka. We wpisach możemy przeczytać: 

  • Jak Gosia ładnie wygląda! 
  • Gosia jest fajna, więc Jaruś trzymaj się jej. 
  • Nie ma związków idealnych. W każdym związku są zgrzyty życzę Wam miłości.
  • Gosia ślicznie wygląda.