Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Żołnierz dowiedział się, że jego żona miała 60 kochanków. Odegrał się w genialny sposób
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 07.03.2021 17:00

Żołnierz dowiedział się, że jego żona miała 60 kochanków. Odegrał się w genialny sposób

żołnierz
Flickr.com/The U.S. Army

Ta historia nie ma dobrego zakończenia. Młody amerykański żołnierz chciał jedynie spokoju, kochającej żony i szczęśliwego domu. Tymczasem jego małżonka przyprawiła mu rogi z aż 60 innymi mężczyznami. Dlatego też postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i zemścić się w nieoczekiwany sposób.

Na początku byli nierozłączni – kochali się w sobie na zabój. Niedługo jednak pojawiły się pierwsze rysy na tym idealnym obrazie.

Żołnierz musiał wyjechać na misję zagraniczną. Nie podejrzewał, co zrobi jego żona

Historia pojawiła się po raz pierwszy na amerykańskim portalu Reddit. Mężczyzna o nicku Frizzmaster opisał tam swoją przykrą historię.

Kiedy poznał swoją przyszłą żonę był już w amerykańskiej armii – żołnierze w Stanach Zjednoczonych, dopóki są na czynnej służbie, zarabiają bardzo duże pieniądze i są łakomymi kąskami dla wielu kobiet.

Z żoną poznali się za pośrednictwem kolegi z wojska. Umówił on randkę między nimi i kiedy okazało się, że para dobrze się dogaduje, młodzi zaczęli się ze sobą regularnie spotykać – żołnierz twierdził wówczas, że nie mógł trafić lepiej. Kobieta była troskliwa i kochana.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Choć oboje byli jeszcze na etapie, o którym zazwyczaj nie myśli się o ślubie, ale okazało się, że jego dziewczyna miewa ataki paniki i zaburzenia snu. Nie mógł zostawać przy niej przez cały czas, bo ta nie była jego żoną. Ślub mógł to umożliwić.

Pobrali się niedługo później. Frizzmaster był szczęśliwy, jego żonie również wszystko wydawało się pasować. Do czasu.

W pewnym momencie mężczyzna zaczął zauważać dziwne zachowanie swojej małżonki – bardzo częste i długie wizyty u lekarza, częste wyjazdy do supermarketu oddalonego o miasto dalej, bo tam, gdzie mieszkali, nie było potrzebnych jej rzeczy, a auto, z którego korzystała, miało parkować na bardzo wielu różnych parkingach w ciągu zaledwie miesiąca.

Rozważania nad tym problemem musiały ustąpić jednak ważniejszej sprawie – żołnierz został wysłany na misję na granicę obu Korei. Nie wiedział, co w tym czasie robiła jego małżonka…

Spała z 60 mężczyznami i rozpowiadała wszystkim, że jest gejem. Koszmarne kłamstwo

Po roku służby Frizzmaster wrócił do Stanów, a konkretnie do Texasu. O wszystkim dowiedział się dzięki rodzinie dziewczyny, która poinformowała go o tym, co opowiadała i co zrobiła.

Spała aż z 60 mężczyznami, głównie żołnierzami, a swoje działania tłumaczyła tym, że jej mąż jest gejem, ale nie chce jeszcze wyjść z szafy – ponoć to on miał jej zezwalać na kontakty seksualne z różnymi mężczyznami.

Dwa tygodnie po tym, jak dowiedział się o sprawie, żona zadzwoniła do niego, twierdząc, że zdradziła go… tylko raz. Powód od razu się wydał. Była w ciąży.

To nie było jednak wszystko. Kiedy mąż bez jej wiedzy wrócił do domu, zabrał wszystkie swoje rzeczy i wyprowadził, odkrył, że w ich domu mieszka nowy mężczyzna. Nie tylko jadł on za jego pieniądze, ale też spał w jego łóżku, nosił jego ubrania i jeździł jego samochodem.

Żołnierz od razu podjął działania i złożył dokumenty rozwodowe z orzeczeniem o winie. Ta rozprawa miała raz na zawsze zakończyć jego męki.

Zemsta jest słodka. Żona została całkiem sama

Na sali sądowej dla niewiernej żony rozegrało się istne piekło. Adwokat zdradzanego męża przepytał ją z góry do dołu, nie oszczędzając żadnych szczegółów, ona zaś odpowiadała bardzo emocjonalnie, wyzywała swojego dawnego ukochanego i kwestionowała jego orientację seksualną.

On odnosił się do wszystkich pytań niezwykle rzeczowo, wykazał się prawdziwym spokojem, co zdawało się bardzo zaimponować sędziemu. Sprawa była jasna.

Sędzia orzekł, że skoro mężczyzna był żołnierzem i według zeznań nie mógł począć dziecka ze swoją żoną, ta winna jest zdrady. To oznaczało, że cały majątek, który razem dzielili, zarówno ruchomy, jak i nieruchomy, zostanie przeznaczony jedynie jemu. Ponadto sąd zabronił kobiecie kontaktu z byłym mężem, chyba że ten wypłynie z jego strony w sprawie przedmiotów, które chciałby on odzyskać.

Ciężarna spytała jedynie, co ma w takim razie ze sobą zrobić, bo nie ma dokąd wrócić. W ten sposób została całkiem sama, a zdradzony mąż mógł przynajmniej odzyskać to, co było niegdyś jego.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [reddit.com]