Zdrada

faceci
20.12.2019 19:36 Żona przyłapała męża z jego asystentką. To był dopiero początek

Żona na własnej skórze doświadczyła niewierności swojego ukochanego męża. Gdy zobaczyła go z inną kobietą jej cały świat rozsypał się na milion kawałków. To, co spotkało ją później… nigdy nie powinno mieć miejsca. Swoim szokującym wyznaniem postanowiła podzielić się z naszą redakcją. Niewierność partnera, któremu byłybyśmy wstanie oddać cały świat jest jedną z tych rzeczy, która boli najbardziej. Zdradzone kobiety przez długi czas nie potrafią uporać się ze swoimi uczuciami. Są załamane i rozbite. Powrót do normalnego życia jest dodatkowo utrudniony, gdy niewierny partner robi wszystko, aby odzyskać nasze zaufanie.

facet
16.12.2019 14:43 Odkrył, że zdradza go żona. Zemścił się w okrutny sposób, wszystko nagrał

Zdrada to jedna z najczęstszych przyczyn związków i wieloletnich małżeństw. Pewien mężczyzna, który odkrył, że jego ukochana od dłuższego czasu ma romans, postanowił ją ukarać. Zdjęciami dokumentującymi wstrząsający sposób swojej zemsty, podzielił się w sieci. Internauci nie mogli uwierzyć własnym oczom. Niewierność ukochanej osoby boli niewyobrażalnie mocno. Zdradzeni partnerzy niekiedy przez długie lata nie są w stanie uporać się z przykrym doświadczeniem i zawodem miłosnym, którego doświadczyli na własnej skórze. Niektórzy z nich nie zapominają również o tym, jak słodka potrafi być zemsta. W głowie mężczyzny narodził się pomysł, który w sieci odbił się głębokim echem.

kochanka
06.12.2019 16:56 Kochanka wysłała list do jego żony. Dołączyła zdjęcia, takiej reakcji się nie spodziewała

Kochanka wysłała list do żony swojego ukochanego. Do wiadomości dołączyła zdjęcia, które miały wywołać całkowicie inną reakcję. To, co się wydarzyło, nie śniło jej się nawet w koszmarach. Kobieta wysłała list do żony swojego kochanka po to, aby sprawić, by mężczyzna nareszcie był tylko dla niej. W końcu od dłuższego czasu obiecywał, że zostawi swoją rodzinę. Reakcja żony była jednak trochę inna, niż się tego spodziewała.

Mąż
05.12.2019 12:25 Mąż czuł, że żona go zdradza. Wrócił wcześniej z pracy i nagrał upokarzające wideo. Wrzucił je do sieci

Mąż od pewnego czasu czuł, że żona go zdradza. Nie zamierzał z nią rozmawiać na ten temat, bo był przekonany, że i tak do niczego się nie przyzna. Zdecydował, że po prostu wróci wcześniej z pracy i sprawdzi, czy ma rację. Po wejściu do mieszkania nagrał upokarzający film i z zemsty opublikował go w sieci. Zazdrosny mąż podejrzewał, że jego ukochana coś przed nim ukrywa. Aby sprawdzić, czy naprawdę nie jest mu wierna, nie był oryginalny i wrócił wcześniej z pracy. Na nieszczęście kobiety wpadł jeszcze na coś i wcale nie chodzi tu o nagranie jej z innym mężczyzną.

mężczyzna
25.11.2019 11:38 Zobaczył zdjęcie żony na Google Street View. Od razu się z nią rozwiódł

Mężczyzna, który przeglądał zdjęcia na Google Street View, nie spodziewał się, że zobaczy tam znajomą twarz. Po dokładnym przyjrzeniu się nie miał już wątpliwości, że na ekranie widzi własną żonę. Kiedy doszedł do siebie, nie mógł zrobić nic innego, jak tylko złożyć pozew rozwodowy. Mężczyzna szukający najlepszej trasy na dojazd do pewnego miejsca przeżył szok, kiedy na jednym ze zdjęć zobaczył osobę przypominającą jego żonę. Gdy przyjrzał się dokładniej i zobaczył, czym wtedy zajmowała się kobieta, był wściekły. Natychmiast podjął dramatyczną decyzję.

iwona
11.11.2019 15:45 Żona wyznała księdzu, że zdradza męża. Jego reakcja sprawi, że zdębiejecie

