Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz zostanie ojcem?
Julia Bogucka
Julia Bogucka 16.03.2024 07:58

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz zostanie ojcem?

Andrzej z Plutycz
Fot. Andrzej z Plutycz zdrapuje 100 zdrapek LOTTO Ile wygra Rolnik z Podlasia/Gienek i Andrzej Plutycze/YouTube

Program “Rolnicy. Podlasie” cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Nic więc dziwnego, że Andrzej z Plutycz stał się jednym z najlepiej rozpoznawalnych właścicieli gospodarstwa w Polsce. Wiele osób śledzi jego poczynania i komentuje przeżywane przez niego przygody. Oczekuje się też, że rolnik w końcu sprowadzi na świat potomka. Czy jesteśmy już blisko tego wielkiego wydarzenia?

Andrzej z serialu "Rolnicy. Podlasie" nie ma łatwo na gospodarstwie

To jedna z najbardziej charakterystycznych postaci programu opowiadającego o losach rolników pochodzących z Podlasia. Emitowany na Zoom TV format zebrał rzesze fanów, którzy z przyjemnością zaglądają na gospodarstwa ze wschodu Polski i sprawdzają, co na nich słychać. Andrzej z Plutycz zyskał dużą sympatię wśród widzów, choć jest równocześnie nazywany jednym z najbardziej leniwych rolników ukazywanych w serialu dokumentalnym. Choć mężczyzna znalazł nie tak dawno temu czas na zdrapanie stu zdrapek i zdobycie dzięki temu kilku złotych, to nie usatysfakcjonowało fanów programu.

Nie da się ukryć, że mężczyzna wiele doświadcza na swoim gospodarstwie. Co jakiś czas w mediach pojawiają się doniesienia o kolejnych problemach, które dotyczą uprawiania ziemi i hodowania zwierząt. W ostatnich tygodniach na uwagę zasłużyły podtopienia na jednej z łąk należących do Andrzeja z Plutycz. Mężczyzna na szczęście był sprytniejszy niż żywioł i przewidział całą tę sytuację. Dzięki temu mógł przetransportować bele siana poza teren rozlewiska, zanim doszło do tragedii.

podtopy.png
Fot. Zalało !!! ale Andrzej to przewidział Co się stało w Plutyczach u Rolników z Podlasia/Gienek i Andrzej Plutycze/YouTube
Andrzej z Plutycz musiał pomóc ojcu. Poważne zmiany w gospodarstwie Andrzej z Plutycz ma problemy zdrowotne? Wyciekły wieści

Andrzej z Plutycz wyjeżdża na turnusy do sanatorium

To wszystko działo się pomiędzy wyjazdami w góry, które zorganizował sobie rolnik. Ze względu na wspomniane wcześniej kłopoty, których doświadcza na co dzień na swojej ziemi, Andrzej z Plutycz mógł podupaść nieco na zdrowiu. To dlatego zdecydował się wyjechać do sanatorium w Szklarskiej Porębie, co uniemożliwiło mu wzięcie udziału w protestach rolników odbywających się w całej Polsce.

Ostatnie doniesienia potwierdziły, że Andrzej z Plutycz już po raz drugi udał się na turnus rehabilitacyjny, aby zadbać o swoje zdrowie. Opowiedziano o tym w jednym z ostatnich odcinków serialu dokumentalnego “Rolnicy. Podlasie”, kiedy Gienek, Jarek i Sławek połączyli się z nim na wideokonferencji.

Leczą, trzy razy dziennie jedzenie, dobrych kolegów mam w pokoju. Koleżanek też nie brakuje - podkreślił Andrzej z Plutycz.

ZOBACZ TEŻ: Andrzej z Plutycz nie brał udziału w strajkach. To dlatego

Czy Andrzej z programu "Rolnicy. Podlasie" będzie miał dziecko?

To ostatnie zdanie zabrzmiało nieco tajemniczo. Oczywiście nie wiadomo oficjalnie, czy rolnik skradł serce jakiejś kobiecie ze Szklarskiej Poręby, ale wszystko wskazuje na to, że mężczyźni rozmawiający z nim przez kamerkę żywią ku temu duże nadzieje. Wiadomo, że Andrzej z serialu “Rolnicy. Podlasie” od długiego czasu marzy o drugiej połówce, z którą mógłby dzielić życie i dla której stara się dbać o gospodarstwo.

Podobny cel ma Jarek, który oczekuje, że jego brat Andrzej przywiezie z turnusu rodowitą góralkę, którą pozna, przebywając w Szklarskiej Porębie.

Może zapozna jakąś góralkę i może mały Andrzejek powstanie za niedługo, bo i bocian będzie klekotał mu na dachu. Wszystko powycinam pod te gniazdo. Żeby w końcu przyniósł coś dla Andrzeja ten bocian - mówił rolnik.

Może niedługo doczekamy się potomka podlaskiego rolnika? Myślicie, że uda mu się osiągnąć sukces podczas pobytu w górach?