Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Żona dowiedziała się, że mąż ją zdradza. Postanowiła się na nim zemścić
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 30.03.2021 17:29

Żona dowiedziała się, że mąż ją zdradza. Postanowiła się na nim zemścić

żona 2 plakaty
fot. unsplash/ mathias lovstrom

Żal i gniew po zdradzie potrafi skłaniać ludzi do różnych, często niekontrolowanych i niebezpiecznych zachowań. To, do czego doszło w pewnym małym miasteczku, zszokowało wszystkich. Żona wymyśliła nietypowy odwet.

Zrozpaczona żona po zdradzie męża postanowiła się zemścić. Rozwiesiła na całym osiedlu plakaty, które miały zdemaskować jej męża-oszusta. Czy udało jej się zaszkodzić mężowi?

Żona zemściła się na mężu

Pewnego ranka mieszkańcy małej miejscowości Oldham w północno-zachodniej Anglii ujrzeli na ulicach swojego osiedla setki plakatów porozrzucanych po ziemi i poprzyczepianych do latarni, koszów na śmieci, drzew, a nawet do samochodów.

Okazało się, że głównym bohaterem plakatów jest mężczyzna oskarżony o zdradę żony, a główną autorką plakatów jest najprawdopodobniej sama zdradzona.

Odręczne notatki na kartkach A4, ozdobione były napisem CHEATER ALERT (ang. uwaga oszust). Zostały rozwieszone w Glodwick i Alexandra Park w Oldham. Ich treść zawierała szereg wskazówek dotyczących tożsamości anonimowego cudzołożnika.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Niezidentyfikowana autorka groziła, że niedługo poda dokładny adres miejsca zamieszkania mężczyzny i wszyscy dowiedzą się, kim jest.

Komentarze w mediach społecznościowych

Na plakatach widniało jeszcze kilka innych napisów. Kobieta sugerowała w nich, że każdy, kto zdradzi żonę, też zostanie zdradzony i oszukany. W krótkich hasłach zwracała się też do kobiet. Pytała je, czy aby na pewno wiedzą, gdzie byli ich mężowie zeszłej nocy.

Czy wiesz, gdzie jest dziś twój mąż? Zeszłej nocy? W zeszłym tygodniu?brzmiały pytania.

Jak się okazuje, komentarze, które pojawiły się w mediach społecznościowych odnośnie zachowania kobiety, były bardzo negatywne. Internautom nie podobał się pomysł, na jaki wpadła kobieta, by zemścić się na swoim mężu. Wiele głosów odwoływało się w bardzo drwiący sposób co do jej zachowania. Ludzie żartowali sobie z całej sytuacji i nie rozumieli, dlaczego pokrzywdzona była tak zdesperowana, by urządzać ze swoich prywatnych spraw takie widowisko.

Zarzucali jej, że nie potrafiła zachować się z klasą i tak naprawdę powinna wstydzić się swojego zachowania. Większość komentarzy zdradzała nawet, że całe zajście tylko znudziło internautów i nie zrobiło na nich żadnego wrażenia.

Nie wytrzymuję napięcia! Ciekawe, kiedy zrobi następny plakat… Może jej długopisy też się skończyły – zażartował któryś z internautów.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Thesun.co.uk

Tagi: zdrada żona
Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji