Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Woźniak-Starak miała wypadek. Mąż gwiazdy dodał zdjęcie ze szpitala i ujawnił co się stało
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 15.07.2019 15:40

Agnieszka Woźniak-Starak miała wypadek. Mąż gwiazdy dodał zdjęcie ze szpitala i ujawnił co się stało

PIOTR woźniak-starak
fot. instagram.com @pwsas

Agnieszka Woźniak-Starak doznała poważnej kontuzji, która na długo utrudni jej codzienne życie, nie mówiąc o aktywności fizycznej. Mąż gwiazdy dodał zdjęcie ze szpitala i ujawnił, co się stało. To już kolejny taki wypadek w rodzinie gwiazdy TVN. Pechowy zbieg okoliczności? Reakcja fanów nie pozostawia złudzeń: „Nieszczęścia chodzą parami”.

Ta wiadomość wywołała falę poruszenia wśród internautów. Okazało się, że prowadząca Big Brother uległa wypadkowi. Niestety, nie skończyło się na kilku siniakach — Agnieszka Woźniak-Starak była zmuszona udać się po pomoc do szpitala. Przez cały czas gwieździe towarzyszył jej mąż, Piotr Woźniak-Starak, który wspierał ukochaną w trudnych chwilach. To właśnie mężczyzna powiadomił opinię publiczną o zajściu. Wyjawił również, co dokładnie stało się tamtego feralnego dnia. Trudno uwierzyć, ale to nie pierwszy raz, kiedy w domu pary doszło do nieszczęścia! Zaledwie kilka dni wcześniej ktoś inny został poszkodowany.

Agnieszka Woźniak-Starak miała wypadek?

Jak podaje pudelek.pl, Agnieszka Woźniak-Starak jakiś czas temu poinformowała na Instagramie o wypadku swojego męża. Piotr Woźniak-Starak doznał poważnej kontuzji — prawdopodobnie podczas treningu — w wyniku której musi poruszać się o kulach. Teraz w domu małżeństwa doszło do kolejnego nieszczęścia.

Tym razem to Piotr Woźniak-Starak powiadomił o pechu, jaki stał się udziałem jego partnerki. Okazało się, że gwiazda TVN ma poważny uraz ręki! Mąż Agnieszki Woźniak-Starak opublikował zdjęcie, na którym widać małżonków siedzących w szpitalnej poczekalni. On ma opatrunek na nodze, ona — unieruchomioną rękę na temblaku. Zmęczona dziennikarka opiera głowę na ramieniu ukochanego.

Internauci stanęli na wysokości zadania — w komentarzach próżno szukać hejtu albo złośliwości, jest za to mnóstwo wsparcia dla poszkodowanych małżonków. Z powodu nietypowych okoliczności — i mąż, i żona w krótkim czasie doznali kontuzji — komentatorzy pozwolili sobie również na kilka żartobliwych uwag.

— O matko, ależ jesteście fajowi.

— To jest prawdziwe „łączę się z Tobą w bólu”.

— „Nieszczęścia chodzą parami”, dużo zdrówka — pisali na Instagramie.

W pewnym momencie jedna z fanek zapytała Piotra Woźniaka-Staraka, co właściwie stało się jego żonie. Mężczyzna szybko odpisał komentatorce, a odpowiedź wprawiła internautów w stupor. Raczej nie tego się spodziewali!

Co się stało z Agnieszką Woźniak-Starak?

Dlaczego Agnieszka Woźniak-Starak uszkodziła rękę? Jak czytamy na plotek.pl, zatroskana fanka przypuszczała, że powodem kontuzji gwiazdy TVN był upadek z konia. Musiała naprawdę się zdziwić, kiedy Piotr Woźniak-Starak odpisał, że jego ukochana spadła, ale… ze stołu!

Nie wiadomo, czy Piotr Woźniak-Starak tylko żartował, czy gwiazda TVN rzeczywiście dała się ponieść dobrej zabawie i wykonała dla swojego męża taniec na stole. To naprawdę wspaniale, że Agnieszka Woźniak-Starak z partnerem nie tracą poczucia humoru nawet w tak trudnych chwilach i zawsze mogą na siebie liczyć.

Życzymy zakochanym szybkiego powrotu do zdrowia!

ZOBACZ ZDJĘCIA AGNIESZKI WOŹNIAK-STARAK Z MĘŻEM:

agnieszka woźniak-starak

Niedawno Piotr Woźniak-Starak doznał kontuzji nogi, a teraz pech dopadł jego żonę.

agnieszka woźniak-starak

Czy Agnieszka Woźniak-Starak spadła z konia? A może rzeczywiście tańczyła na stole, jak twierdzi jej mąż?

agnieszka woźniak-starak

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak przechodzą właśnie trudny okres — oboje doznali kontuzji.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Papuga wychowała się z psami i zachowuje się jak jeden z nich. Potrafi nawet szczekać
  2. Agnieszka Kotulanka w młodości. Aktorka była piękna i miała u stóp cały świat
  3. Żona Jurka Owsiaka wyjawiła, kto miał zastąpić go w WOŚP. Jej słowa są niezwykle poruszające
  4. Daniel Martyniuk się rozwodzi, koniec rodzinnej sielanki. „Fu** off z taką dziewczyną!”
  5. Młodzi chłopcy nie mają wstydu. Składają Roksanie Węgiel onieśmielające propozycje

źródła: pudelek.pl, plotek.pl