Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Schowała się pod łóżkiem, żeby sprawdzić, czy chłopak ją zdradza. Usłyszała jego reakcję i zalała się łzami
Karol Osiński
Karol Osiński 02.03.2021 19:08

Schowała się pod łóżkiem, żeby sprawdzić, czy chłopak ją zdradza. Usłyszała jego reakcję i zalała się łzami

Chłopak
fot. annastills/canva.com

Pewna kobieta, która mieszka ze swoim partnerem podejrzewała go o zdradę. Wobec tego postanowiła napisać kartkę z wyjaśnieniem, że już go nie kocha, zostawić w sypialni, po czym schować się pod łóżkiem i zaczekać na jego reakcję. Kiedy chłopak znalazł kartkę zrobił coś, co doprowadziło podejrzliwą partnerkę do łez. Jego reakcja była niespodziewana. Historia pojawiła się na portalu kowbojki.pl.

Zaufanie w związku to podstawa, a budowanie go z pewnymi podejrzeniami mija się z celem. Pewna dziewczyna podejrzewała, że jej chłopak ją zdradza, wobec czego postanowiła zrobić pewien eksperyment, który zakończył się całkowicie inaczej niż się tego spodziewała.

Dziewczyna podejrzewała chłopaka o zdradę

Pewnego dnia dziewczyna zauważyła, że jej chłopak zachowuje się inaczej niż zwykle. Pierwsze, co jej przeszło przez myśl to przekonanie, że ją zdradza. Z każdym kolejnym dniem przeczucie się nasilało, dlatego pewnego razu nie wytrzymała i zdecydowała się zrobić eksperyment, którym sprawdzi jego wierność.

Napisała do niego list, w którym napisała, że nie darzy go już żadnym uczuciem i odchodzi. Dodała, że nie ma zamiaru go dalej oszukiwać i go nie kocha. Następnie położyła kartkę na stole w sypialni i schowała się pod łóżkiem, oczekując jego powrotu.

Na jej szczęście nie musiała długo czekać, ponieważ chłopak chwilę potem wrócił do domu, wykąpał się, zjadł, po czym wszedł do sypialni. Zdziwiony, że jego ukochana na niego nie czeka postanowił rozejrzeć się po domu, aż znalazł adresowaną do niego kartkę. Chłopak przeczytał ją, po czym usiadł na łóżku, wyciągnął telefon i powiedział:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Cześć, Skarbie! Trochę pozmieniały mi się plany, zaraz u ciebie będę Nareszcie nie musimy się kryć przed tą idiotką. Wiem, za długo odwlekałem rozstanie, ale sprawa w końcu sama się rozwiązała. Szkoda, że od razu nie poznałem ciebie zamiast niej. Nie martw się, teraz wreszcie wszystko nadrobimy. Jadę. Kocham Cię – mówił chłopak.

Chłopak zaskoczył swoją dziewczynę

Dziewczyna, słysząc te słowa nie mogła powstrzymać się od cichego szlochu pod łóżkiem. Po zakończonej rozmowie chłopak przez chwilę zamilkł, po czym wstał i wyszedł z mieszkania.

Podejrzliwa kobieta natychmiast wyszła spod łóżka i zapłakana zauważyła leżącą na nim kartkę. Kiedy wzięła ją do ręki, odjęło jej mowę. Przeczytała coś, czego w ogóle się nie spodziewała.

Kiepsko wyszedł Ci ten żart. Następnym razem, kiedy będziesz chciała mnie sprawdzić, to upewnij się, że nogi Ci nie wystają spod łóżka. Idę na zakupy. Zaraz wracam, Kochanie – miał napisać chłopak.

Jest to najlepszy dowód na to, ze wystawianie na próbę nie popłaca. Oczywiście niejednokrotnie zdarzało się, że partnerki, czy żony nakrywały swoich mężów na zdradach, jednak wszystko da się załatwiać na inne sposoby. Podobną historię znajdziecie >tutaj<.

Chłopak

Dziewczyna chciała sprawdzić, czy chłopak ją zdradza. W tym celu schowała się pod łóżkiem i zostawiła mu list.

chłopak

Kiedy jej chłopak wrócił do domu usłyszała coś, co potwierdziło jej podejrzenia, jednak to był jedynie podstęp. Chłopak wyszedł z domu i zostawił jej list, w którym napisał, że wystają jej nogi spod łóżka i zaraz wraca z powrotem.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: kowbojki.pl

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania