Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Rolnicy. Podlasie": przykre, co spotkało Andrzeja z Plutycz. Ogrodzenie poniszczone, zwierząt nie ma...
Martyna Pałka
Martyna Pałka 31.08.2023 15:12

"Rolnicy. Podlasie": przykre, co spotkało Andrzeja z Plutycz. Ogrodzenie poniszczone, zwierząt nie ma...

Przykre, co spotkało Andrzeja z Plutycz,
Przykre, co spotkało Andrzeja z Plutycz, fot. kadr z programu "Rolnicy. Podlasie"

Andrzej z Plutycz to jeden z ulubionych bohaterów programu “Rolnicy. Podlasie”. Fani z ciekawością wyczekują kolejnych informacji z jego gospodarstwa. Niestety, tym razem rolnik podzielił się druzgocącymi wieściami.

Andrzej Plutycz pokazał, co wydarzyło się na jego gospodarstwie

Program “Rolnicy. Podlasie” cieszy się niesłabnącą sympatią wiernych fanów. Telewidzowie z zapartym tchem wyczekują kolejnych odcinków reality show, podczas którego dowiedzą się, jak wygląda praca ich ulubionych uczestników.

Jednym z bohaterów programu, który od samego początku cieszy się zainteresowaniem internautów jest Andrzej z Plutycz. Mężczyzna ma pod swoją opieką wielohektarowe gospodarstwo z wieloma zwierzętami i uprawami. I choć zazwyczaj rolnik przychodzi do fanów z wesołymi wieściami i informuje ich o remoncie czy nowym projekcie, tym razem przekazał smutną nowinę. Niesłychane, co wydarzyło się na jego gospodarstwie.

Odkryli, co wcześniej działo się w domu zmarłych tragicznie dzieci z Opola! Szokujące, co przeszły

"Rolnicy. Podlasie": Andrzej z Plutycz miał niemałe kłopoty na roli

Niedawno Andrzej Onopiuk postanowił pokazać fanom, co takiego wydarzyło się na jego gospodarstwie. Okazało się, że kilka zwierząt postanowiło opuścić swoje zagrody i zagubiło się gdzieś w okolicy. Rolnik wraz z siostrą Pauliną oraz dobrze znanym telewidzom kolegą Sławkiem wyruszył na poszukiwania.

Co ciekawe, jak wynika z wypowiedzi gwiazdora “Rolnicy. Podlasie”, nie jest to pierwsza taka sytuacja, podczas której konie uciekają z pastwiska. W związku z tym ekipa poszukiwawcza postanowiła sprawdzić kilka miejsc, w których najprawdopodobniej przebywają zwierzęta.

"Rolnicy. Podlasie": Bohaterowie wyruszyli na poszukiwanie zaginionych

Zanim jednak Andrzej Onopiuk, jeog siostra i przyjaciel wyruszyli na przeszukiwanie okolicznych terenów, postanowili wspólnie zastanowić się, jak doszło do ucieczki koni. Okazało się, że ogrodzenie pastwiska zostało doszczętnie zniszczone. Najprawdopodobniej odpowiedzialne jest za to jakieś dzikie zwierzę, które w nocy usiłowały dostać się na pastwisko.

Gdzieś łoś wbiegł, sarna czy dzik i rozerwał - przyznał Andrzej, oglądając zniszczenia.

W końcu, gdy udało się odnaleźć uszkodzony fragment ogrodzenia, bohaterowie “Rolnicy. Podlasie” wyruszyli na poszukiwania zwierząt gospodarskich. Na pierwszy ogień wybrano las, leżący nieopodal pastwiska. O tym, jak zakończy się wyprawa Andrzeja z Plutycz dowiemy się jednak dopiero w kolejnym odcinku reality show, które można oglądać już w tę niedzielę o godzinie 20 na kanale Fokus TV.

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik