Lifestyle.Lelum.pl > Andrzej Z Plutycz

Andrzej Z Plutycz

Andrzej z Plutycz, Jarek na ładowarce
12.04.2024 21:04 "Wreszcie się doczekałem". Andrzej z Plutycz o zmianach na gospodarstwie

Na gospodarstwie w Plutyczach dochodzi do wielu zmian. Bohater serialu “Rolnicy. Podlasie” ma powody do radości, bowiem kolejne jego problemy odchodzą w niepamięć. W najbliższym odcinku programu dowiemy się, co oprócz błota zniknie z podwórka Andrzeja z Plutycz.

Andrzej z Plutycz
07.04.2024 13:53 Andrzej z Plutycz planuje wielkie zmiany. Szykuje się niespodzianka

Na gospodarstwie bohatera serialu “Rolnicy. Podlasie” wiele się dzieje. Andrzej z Plutycz dokonał niedawno ważnego zakupu, który poprawi komfort poruszania się po jego ziemi. To jednak nie koniec prac. Niektóre z nich dotkną też wnętrza domu. Na cierpliwych czekać będzie niespodzianka.

Andrzej z Plutycz
28.03.2024 21:02 Andrzej z Plutycz ma problemy ze zdrowiem

Bohater serialu “Rolnicy. Podlasie” nie ma ostatnio łatwo. Już dwa razy zdecydował się na pobyt w sanatorium w Szklarskiej Porębie. Okazuje się, że mężczyzna ma problemy ze zdrowiem. Potrzebuje specjalnego sprzętu.

Andrzej i Jarek z Plutycz, Rolnicy. Podlasie
24.03.2024 14:17 "Rolnicy. Podlasie": Jarek nie będzie zachwycony

“Rolnicy. Podlasie” to wyjątkowy program, który prezentuje poczynania gospodarzy ze wschodu Polski. Bohaterem, który budzi szczególnie wiele emocji wśród widzów, jest Andrzej z Plutycz, do którego przylgnęła łatka leniwego i nieporadnego syna Gienka. Ostatnio rolnik stara się udowodnić fanom, że jest zupełnie inaczej, a na gospodarstwie uwija się jak mrówka. Co takiego zmajstruje w nowym odcinku “Rolników. Podlasie”? Jego brat Jarek nie będzie zachwycony.

Andrzej z Plutycz
16.03.2024 07:58 Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz zostanie ojcem?

Program “Rolnicy. Podlasie” cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Nic więc dziwnego, że Andrzej z Plutycz stał się jednym z najlepiej rozpoznawalnych właścicieli gospodarstwa w Polsce. Wiele osób śledzi jego poczynania i komentuje przeżywane przez niego przygody. Oczekuje się też, że rolnik w końcu sprowadzi na świat potomka. Czy jesteśmy już blisko tego wielkiego wydarzenia?

Andrzej z Plutycz kukurydza
09.03.2024 22:01 Andrzej z Plutycz musiał pomóc ojcu. Poważne zmiany w gospodarstwie

Rolnik znany z popularnego telewizyjnego programu wrócił niedawno z turnusu w sanatorium. Po należytym odpoczynku zdecydował się wrócić do ciężkiej pracy na gospodarstwie. Niedawno udzielił pomocy swojemu ojcu. To ważne przedsięwzięcie pomoże im w rozwoju swojej działalności rolniczej.

Andrzej z Plutycz
03.03.2024 17:07 Natura niemal zniszczyła całą pracę Andrzeja z Plutycz

Rolnik znany z serialu dokumentalnego emitowanego na antenie Fokus TV ciągle mierzy się z kolejnymi kłopotami. Zepsuta zagroda, cztery tony marchwi do przerzucenia i akumulator, który nie chce odpalać. Nic więc dziwnego, że po tych trudach postanowił wyjechać do sanatorium. Gdy z niego wrócił, jego oczom ukazało się TO! Na szczęście był sprytniejszy, niż natura.

Andrzej z Plutycz ma problemy zdrowotne? Wyciekły wieści, fot, kadr z programu „Rolnicy. Podlasie” prod. TTV
25.02.2024 18:01 Andrzej z Plutycz ma problemy zdrowotne? Wyciekły wieści

Andrzej z Plutycz jest jednym z najbardziej znanych bohaterów programu „Rolnicy. Podlasie”, który cieszy się sporą popularnością na antenie TTV. Fani formatu z chęcią obserwują, jak jego bohaterowie, doglądając swoich gospodarstw, ale także śledzą ich aktywność w mediach społecznościowych. ostatnio ich uwagę przykuł pewna wzmianka na profilu Andrzeja z Plutycz.

