Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Woźniak Starak z mężem. Piotr pokazał ich namiętny pocałunek
Robert Głowacki
Robert Głowacki 27.02.2019 12:01

Agnieszka Woźniak Starak z mężem. Piotr pokazał ich namiętny pocałunek

Agnieszka Woźniak Starak z mężem
instagarm.com/aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak Starak z mężem spędzają razem urlop we francuskim kurorcie narciarskim. Para niedługo będzie świętować trzecią rocznicę ślubu. Ich miłość wciąż kwietnie, a każdą wolną chwilę spędzają razem. Tym razem para postanowiła wybrać się na krótki urlop ze znajomymi. Na swoim Instagramie Piotr pokazał ich namiętny pocałunek.

Przed gwiazdą pracowity okres – prezenterka TVN już niedługo wchodzi na plan wyczekiwanego przez widzów Big Brothera. Nic więc dziwnego, że Agnieszka Woźniak Starak z mężem postanowili jeszcze przed początkiem nowej ramówki skorzystać z uroków urlopu.

Agnieszka Woźniak Starak z mężem całują się w górach

Agnieszka Woźniak Starak z mężem są zapalonymi fanami sportów zimowych. Obydwoje namiętnie jeżdżą na nartach i na snowboardzie. Nie ma co się dziwić, że wykorzystują ostatnie podrygi zimy, aby uprawiać swoje ulubione sporty. Para aktualnie przebywa ze znajomymi we francuskim kurorcie Courchevel. Z relacji Agnieszki na Instagramie wnioskujemy, że wszyscy bawią się doskonale, jednak to zdjęcie, jakie opublikował jej mąż, robi furorę w sieci. Piotr Woźniak Starak pokazał zdjęcie, jak całuje się z Agnieszką na stoku. Para wygląda uroczo, co zauważyli zachwyceni fani w komentarzach.

Kim jest mąż Agnieszki Wożniak Starak?

Piotr Woźniak Starak miał wszelkie predyspozycje, aby być bogatym celebrytą korzystającym z ogromnego, rodzinnego majątku. Jego rodzicie znaleźli się na 5. miejscu najbogatszych Polaków, według magazynu Forbes, z majątkiem szacowanym na ponad 3 miliardy złotych. Piotr zaryzykował i spróbował swoich sił jako producent filmowy, a swoje pierwsze doświadczenia zdobywał w agencji reklamowej.

Następnie był asystentem Andrzeja Wajdy przy produkcji filmu Katyń. Po nabraniu doświadczenia na planie filmowym zaczął sam produkować filmy. Pierwszym wyprodukowanym przez niego filmem był Big Love, który okazał się wielkim sukcesem komercyjnym. Ostatnimi hitami, jakie wyszły spod jego ręki jest opisujący historię Michaliny Wisłockiej pt.: Sztuka Kochania czy film o Zbigniewie Relidze Bogowie. Oba filmy odniosły sukces, a w kinie zobaczyło je kilka milionów osób. Piotr Woźniak Starak to utalentowany, ceniony producent filmowy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agnieszka Woźniak Starak z mężem

Agnieszka Woźniak z mężem spędzają romantyczne chwile we francuskich Alpach.

Agnieszka Woźniak Starak z mężem

Piotr oświadczył się Agnieszce podczas balu Fundacji TVN w 2016 roku, w sierpniu tego samego roku para pobrała się w Wenecji.

Agnieszka Woźniak Starak z mężem

Agnieszka Woźniak Starak z mężem wybrali się ze znajomymi na krótki urlop we francuskie Alpy.

Agnieszka Woźniak Starak z mężem

Para będzie w sierpniu obchodzić trzecią rocznicę ślubu.

Agnieszka Woźniak Starak z mężem

Po ślubie Agnieszka przeprowadziła się ukochanym do podwarszawskiego Konstancina.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mąż Małgorzaty Beli to zdobywca Oscara. Dzieli ich 20 lat różnicy
  2. Kinga z Na Wspólnej. To partnerka Leszka Lichoty
  3. Edyta Herbuś w Playboyu! Jedna z najpiękniejszych sesji zdjęciowych w historii!
  4. Ile lat ma Cleo? Wiek piosenkarki zaskoczy każdego! Wszyscy się mylili