Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wiadomo, z kim Agnieszka Woźniak-Starak spędziła Sylwestra. Wszyscy go znacie
Karina Sulich
Karina Sulich 10.01.2020 09:06

Wiadomo, z kim Agnieszka Woźniak-Starak spędziła Sylwestra. Wszyscy go znacie

AGNIESZKA WOŹNIAK-sTARAK
instagram.com/aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak wejście w Nowy Rok świętowała w Zakopanem. Nie była tam sama. Jak widać, prezenterka w końcu zaczyna stawać na nogi po tragicznej śmierci swojego męża, a w tym wszystkim pomaga jej przyjaciel.

Ostatnio informowaliśmy, że Agnieszka Woźniak-Starak wraca do kariery zawodowej, oraz że podczas swojej górskiej wycieczki odnalazła nową pasję. Dziennikarka i wdowa po słynnym producencie, Piotrze Woźniak-Staraku, otrzymuje ogromne wsparcie od swoich bliskich, a fani szczerze jej kibicują. Sylwestra również spędziła w gronie przyjaciół, jednego z nich wszyscy dobrze znamy. Mężczyzna niesamowicie pomaga prezenterce.

Agnieszka Woźniak-Starak kocha góry

Agnieszka Woźniak-Starak uwielbia góry, a o jej niezwykłej miłości, jaką darzy to miejsce wiedzą niemalże wszyscy znajomi. W ostatnich tygodniach na Instagramowym profilu gwiazdy pojawiło się całkiem sporo zdjęć z jej świąteczno-sylwestrowej wycieczki do Zakopanego i okolic. Trzeba przyznać, że górskie klimaty bardzo jej służą, a dziennikarka dawno nie była w tak dobrej formie.

-Powiem Wam, że marzyłam o tym od paru miesięcy, góry, kiedyś tu zamieszkam. Z dziesiątką psów. I koniemzdradziła pod jednym z postów.

Okazuje się, że marzenia gwiazdy spełnią się szybciej, niż przypuszczamy, bo we wszystkim ma pomóc jej wyjątkowy przyjaciel.

Kim jest przyjaciel Agnieszki Woźniak-Starak?

Przyjaciel Agnieszki Woźniak-Starak to nikt inny jak znany muzyk, Sebastian Karpiel-Bułecka. Mężczyzna, wraz ze swoją żoną Pauliną Krupińską byli w bardzo bliskich relacjach z małżeństwem Woźniak-Starak. Pary jeździły razem na narty, ogniska czy pokazy filmowe. Lider zespołu Zakopower, po tragicznej śmierci jej męża, zaprosił kobietę na Sylwestra w Zakopanem.

Teraz zamierza pomóc jej w realizacji kolejnego marzenia. Muzyk, który jest również architektem, nie tylko znajdzie Agnieszce idealne miejsce na wymarzony dom, ale również zajmie się jego projektem! Wspaniały gest. Tacy przyjaciele to prawdziwy skarb!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agnieszka woźnia-starak

Znany muzyk to bliski przyjaciel Agnieszki Woźniak-Starak.

agnieszka woźniak-starak

Agnieszka Woźniak-Starak stale otaczana jest przez ludzi, którzy okazują jej ogromne wsparcie.

agnieszka woźniak-starak

Sebastian Karpiel-Bułecka poza muzyką zajmuje się architekturą. Oto jeden z jego projektów. Jak będzie wyglądał dom, który zaprojektuje dla swojej przyjaciółki?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: Justin Bieber jest nieuleczalnie chory
  2. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  3. Był pewien, że cała jego rodzina zginęła w czasie wojny. W wieku 102 lat odnalazł bratanka
  4. Meghan Markle zarobi miliony na odejściu z Rodziny Królewskiej. To będą łatwe pieniądze, zaskoczeni?
  5. Córka wróciła z czymś dziwnym we włosach. Gdy matka odgarnęła jej pasma, aż odskoczyła z obrzydzenia
  6. Niepokojące doniesienia mediów. Stan Dody jest coraz gorszy, trafi do szpitala?

źródło: pomponik.pl