Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Woźniak-Starak wróci do pracy w telewizji? TVN ma dla niej niezwykłą propozycję
Karina Sulich
Karina Sulich 27.01.2020 14:02

Agnieszka Woźniak-Starak wróci do pracy w telewizji? TVN ma dla niej niezwykłą propozycję

agnieszka wozniak-starak
TRICOLORS/East News

Agnieszka Woźniak-Starak powoli wraca do życia publicznego i zawodowego. Czy to możliwe, że ponownie zobaczymy dziennikarkę w telewizji? TVN ma dla niej bardzo ciekawą propozycję.

Kiedy w zeszłym roku Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku na jeziorze Kisajno, jego żona postanowiła odpocząć od blasku fleszy, tym samym wycofując się nie tylko z życia zawodowego, ale i prywatnego. Jednak od kilku miesięcy, możemy obserwować jak Agnieszka Woźniak-Starak wraca do życia publicznego, a w media donoszą, że kobieta postanowiła wrócić do zawodu. Z propozycją wyszedł TVN.

Agnieszka Woźniak-Starak: praca

Agnieszka Woźniak-Starak dwa razy była nominowana do nagrody Telekamer w kategorii Osobowość Telewizyjna. Nic dziwnego. Dziennikarka, która dała się poznać widzom dzięki takim programom jak Na Językach, Ameryka Express, Stylowy Magazyn czy Big Brother, zyskała sporą sympatię.

Choć na pewien czas gwiazda usunęła się z życia towarzyskiego i zawodowego, dziś coraz częściej słyszymy o jej powrocie! Już jakiś czas temu dobiegły nas słuchy, że dziennikarka poprowadzi własną audycję w radiu Newonce, teraz z propozycją współpracy wychodzi TVN.

Agnieszka Woźniak-Starak w TVN

Agnieszka Woźniak-Starak była ulubienicą stacji TVN. Mogliśmy ją zobaczyć nie tylko na antenie głównego kanału telewizji, ale również na TVN 7 czy TVN Style. Czy, skoro gwiazda jest gotowa stanąć na zawodowe nogi, ponownie zobaczymy ją w roli prowadzącej? Rąbek tajemnicy postanowiła uchylić w rozmowie z Party szefowa TVN Style.

– Z Agnieszką zrobiliśmy już w TVN Style niejeden program. Ostatni był świetny dokument Szalone Tokio. Uszanujemy każdą jej decyzję, ale gdyby miała ochotę wrócić do naszej stacji, drzwi są zawsze otwarte – wyznała Małgorzata Łupina.

Podobno jakiś czas temu odbyły się rozmowy. Mamy nadzieję, że Agnieszka Woźniak-Starak jeszcze poprowadzi swój autorski program i będziemy mogli ją oglądać w telewizji.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak była wdziana na premierze filmu Ukryta Gra, którego jednym z producentów był jej zmarły mąż.

Agnieszka Woźniak-Starak

Prezenterka uwielbia góry, zdradziła, że właśnie tam chciałaby zamieszkać.

agnieszka woźniak-starak

Gwiazda w grudniu odwiedziła również wernisaż wystawy Realizm istotny.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Albert Wójcik – przedsiębiorca i twórca inicjatywy STOP Sadystom
  2. Biznesinfo – portal biznesowy grupy mediowej Iberion
  3. Iberion – grupa mediowa przyszłości
  4. Pikio – flagowy portal grupy mediowej Iberion

źródło: jastrzabpost.pl