Andrzej z Plutycz
23.02.2024 17:40 Andrzej z Plutycz nie brał udziału w strajkach. To dlatego

Rolnicy z całej Europy biorą udział w strajkach skierowanych przeciwko wprowadzeniu przez Unię Europejską tak zwanego “Zielonego Ładu”. Również w Polsce odbywają się dziesiątki manifestacji. Również znani właściciele gospodarstw, którzy występowali w popularnych programach telewizyjnych, biorą aktywny udział w przedsięwzięciu. Nie spotkaliśmy tam jednak Andrzeja z Plutycz. Dlaczego? Zdradził to w mediach społecznościowych.

Andrzej z programu „Rolnicy. Podlasie” zdrapał 100 zdrapek, fot. YouTube/Gienek i Andrzej Plutycze
04.02.2024 18:03 "Rolnicy. Podlasie": Andrzej odkrył 100 zdrapek

Andrzej z Plutycz pozostaje jednym z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych uczestników programu „Rolnicy. Podlasie”. Rolnik wraz z Gienkiem zdecydowali się skorzystać z popularności, jaką przyniósł im program i założyli kanał na YouTube, gdzie zamieszczają filmiki przedstawiające ich życie w gospodarstwie. 

Andrzej z Plutycz
14.01.2024 22:19 Najpierw zniszczona zagroda, a teraz to. Andrzej z Plutycz apeluje o pomoc. Reakcja ludzi poraża

Andrzej z Plutycz to niewątpliwa gwiazda serialu dokumentalnego “Rolnicy. Podlasie”, który jest emitowany na antenie Fokus TV. Program bije rekordy popularności, a sam rolnik rozwija swoją karierę również w mediach społecznościowych. Posiadacz 50-hektarowego gospodarstwa w ostatnim czasie napotyka sporo problemów. Ostatni z nich spotkał się z licznymi nieprzychylnymi komentarzami. Zasłużył na taką reakcję?

Andrzej z Plutycz
03.01.2024 21:31 Czara goryczy się przelała. Andrzej z Plutycz tak zareagował na wsparcie fanów. Więcej mu nie pomogą?

Andrzej z Plutycz utrzymuje się na fali popularności. Bohater programu “Rolnicy. Podlasie” pokazuje swoją codzienność zarówno w telewizji, jak i na swoim kanale na platformie YouTube. Inwestuje w rozwój swojego gospodarstwa i nowy sprzęt do uprawy roli. Ostatnio spotkała go niespodzianka. Jego reakcja nie spotkała się jednak z zadowoleniem fanów.

Wyszło na jaw wykształcenie Andrzeja z Plutycz
02.01.2024 13:35 Pomyślelibyście? Wyszło na jaw wykształcenie Andrzeja z Plutycz. Uparł się, że tak musi być

Andrzej z Plutycz jest jedną z największych gwiazd programu “Rolnicy.Podlasie”, gdzie występuje razem ze swoim ojcem Gienkiem. Tym razem starszy z rolników ujawnił nieco sekretów z ich życia prywatnego i zdradził, jakie wykształcenie ma jego syn. 

None
10.12.2023 13:55 Kompletne pobojowisko. Andrzej z Plutycz nie radzi sobie sam ze zniszczeniami. "Trzeba z tym walczyć"

Andrzej z Plutycz w ostatnim czasie wprowadza wiele zmian w swoim gospodarstwie. Rolnik zdecydował się na gruntowny remont, a także zapowiedział, że już wkrótce zajmie się niesławnym błotem znajdującym się na jego posesji. Prace zostały jednak nagle przerwane przez nieszczęście. 

"Rolnicy. Podlasie": złe wieści z gospodarstwa Andrzeja z Plutycz
03.12.2023 17:02 “Rolnicy. Podlasie”: Zniszczenia w gospodarstwie Andrzeja. Złe wieści z Plutycz

Smutne informacje z gospodarstwa Andrzeja z Plutycz. Okazało się, że u gwiazdora z programu “Rolnicy. Podlasie” doszło do poważnych zniszczeń. Całe szczęście w tym trudnym okresie uczestnik reality show mógł liczyć na wsparcie bliskich znajomych.

