Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Intercyza Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra. Wiadomo, co się w niej znalazło
Robert Głowacki
Robert Głowacki 28.08.2019 15:08

Intercyza Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra. Wiadomo, co się w niej znalazło

żona
Fot.screen „Uwaga” TVN

Intercyza Agnieszki i Piotra Woźniaka-Staraków nie jest już owiana tajemnicą. Wiadomo, co się znalazło w dokumencie, który para zdecydowała się podpisać przed ślubem, oraz na co mogłaby liczyć prezenterka w przypadku rozwodu.

Agnieszka Woźniak-Starak przeżywa teraz bardzo trudne chwile. Zaledwie tydzień temu mediami wstrząsnęła informacja o znalezieniu ciała jej męża, który zginał na jeziorze Kisajno. Ich związek od samego początku wzbudzał wiele kontrowersji, ze względu na wielki majątek Woźniaka-Staraka. Wiadomo już, co zawierała intercyza, jaką podpisali przed ślubem.

Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak: intercyza

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak poznali się pod koniec 2014 roku. Między tą dwójką od razu zaiskrzyło i po niecałych dwóch latach znajomości zdecydowali się pobrać w Wenecji. Ich małżeństwo wzbudziło wiele emocji, ze względu na sprawy finansowe. Nie jest tajemnicą, że Piotr Woźniak-Starak był milionerem, który miał odziedziczyć jeszcze większą fortunę po swoich rodzicach.

Rodzina Staraków jest zawsze w pierwszej piątce w rankingu najbogatszych Polaków według magazynu Forbes. Rodzicie Piotra Woźniaka-Straka są właścicielami wielkiego koncernu farmaceutycznego Polpharma. W dniu ślubu prezenterki i producenta ich majątek wynosił 3,5 miliarda złotych. Co się stanie z pieniędzmi po śmierci ich syna?

Według informacji, jakie zdobył portal popularne.pl, wynika, że intercyza, jaką Agnieszka Woźniak-Starak podpisała przed ślubem, świetnie zabezpiecza ją nawet na wypadek rozwodu. Gdyby para zdecydowała się rozstać, prezenterka otrzymywałaby alimenty wynoszące 20 tysięcy złotych miesięcznie, a także mieszkanie. Pamiętajmy, jednak, że w przypadku śmierci sprawy spadkowe, jak również intercyza może wyglądać kompletnie inaczej. Jedno jest pewne. Agnieszka Woźniak-Strak nie musi się już martwić o pieniądze, jednak te tracą wiele na wartości w porównaniu do utraty ukochanego męża.

Kiedy jest pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka?

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbędzie się w czwartek 29 sierpnia o godz. 19 w kościele w podwarszawskim Konstancinie-Jeziorniej. Rodzina w nekrologu, jaki zamieściła na łamach Rzeczpospolitej, zaapelowała, aby nie przynosić kwiatów, a wpłacić datki na wymienione w nekrologu cele dobroczynne. Co więcej, rodzina poprosiła, aby nie składać im kondolencji po mszy żałobnej. Następnego dnia, w piątek urna z prochami zostanie złożona na Mazurach, dokładniej w Fuledzie, gdzie znajduje się rodzinna posiadłość Staraków, oraz jezioro Kisajno, na którym tragicznie zmarł Piotr Woźniak-Starak. Producent miał zaledwie 39 lat.

Zobacz zdjęcia Agnieszki Woźniak-Strak z mężem:

intercyza

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Szulim pobrali się 27 sierpnia 2016 roku, w Wenecji.

intercyza

Intercyza, jaką podpisali zabezpieczyła Agnieszkę.

intercyza

Producent zmarł 18 sierpnia. Miał 39 lat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. McDonald’s z ogromnym logo w Łazienkach. Sprawa wywołuje wielką burzę
  2. Kotka czekała pod kliniką godzinami, ludzie nie chcieli jej wpuścić. Chciała się ratować
  3. Tata nagrał pierwsze spotkanie synka z adoptowanym psem. Wzruszające do łez wideo
  4. Pitbull skrzyżowany z husky. Efekt? Najśliczniejszy pyszczek świata
  5. W głowie się nie mieści! Mężczyzna nagle z wielkim impetem kopnął bezbronnego psa (WIDEO)
  6. Latami szukał zaginionego psa, zwierzak cierpiał w schronisku. Nagle wyczuł znajomy zapach i oszalał z radości

źródło: popularne.pl