Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Żona znalazła dowód zdrady męża. Odpisała jego kochance w mistrzowski sposób
Redakcja Lelum.pl
Redakcja Lelum.pl 12.01.2021 15:10

Żona znalazła dowód zdrady męża. Odpisała jego kochance w mistrzowski sposób

żona
fot. lelum.pl

Żona od dawna podejrzewała męża o zdradę. W końcu udało jej się przejrzeć jego telefon. Nie myliła się, postanowiła zemścić się w genialny sposób i wysłać wiadomość do tajemniczej kobiety. Droga Kasiu, tu Hania, żona Artura. Widziałam, że od kilku miesięcy ze sobą sypiacie i jesteście ze sobą bardzo bliscy…

Hania wyszła za Artura, gdy oboje mieli po 21 lat. Byli w sobie szaleńczo zakochanymi szczeniakami, którzy szybko założyli rodzinę. Przez ponad 15 lat wiedli udane życie małżeńskie i byli zgodnymi rodzicami.

Żona złapała Artura na zdradzie. Oszukiwał ją od 6 miesięcy

Wszystko zepsuło się w momencie, w którym kobieta zauważyła, że jej mąż wraca o dziwnych porach do domu i ciągle nosi przy sobie telefon.

Czekała cierpliwie, aż uda jej się zajrzeć do komórki mężczyzny. Nie myliła się, zobaczyła tam dziesiątki SMS i zdjęć tajemniczej kobiety. Nie wahała się ani chwili, złapała za swój telefon i napisała do kochanki męża wiadomość, którą ta zapamięta na zawsze.

Kiedy kobieta ujrzała te dziesiątki wymienianych wiadomości, coś w niej pękło. Najstarsze z nich pochodziły sprzed 6 miesięcy. Pół roku — dokładnie przez tyle jej ukochany mąż ją zdradzał.

Kiedy w pełni sobie to uświadomiła, nie wahała się ani sekundy i od razu postanowiła odpisać kochance męża. Chciała się zemścić w najgorszy możliwy sposób.

Droga Kasiu, tu Hania, żona Artura. Widziałam, że od kilku miesięcy ze sobą sypiacie i jesteście ze sobą bardzo bliscy, na tyle, że Artur woli spędzać czas z Tobą, a nie ze mną i swoimi dziećmi. Ponieważ wiem, że bywaliście w moim domu, o 17 wystawię wszystkie rzeczy Artura pod drzwi, zabierz je proszę do waszego nowego gniazdka. Mam nadzieję, że jego porozrzucane wszędzie brudne skarpety i bokserki będą się idealnie komponowały z twoimi panelami oraz dywanami — napisała.

Żona zemściła się na niewiernym mężu

Hania jak najszybciej chciała wdrożyć swój plan w życie i pospiesznie spakowała męża. Oczywiście nie zapomniała o jego brudnym praniu, które właśnie czekało na swoją kolej na włożenie do pralki.

Jednak zamiast w pralce, jego rzeczy znalazły się na klatce schodowej przed drzwiami do ich wspólnego dotychczas mieszkania. Kochanka Artura otrzymała SMS-a, ale nie sądziła, że zdradzona żona naprawdę odważy się na ten gest. Później było tylko gorzej…

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona

Mąż zdradzał żonę od 6 miesięcy.

żona

Hania znalazła jego wiadomości z kochanką w telefonie. Postanowiła napisać do kobiety wiadomość.

żona

 

TO Hania zrobiła mężowi

Hania równo o 17.00 wyrzuciła większość rzeczy osobistych Artura, a od rana zdążyła już wymienić zamki w drzwiach. Mężczyzna nie miał się gdzie podziać, a w dodatku wszyscy sąsiedzi, wracający już o tej godzinie z pracy, mogli zobaczyć, jak niewierny mąż zbiera swoją brudną bieliznę z całej klatki schodowej.