Żona udała się do spowiedzi i zawstydzona wyznała księdzu, że zdradza swojego męża. Kobieta wiedziała, że jej słowa zbulwersują duchownego, ale nie miała pojęcia, że usłyszy coś niemożliwego. Reakcja kapłana spowoduje, że zdębiejecie. On sam nie mógł uwierzyć w to, co powiedział. Internauci nie mają litości. Nie każda żona będzie chciała wyspowiadać się z tego, co zrobiła za plecami męża. Ta kobieta jednak postanowiła opowiedzieć o swoich grzechach i skruszona udała się do kościoła. Na miejscu wydarzyło się coś, czego z pewnością nigdy nie będzie mogła zapomnieć. Długo nie mogła dość do siebie.

rozstanie
07.11.2019 11:06 Odkryła, że jej chłopak ma 3 kochanki. Umówiły się i razem go odwiedziły

Zdrada to z pewnością jedno z najbardziej podłych doświadczeń, które można przeżyć, kiedy jest się w stałym związku. Zawód na najbliższej osobie bez wątpienia boli najbardziej. Zdradzona kobieta bije się z myślami, jaka jest przyczyna rozpadu związku i czy jest gorsza od kochanki, z którą zdradziła ją jej największa miłość. A co jeśli w grę nie wchodzi jedna, a trzy nowe kobiety partnera? Zdradę ciężko jest jednoznacznie zdefiniować, ponieważ wszystko zależy od indywidualnego podejścia partnerów i tego, na co sobie w związku pozwalają. Dla jednych pocałunek jest już niewybaczalnym wybrykiem, a drudzy uważają go za niewinną zabawę.

rozwód
05.11.2019 18:41 99-latek wniósł o rozwód, gdy dowiedział się o romansie żony sprzed 70 lat. Małżeństwo było razem 80 lat

Wśród par, które zdecydowały się na rozwód, wzrasta udział małżeństw o długim (ponad 15-letnim) stażu, co wiąże się z wysoką liczbą małżeństw zawieranych 20-30 lat temu. – informuje nas GUS. Ze statystyk wynika, że częściej o rozwód wnoszą kobiety. W tym przypadku było jednak inaczej. unsplash.com Seniorzy również się rozwodzą unsplash.com Rozwód to ciężkie przeżycie. Tym bardziej w tym wieku. ZOBACZ TEŻ: Miały dawać radość, a nie żyje przez nie już ponad 70 dzieci. Miliony sztuk wycofanych ze sprzedaży Związek Barbary Kurdej-Szatan przechodzi kryzys? Najnowsze zdjęcia nie pozostawiają złudzeń Tomasz Kammel również odejdzie z „Pytania na śniadanie”? Media donoszą przykre informacje Poród Joanny Krupy. Gwiazda rodziła w luksusach, zapłaciła za to fortunę 70-letni aktor zostanie ojcem. 33 lata młodsza partnerka jest w ciąży Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę Choć wiek życia się wydłuża, mimo to ludzie nie decydują się na relacje do końca życia i chcą wnosić sprawy o rozwód. Dlaczego ludzie się rozwodzą? Rozwód nastąpił po 80 latach związku. 99-letni mężczyzna z odkrył rzecz, która każdego doprowadziłaby do furii. Okazało się, że jego o trzy lata młodsza żona miała romans 70 lat wcześniej, a nieświadomy niczego mąż odkrył niewierność swojej małżonki przypadkiem. Jest to rekord, jeżeli chodzi o wiek rozwodzącej się pary. Jak się okazuje, będąc seniorem, uczucie w związku również może się wypalić lub zmienić. Tym bardziej, kiedy powodem tej zmiany jest taka informacja. Poprzednią najstarszą parą, która wniosła o rozwód była Bertie i Jessie Wood, oboje w wieku 98 lat, z Wielkiej Brytanii. Rozwód po 80 wspólnych latach Mężczyzna z Włoch dowiedział się o romansie swojej małżonki na kilka dni przed Bożym Narodzeniem. Przeglądając szuflady, znalazł jej listy, które w latach 40. XX wieku pisywała do kochanka. Rosa- jego żona przyznała się do zdrady – para kochanków spotykała się w latach 30. XX wieku, kiedy Antonio został wysłany jako młody oficer do Neapolu. Gdy mężczyzna dowiedział się o romansie żony, wniósł pozew o rozwód – nie pomógł nawet płacz i prośby Rosy. Głównym powodem rozwodu nie była tylko zdrada, Antonio nie mógł pogodzić się z tym, że przez tyle lat jego ukochana trzymała w tajemnicy listy od kochanka. Dla niego było to równoznaczne z kontynuowaniem romansu. I choć byli ze sobą aż 80 lat, obecnie Rosa i Antonio czekają na sfinalizowanie rozwodu. pexels.com Rozwód w Polsce

