Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dramat Edyty Górniak, późnym wieczorem gwiazda przekazała przykrą wiadomość. ,,Nie wie o tym prawie nikt”
Karol Osiński
Karol Osiński 02.01.2021 11:47

Dramat Edyty Górniak, późnym wieczorem gwiazda przekazała przykrą wiadomość. ,,Nie wie o tym prawie nikt”

fot. Jan Bielecki/East News

W pierwszy dzień Nowego Roku późnym wieczorem Edyta Górniak zamieściła w mediach społecznościowych bardzo długi i poruszający wpis, który dotyczył jej odczuć wobec zakończonego roku 2020. Piosenkarka przekazała tam informację, która dotychczas nie ujrzała światła dziennego – Nie wie o tym prawie nikt – czytamy. Wielu fanów jest wprost zszokowanych słowami artystki.

Edyta Górniak postanowiła podsumować miniony 2020 rok w bardzo długim poście na Instagramie. Zawarła w nim zarówno aspekt pozytywny, jak i negatywny. Jednak zdecydowanie najbardziej szokującym doniesieniem była informacja o zdradzie w życiu piosenkarki. Fani licznie wsparli artystkę w komentarzach.

Edyta Górniak opowiedziała o zdradzie

2020 rok przeszedł do historii, jako jeden z najbardziej zakręconych w XXI w. Pandemia koronawirusa wywołała wiele zawirowań, jednak to tylko jeden z licznych problemów, które spotykały ludzi w tym czasie. Edyta Górniak postanowiła powiedzieć kilka słów o tym, co ją spotkało w minionym roku.

Już na początku długiego i emocjonalnego wpisu piosenkarka podkreśliła, że był to dla niej bardzo bolesny rok, jednak nie z powodu pandemii koronawirusa, czy obostrzeń, jakie były z nią związane. Okazuje się, że artystka została zdradzona przez swojego partnera, o czym nigdy wcześniej nie mówiła.

Doświadczyłam kilka razy bolesnego rozczarowania i kłamstw, a także po 8-miesięcznej relacji, niewyobrażalnej, wręcz spektakularnej zdrady, która myślę, że zmieniła mnie już na resztę mojego życia. Nie wie o tym prawie nikt – opowiada Edyta Górniak.

W ostatnim czasie znana piosenkarka opowiada o wielu swoich przeżyciach, które ją spotkały. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia wspomniała, że będąc młodszą została zgwałcona. W każdym z tych przypadków fani okazywali artystce wiele ciepła i duchowego wsparcia.

Rok 2020 według Edyty Górniak

Bez cienia wątpliwości Edyta Górniak była jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich gwiazd w 2020 roku. Jednak nie zawsze wiązało się to z pozytywnym odbiorem. Działo się tak m.in. kiedy piosenkarka wypowiedziała się na temat szczepionek koronawirusa i osób chorych na COVID-19. Dodała także, że wyjedzie z Polski, jeśli szczepienia będą obowiązkowe.

Mimo tego artystka nie rozpamiętywała samych negatywnych chwil i postanowiła wypowiedzieć się także na temat pozytywnej strony minionych 365 dni. Wpis piosenkarki mówi czytelnikom, że 2020 rok przyniósł jej mnóstwo nowych inspiracji, a także nowych ludzi, za których jest bardzo wdzięczna.

Poza tym jednak 2020’ był to rok odkryć, zachwytów, odpoczynku, Muzyki, gór, dobroci, pracy, kwiatów, medytacji, książek i wewnętrznej przemiany. Miniony rok podarował mi także pięknych nowych Ludzi – napisała Edyta Górniak.

Następnie piosenkarka postanowiła podziękować swoim fanom za obecność i wsparcie w 2020 roku i wysłała gesty serdeczności dla wszystkich ludzi będących dla niej oparciem w tym ciężkim czasie.

Zobacz zdjęcia:

Edyta Górniak

Edyta Górniak podsumowała na Instagramie miniony 2020 rok.

Edyta Górniak

Piosenkarka zszokowała swoich fanów informacją, że w minionym roku została zdradzona.

edyta górniak

Na szczęście 2020 rok przyniósł jej także dobre chwile.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: