Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Andrzej z Plutycz planuje wielkie zmiany. Szykuje się niespodzianka
Julia Bogucka
Julia Bogucka 07.04.2024 13:53

Andrzej z Plutycz planuje wielkie zmiany. Szykuje się niespodzianka

Andrzej z Plutycz
Fot. Andrzej pokazuje jak naprawdę wygląda jego gospodarstwo Jakie maszyny posiada i obrabia swoje pola/Gienek i Andrzej Plutycze/YouTube

Na gospodarstwie bohatera serialu “Rolnicy. Podlasie” wiele się dzieje. Andrzej z Plutycz dokonał niedawno ważnego zakupu, który poprawi komfort poruszania się po jego ziemi. To jednak nie koniec prac. Niektóre z nich dotkną też wnętrza domu. Na cierpliwych czekać będzie niespodzianka.

Andrzej z Plutycz rozwija swoją karierę w sieci

Bohater serialu dokumentalnego “Rolnicy. Podlasie” nie zatrzymuje się tylko na ekranie telewizora. Choć to tam zdobył ogólnopolską popularność, to jego działalność jest o wiele szersza. Prowadzi również profil na platformie Facebooku i kanał w serwisie YouTube. Na tym pierwszym medium nie jest co prawda zbyt aktywny, ale publikuje tam najważniejsze bieżące informacje. Ostatnio pojawiła się tam wieść o jego poparciu dla ogólnokrajowego protestu rolników i pobycie w sanatorium w Szklarskiej Porębie.

Chociaż nie uczestniczyliśmy w dzisiejszym strajku ogólnopolskim, wspieramy działania rolników. W pełni popieramy postulaty, o które wszyscy walczymy. Mówimy 3 razy STOP: Zielonemu Ładowi, importowi produktów rolnych z Ukrainy oraz ograniczeniu hodowli w Polsce. 
Pozdrowienia ze Szklarskiej Poręby! Od Andrzeja i innych Rolników z całej Polski przebywających aktualnie na turnusach rehabilitacyjnych.

Andrzej z Plutycz o wiele chętniej kręci i publikuje filmy ze swoich działań. Wszystko jest umieszczane na jego kanale na platformie YouTube. To tam możemy dowiedzieć się o bieżących przedsięwzięciach, których podejmuje się bohater serialu “Rolnicy. Podlasie”. Niedawno wyjechał na Śląsk na poszukiwania idealnej ładowarki, która pomoże mu w wiosennych pracach na gospodarstwie.

Andrzej z Plutycz ma problemy ze zdrowiem "Rolnicy. Podlasie": Jarek nie będzie zachwycony

Andrzej z Plutycz zabiera się za podwórko

W ostatnich miesiącach uwagę widzów serialu “Rolnicy. Podlasie” oraz osób odwiedzających gospodarstwo Andrzeja i Gienka przykuła gigantyczna ilość błota, jaka znajduje się na ich podwórku. Stał się on szybko tematem bieżących rozmów, a fani bohaterów produkcji emitowanej na antenie Fokus TV z niecierpliwością czekali na jakikolwiek postęp w tych pracach. Właśnie do tego miała między innymi posłużyć zakupiona przez Andrzeja dwa tygodnie temu ładowarka.

Wczoraj na kanale postaci z serialu “Rolnicy. Podlasie” został umieszczony film, przedstawiający zmiany, które zaszły do tej pory na gospodarstwie. Jak się okazuje, sprzęt przywieziony ze Śląska spełnił swoją rolę. Większą część błota usunięto, a w kolejnych dniach ma zostać ułożona kostka i wylany beton. Te wszystkie działania zapobiegną kolejnym problemom, które mogą sprawić niekorzystne warunki pogodowe.

remonty.png
Fot. Nadeszła wiekopomna chwila Rewolucja w gospodarstwie Słynne błoto zniknęło z podwórka w Plutyczach/Gienek i Andrzej Plutycze/YouTube

ZOBACZ TEŻ: Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz zostanie ojcem?

To się wydarzy w kolejnym odcinku "Rolnicy. Podlasie"

Dziś obejrzymy kolejny odcinek siódmej serii słynnego serialu dokumentalnego przedstawiającego losy właścicieli gospodarstw na północnym wschodzie Polski. Nie zabraknie historii Andrzeja z Plutycz, który zaangażował się w pełni w prowadzenie prac mających poprawić warunki na jego ziemi. Okazuje się, że nie tylko podwórko przechodzi zmiany. Dziś o godzinie 20:00 zobaczymy, jak bohaterowi produkcji “Rolnicy. Podlasie” pójdzie czyszczenie komina.

Będzie to pomysł Jarka i najprawdopodobniej porządki w domu są częścią gruntownego przygotowania gospodarstwa na wiosnę. Zmiany dotkną widocznie bardzo wielu elementów. Andrzej z Plutycz podejmie się tego wyzwania i wyczyści komin niczym profesjonalista. Nie zabraknie również niespodzianki. Jej szczegóły nie są jeszcze znane, wszystko ujrzy światło dzienne dzisiejszego wieczoru.