żona
03.11.2019 21:12 Przyłapał żonę na zdradzie w samochodzie. Wszystko nagrał

Żona została przyłapana na zdradzie w samochodzie. Rozwścieczony mężczyzna nie mógł uwierzyć, w to, co właśnie zobaczył. W przypływie nerwów i negatywnych emocji postanowił całe zajście nagrać telefonem komórkowym i wrzucić do sieci. Kobieta oczywiście wszystkiemu zaprzecza. Zdrada ukochanej osoby jest jedną z tych rzeczy, która rozrywa serce na pół. Możecie wyobrazić sobie, co czuł mężczyzna, który przyłapał swoją ukochaną żonę na miłosnym uniesieniu? Pomimo bólu miał pełną świadomość, że nie może przejść obok tego zajścia obojętnie. Upokorzył ją na oczach miliona Internautów.

zdrada
03.11.2019 12:50 Przejechał 2400 km, żeby zrobić niespodziankę swojej ukochanej. Gdy tylko ją zobaczył, wpadł w złość.

Zdrada to sytuacja, w której szczególnie trudno opanować złość i cierpienie. Szczególnym bólem dotknęła mężczyznę, który dla swojej ukochanej gotowy był przejechać 2400 km. Na miejscu zobaczył coś, czego z pewnością się nie spodziewał. Niespodzianka skończyła się fatalnie. W dzisiejszych czasach coraz częściej słyszymy o związkach, które na co dzień dzielą setki kilometrów. W pogoni za karierą wiele par wybiera opcję miłości na odległość, co wiąże się z długimi rozłąkami i tęsknotą za drugą osobą. Wielu z nas dla osoby, którą kocha jest stanie pokonać nawet największą odległość. Oczywiście taki związek kosztuje nas także wiele wyrzeczeń, a nieraz prowadzić może do opłakanego zakończenia.

mąż
02.11.2019 15:21 Mąż po powrocie ze służby dowiedział się, że żona zdradziła go z 60 mężczyznami. Zrobił jej numer stulecia

Mąż tej kobiety nigdy nie spodziewałby się, że jego ukochana zdradzi go, kiedy on tyle poświęcił. Kiedy żołnierz po powrocie ze służby dowiedział się, że jego ukochana zdradzała go przez cały czas jego nieobecności, wiedział, że nie może tak tego zostawić. Udało mu się zemścić na niej w jedyny odpowiedni sposób. Kiedy ta para się pobierała, on myślał, że ten związek nigdy się nie zakończy. Mężczyzna był szaleńczo zakochany w swojej wybrance i przekonany o tym, że to uczucie jest jak najbardziej wzajemne. Niestety, okazało się, że z jej strony wyglądało to zupełnie inaczej.

romans
01.11.2019 13:20 Romans męża z nauczycielką jego córki wyszedł na jaw. Żona zrobiła wtedy coś, co zdziwiło nawet teściową

Romans męża z nauczycielką córki wstrząsnął żoną. Bardzo ciężko jest odbudować zaufanie po takim wydarzeniu. Zdradzona kobieta poznała prawdę, ale zareagowała w nietypowy sposób. Zdziwiła tym nawet swoją teściową. Niewierny mąż nie mógł uwierzyć, że jego romans wyszedł na jaw. Żona poznała prawdę tylko dzięki przypadkowi. Jej reakcja zdumiała wszystkich, nawet teściową. Niewiele osób zdobyłoby się na coś takiego.

rozstanie
30.10.2019 10:27 Żona została przyłapana na zdradzie. Mąż poczekał do jej urodzin i wręczył prezent, którego nigdy nie zapomni

Żona od dłuższego czasu zdradzała swojego męża. Mężczyzna dołożył wszelkich starań, aby w końcu poznać całą prawdę. Z wyjawieniem jej wielkiego sekretu postanowił poczekać do urodzin. To właśnie wtedy wręczył jej prezent, którego nie zapomni do końca życia. Coraz więcej osób będących w stałych i długoletnich związkach dopuszcza się zdrady. O ile jedni pokrzywdzeni partnerzy przed długi czas wypłakują łzy w poduszkę, inni pomimo ogromnego bólu robią wszystko, by zemścić się na niewierności ukochanej osoby. Jednak w drugim przypadku, pomysłowość niektórych z nich jest niewyobrażalna.

narzeczony
27.10.2019 14:14 ”Narzeczony zdradził mnie dwa miesiące przed ślubem. Przyznał się dopiero, gdy zaraził się chorobą weneryczną”

