Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Ile naprawdę lat ma Karina z "Chłopaków do wzięcia"? Aż ciężko w to uwierzyć
Martyna Pałka
Martyna Pałka 18.05.2024 19:39

Ile naprawdę lat ma Karina z "Chłopaków do wzięcia"? Aż ciężko w to uwierzyć

Karina "Chłopaki do wzięcia"
fot. Facebook/Karina Koch

Karina Koch bez wątpienia jest jedną z największych gwiazd programu “Chłopaki do wzięcia”. Pomimo ogromnej popularności mało kto zna szczegóły życia osobistego uczestniczki reality show. Teraz wyszło na jaw, ile lat tak naprawdę ma bohaterka kultowego show.

Karina jest jedną z największych gwiazd "Chłopaków do wzięcia"

Program “Chłopaki do wzięcia” cieszy się olbrzymią popularnością wśród telewidzów. Fani doceniają format za jego autentyczność i mocno trzymają kciuki za wszystkich uczestników, którzy na planie show próbują odnaleźć swoją upragnioną drugą połówkę.

To właśnie tam mamy szansę oglądać losy Jarka Mergnera, który niedawno rozstał się ze swoją żoną Gosią oraz śledzić relację Marysi i Henia, którzy wydają się być jedną z najtrwalszych par w historii programu. Kolejną ulubienicą publiczności jest Karina Koch, która występuje w reality show wraz ze swoim bratem Stefanem. Kobieta nieustannie zaskakuje fanów swoimi metamorfozami i zmianami w życiu osobistym.

Dom polskiego reżysera wystawiony na sprzedaż. Ma przygnębiającą historię Roześmiana Kaźmierska drwi sobie ze wszystkich? Wróciła do Polski w takim nastroju

Karina Koch nieustannie zaskakuje fanów "Chłopaków do wzięcia"

Uczestniczka dała się poznać jako osoba niezwykle otwarta i wrażliwa. Zarówno w reality show, jak i w swoich prywatnych social mediach gwiazda bardzo chętnie dzieli się z fanami szczegółami swojego życia osobistego. To właśnie tam możemy dowiedzieć się, w jaki sposób eksperymentuje ze swoim wyglądem lub czy spotyka się aktualnie z jakimś mężczyzną.

Jakiś czas temu uczestniczka “Chłopaków do wzięcia” była widoczna z bohaterem “Rolnik szuka żony” Karolem, który w show bezskutecznie walczył o względy Agnieszki. Pomimo faktu, że Karina bardzo dużo opowiada o swoim życiu prywatnym, fani do tej pory nie mają pojęcia, ile ma lat. Teraz udało się odkryć tę tajemnicę.

ZOBACZ TEŻ: TVP stawia nowe wyzwanie przed Dariuszem Szpakowskim.

Ile lat ma Karina Koch z "Chłopaków do wzięcia"?

Jakiś czas temu portal telemagazyn.pl skontaktował się z uczestniczką kultowego reality show i postanowił zapytać ją o to, które urodziny będzie świętować w tym roku. Okazało się, że Karina Koch urodziła się w 1985 roku, a to oznacza, że w tym roku będzie obchodzić swoje 39. urodziny. Nie wiemy jednak, w którym miesiącu przyszła na świat.

Wiadomo również, że jej brat Stefan urodził się w tym samym roku, ponieważ rodzeństwo jest bliźniętami dwujajowymi. Oznacza to, że za rok bohaterowie “Chłopaków do wzięcia” będą świętować okrągłe 40. urodziny.