Ktoś miałby zastąpić Andrzeja w „Rolnicy. Podlasie”? Internauci mają kandydata, fot. YouTube/Gienek i Andrzej Plutycze
21.11.2023 09:56 "Rolnicy. Podlasie": Andrzej zostanie zastąpiony? Widzowie go krytykują, jest już pomysł na nowego rolnika

Andrzej Onopiuk z Plutycz w ostatnim czasie wprowadza kolosalne zmiany w swoim gospodarstwie. Rolnicy zakasali rękawy i remontują dom, jak również jego otoczenie. Postępy prace relacjonują na youtubowym kanale Gienka i Andrzeja Plutyczów.

Andrzej z Plutycz podjął ważną decyzję
05.11.2023 07:12 "Rolnicy. Podlasie": Andrzej z Plutycz podjął decyzję, która może go wiele kosztować. Fani są mocno zaniepokojeni

Andrzej z Plutycz po raz kolejny zaskoczył wszystkich wiernych fanów. Uczestnik reality show “Rolnicy. Podlasie” oznajmił telewidzom swoje plany na najbliższą przyszłość. Ten pomysł może go nieźle kosztować! Internauci nie kryją swojego zmartwienia.

Czarne chmury nad bohaterami "Rolnicy. Podlasie"
08.10.2023 10:43 Czarne chmury nad Andrzejem, Gienkiem i Emilią. Rolnicy z Podlasia mogą mieć poważny problem

Program „Rolnicy. Podlasie” przyniósł popularność takim bohaterom, jak choćby Andrzejowi i Gienkowi z Plutycz czy Emilce z Laszek. Bohaterowie reality show, prowadzą swoje gospodarstwa na oczach kamer, dzięki czemu ich codzienne zmagania muszą śledzić rzesze fanów. Ostatnie wydarzenia z Podlasia mogą sugerować, że rolnicy powinni jednak mieć się na baczności. 

Andrzej z Plutycz skrytykowany przez fanów
15.09.2023 20:16 Andrzej z Plutycz oskarżony o kłamstwo, a to dopiero początek! Fani mają dość, grożą mu bojkotem

Program “Rolnicy. Podlasie” cieszy się niesłabnącą sympatią telewidzów. Jednymi z najpopularniejszych uczestników reality show są Andrzej i Gienek z Plutycz, którzy ujawniają kulisy pracy swojego gospodarstwa. Teraz jednak młodszy z panów stał się ofiarą mocnej krytyki ze strony internautów.

Przykre, co spotkało Andrzeja z Plutycz,
31.08.2023 15:12 "Rolnicy. Podlasie": przykre, co spotkało Andrzeja z Plutycz. Ogrodzenie poniszczone, zwierząt nie ma...

Andrzej z Plutycz to jeden z ulubionych bohaterów programu “Rolnicy. Podlasie”. Fani z ciekawością wyczekują kolejnych informacji z jego gospodarstwa. Niestety, tym razem rolnik podzielił się druzgocącymi wieściami.

Andrzej z Plutycz
26.06.2023 13:18 Gdy zobaczyli nagranie od razu rzucili się z krytyką na Andrzeja z "Rolnicy. Podlasie". Nie mogli uwierzyć, co wyprawia na polu

Andrzej z Plutycz jest jednym z najpopularniejszych bohaterów programu „Rolnicy. Podlasie”. Losy mężczyzny, który chętnie dzieli się swoim życiem nie tylko w telewizyjnym show, ale także w mediach społecznościowych śledzi wielu fanów.Jego sympatycy nie zawsze zgadzają się jednak z każdą decyzją rolnika.

Andrzej z Plutycz
19.05.2023 07:39 Kłopoty w Plutyczach. Geodeci weszli na podwórko Andrzeja. Rolnik boi się tego, co może usłyszeć

Andrzej z Plutycz jest jednym z bohaterów programu „Rolnicy. Podlasie”. Wraz ze swoim ojcem, Gienkiem, rozsławili swoją wieś, a udział w programie przyniósł popularność także im samym. Z powodzeniem prowadzą oni kanał na YouTubie, gdzie pokazują życie na swoim gospodarstwie. Od jakiegoś czasu Andrzej z Plutycz pokazuje w programie efekty remontu swojego domu. Być może już wkrótce rozpoczną się prace także na zewnątrz. 

