Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Rolnicy. Podlasie": Jarek nie będzie zachwycony
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 24.03.2024 14:17

"Rolnicy. Podlasie": Jarek nie będzie zachwycony

Andrzej i Jarek z Plutycz, Rolnicy. Podlasie
Fot. kadr z programu "Rolnicy. Podlasie", youtube.com/@GienekiAndrzejPlutycze

“Rolnicy. Podlasie” to wyjątkowy program, który prezentuje poczynania gospodarzy ze wschodu Polski. Bohaterem, który budzi szczególnie wiele emocji wśród widzów, jest Andrzej z Plutycz, do którego przylgnęła łatka leniwego i nieporadnego syna Gienka. Ostatnio rolnik stara się udowodnić fanom, że jest zupełnie inaczej, a na gospodarstwie uwija się jak mrówka. Co takiego zmajstruje w nowym odcinku “Rolników. Podlasie”? Jego brat Jarek nie będzie zachwycony.

"Rolnicy. Podlasie": Co dzieje się u Andrzeja z Plutycz?

Andrzej z Plutycz jest jednym z najpopularniejszych bohaterów w programie, który opowiada o losach gospodarzy z Podlasia. Każdy nowy odcinek serii przyciąga przed ekrany mnóstwo widzów, którzy śledzą poczynania rolników ze wschodu Polski. Spora część publiczności z zainteresowaniem obserwuje, a także komentuje działania Andrzeja z Plutycz, który wraz ze swoim ojcem Gienkiem prowadzi gospodarstwo słynące z rzadkiej odmiany “niebieskich” krów.

Odkąd Andrzej z Plutycz zdobył popularność dzięki udziałowi w programie “Rolnicy. Podlasie”, jego grafik jest o wiele bardziej napięty, niż wcześniej. Mężczyzna musi pogodzić obowiązki na gospodarstwie z występami przed kamerą, a także prowadzeniem konta na YouTubie, gdzie regularnie pojawiają się odcinki, które odsłaniają kulisy jego poczynań w inwentarzu. Na najnowszych z nich uwiecznił naprawę rolniczych maszyn oraz starego Ursusa, ale również zmagał się z powodzią na polu. 

Po tych rewelacjach fani wręcz nie mogą się doczekać, by zobaczyć, co nowego wydarzy się u Andrzeja z Plutycz na łamach programu “Rolnicy. Podlasie". Z zapowiedzi najnowszego odcinka kultowego show telewizji Focus ujawnia kilka szczegółów perypetii rolników, które z pewnością zaostrzą apetyt widzów na więcej.

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz zostanie ojcem? Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz zostanie ojcem?

"Rolnicy. Podlasie": Co wydarzy się w nowym odcinku?

W niedzielę 24 marca swoją premierę będzie miał 12 odcinek 6 sezonu programu “Rolnicy. Podlasie”. Fani formatu już nie mogą się doczekać, by zobaczyć swoich ulubionych bohaterów w akcji. Co dzieje się na gospodarstwach Emilii Korolczuk z Laszek, Tomka i Moniki z Pokaniewa oraz Andrzeja z Plutycz? Oficjalny zwiastun nowego epizodu ujawnia, że rolnicy i rolniczki mają pełne ręce roboty. Widzowie mogą być pewni, że czeka na nich wartka akcja.

W nowym odcinku zobaczymy przy pracy m.in. Monikę z Pokaniewa, która zabrała się za mycie budek dla cieląt. Rolniczka stwierdziła, że jest to bardzo relaksujące zajęcie. Zdradziła również, że w ramach niespodzianki otrzymała od teścia specjalne drzewo. Tymczasem W Laszkach Emilia Korolczuk wraz ze swoją mamą Jolantą uwijają się przy zwierzętach. 37-letnia rolniczka ma jednak na swojej głowie o wiele więcej zajęć, ponieważ obowiązki na ranczu musi pogodzić z kampanią w wyborach samorządowych.  

A co dzieje się u Andrzeja z Plutycz? Na rolnika będzie czekać tajemnicza niespodzianka…

ZOBACZ TEŻ: Andrzej z Plutycz ma problemy zdrowotne? Wyciekły wieści

"Rolnicy. Podlasie": Ciąg dalszy perypetii na gospodarstwie Andrzeja z Plutycz

Część widzów programu “Rolnicy. Podlasie” regularnie śledzi nowe odcinki, by być na bieżąco z poczynaniami Andrzeja z Plutycz. W ostatnim czasie na temat mężczyzny gruchnęły plotki, jakoby miał zostać ojcem. Są to jednak płonne nadzieje jego bliskich, którzy martwią się, że 41-latek nie założył jeszcze rodziny. Jego brat Jarek nie traci jednak optymizmu i szczerze kibicuje Andrzejowi:

Może zapozna jakąś góralkę i może mały Andrzejek powstanie za niedługo, bo i bocian będzie klekotał mu na dachu. Wszystko powycinam pod te gniazdo. Żeby w końcu przyniósł coś dla Andrzeja ten bocian – wytłumaczył na filmiku, na którym ścinał brzozę rosnącą przy stodole.

Tymczasem na łamach nowego odcinka “Rolników” widzowie mogą się spodziewać, że na gospodarstwie w Plutyczach powstanie nowa konstrukcja. 

Miało być bliżej domu postawione – skomentował tajemniczo Jarek na zwiastunie.

Andrzej miał na tę kwestię inne spojrzenie:

Moim zdaniem jest dobrze zrobione.

Czyżby chodziło o bocianie gniazdo? Przekonamy się już dziś.