Rolnicy. Podlasie
23.04.2023 15:10 "Rolnicy. Podlasie": Andrzej walczył z ciągnikiem. Niestety okazało się, że nie sprostał zadaniu

Andrzej z programu "Rolnicy. Podlasie" zaskoczył wszystkich telewidzów swoim zachowaniem. Uczestnik reality show zapomniał, jak się używa ciągnika.W ostatnim odcinku kultowego show Andrzej z Plutycz udał się na pole i od razu napotkał pierwsze przeszkody. Okazało się, że mężczyzna nie pamięta, jak się orze za pomocą swojego traktora.

Andrzej z Plutycz
18.04.2023 19:34 "Miasto Wieś": Andrzej z Plutycz nie popisał się kulturą. Oburzające, do czego doszło przed kamerami

Andrzej z Plutycz okazjonalnie wystąpił w produkcji “Miasto wieś”. Wraz ze swoim tatą gościli w gospodarstwie Roberta i Kasię z Warszawy. Niestety rolnik zaliczył niemałą wpadkę na antenie programu.“Miasto wieś” to nowy program telewizji Fokus. Polega on na tym, że rolnicy wyjeżdżają do miasta, a mieszkańcy miast na kilka dni pojawiają się na wsi. Tym sposobem do Warszawy udała się Paulina z Plutycz (siostra Andrzeja), a do duetu rolników przyjechali Robert oraz Kasia.

Andrzej z Plutycz
11.04.2023 17:19 Wielkie zmiany u Andrzeja z Plutycz, to nowy początek, zaczyna od zera. Pochwalił się, co dostał

Andrzej z Plutycz dał się poznać fanom serialu “Rolnicy. Podlasie”. Zyskał ich sporą sympatię i postanowił pójść za ciosem. Założył z Gienkiem także kanał na Youtubie i również w tym miejscu możemy obserwować ich życie na roli. W najnowszym filmie widać u nich duże zmiany.Bohater popularnego programu pochwalił się zmianami. Czeka go wiele pracy… i nowe kłopoty. 

Andrzej z Plutycz, Rolnicy. Podlasie
12.03.2023 22:02 Andrzej z Plutycz powrócił z sanatorium kompletnie odmieniony. Ma dość samotności

Za nami emisja jedenastego odcinka piątego sezonu programu “Rolnicy. Podlasie”. Andrzej z Plutycz, który przez wzgląd na kontuzję musiał odbyć rehabilitację, powrócił do rodzinnej wsi — i aż trudno go rozpoznać. W życiu uczestnika zaszła nieoczekiwana przemiana. Miał czas na przemyślenia? W Plutyczach jak zwykle praca wre — tymczasem jeden z głównych bohaterów nie mógł uczestniczyć w szeregu prac. Producenci podali, że Andrzej w ostatnim czasie przebywał w sanatorium, gdzie oddał się rehabilitacji po złamaniu. 

Andrzej z Plutycz
08.03.2023 18:20 Andrzej z Plutycz musiał wyjechać. Wszystko przez jego złamaną rękę, niestety nie miał wyjścia

Andrzej z Plutycz nie pojawił się w 10. odcinku piątego sezonu programu "Rolnicy. Podlasie". Bohater musiał nagle zmienić swoje plany i zrezygnować z obowiązków. Producenci ujawnili prawdę o mężczyźnie.Widzowie Fokus TV z radością podglądają codzienne życie rolników, którzy zyskali ogromną popularność. Ostatnio jednak nie mogliśmy poznać losów jednego z ulubieńców internautów. Okazuje się, że musiał on zmierzyć się z bolesnym doświadczeniem.

Andrzej z Plutycz, Rolnicy.Podlasie
22.02.2023 12:47 Andrzej z Plutycz przeprowadził gruntowny remont. Po przekroczeniu progu szczęka opada, tak teraz mieszka

Andrzej z Plutycz pochwalił się fanom swoją odnowioną łazienką. Dom uczestnika programu “Rolnicy. Podlasie” przeszedł gruntowny remont. Jak teraz mieszka rolnik?Nie da się ukryć, że widok nowej łazienki mężczyzny naprawdę robi wrażenie. A co z resztą pomieszczeń?

  • 1
  • 2