Narzeczony Olgi wydawał się facetem idealnym. Szarmancki, dobrze ubrany i o świetnych manierach. Kobieta była przekonana, że wygrała los na loterii. Niestety, niedługo przed ślubem okazało się, że Dawid tak naprawdę nie jest takim człowiekiem, za jakiego się podawał. Teraz Oldze nie tylko rozpadł się związek, kobieta obawia się też o swoje zdrowie. — Narzeczony zdradził mnie dwa miesiące przed ślubem. Przyznał się, dopiero gdy zaraził się chorobą weneryczną. Miałam mieć życie jak z bajki, huczny ślub i wesele, romantyczną podróż poślubną. Nie spodziewałam się, że dwa miesiące po ślubach będę się ciągać po lekarzach, żeby upewnić się, że mój niewierny partner nie zaraził mnie jakimś świństwem.

chłopak
25.10.2019 12:56 ”Mój chłopak przyjaźni się z byłą dziewczyną. Nie potrafię tego zaakceptować, nienawidzę jej”

Chłopak Weroniki przyjaźni się ze swoją byłą. Dziewczyna nie potrafi tego zaakceptować. Nie tylko zazdrość odgrywa w tym dużą rolę, największym problemem jest osobowość Agaty. Kamil nie rozumie, o co chodzi jego ukochanej. Według niego ta sytuacja jest całkowicie normalna. W końcu ma prawo, przyjaźnić się z kim chce. Ta sytuacja źle wpływa na ich związek. — Nie chcę wyjść na jakąś szaleńczo zazdrosną dziewczynę. Ufam Kamilowi i wiem, że by mnie nie zdradził. Ale jego znajomość z Agatą i tak wyprowadza mnie z równowagi. Wiem, dlaczego zerwali i uważam, że nie powinni kontynuować tej relacji. Dla jego własnego dobra. A chyba wiem, czego potrzebuje mój chłopak?

aplikacja
20.10.2019 21:52 Znalazła w telefonie męża dowody na 8 zdrad. Zadzwoniła do każdej z kobiet, zareagowały natychmiast

Żona znalazła w telefonie swojego ukochanego męża niezbite dowody świadczące o jego niewierności. Okazało się, że jedna kochanka dla jej mężczyzny to zbyt małe wyzwanie. W związku z tym miał ich aż 8. Pomimo bólu wiedziała, że nie może przejść obok tego faktu obojętnie. Postanowiła zadzwonić do każdej z nich. Niewierność ukochanej osoby jest jednym z tych zachowań, które łamie serce na milion kawałków. Możecie wyobrazić sobie sytuację, kiedy odkrywacie, że wasz partner, za którego wskoczyłybyście w ogień ma aż 8 kochanek? W tym przypadku wylewanie łez w poduszkę to zupełna strata czasu. O tym, że zemsta ma słodki smak, przekonała nas nasza dzisiejsza bohaterka.

teściowa
18.10.2019 22:06 Teściowa przyłapała swoją synową na zdradzie. Uknuła plan zemsty, był idealny

Teściowa przyłapała na zdradzie swoją synową. Kobieta długo zastanawiała się, jak rozwiązać tę sytuację, aż w końcu znalazła idealne rozwiązanie. Zemściła się za krzywdę swojego syna. Niewierna żona z pewnością nie odważy się teraz zadrzeć z tą rodziną, już wie, do czego są zdolni. Ten związek miał być idealny, wszyscy się tego spodziewali. Tak myślała również teściowa Oli. Dziewczyna zawsze była wobec jej syna taka dobra i kochająca, kobieta była przekonana o tym, że jej dziecko będzie naprawdę szczęśliwe. Ślub wzięli dość szybko, jakieś dwa lata po tym, jak się poznali i początek ich związku zapowiadał się bardzo dobrze.

https://unsplash.com/photos/7I1wrtRz5QQ
18.10.2019 14:51 Zobaczyła u innej kobiety zdjęcie swojej sypialni. Prawda okazała się jeszcze gorsza

Romans, o którym chcemy wam opowiedzieć, w sieci odbił się szerokim echem. A wszystko za sprawą rozwścieczonej kobiety, która dowiedziała się całej prawdy na temat swojego ukochanego. Co byście zrobiły, gdyby wasza sypialna pojawiło się na zdjęciu obcej kobiety? Tym razem warto wziąć przykład z naszej bohaterki. Zdrada partnera jest jedną z najczęstszych przyczyn rozpadu długoletnich związków, a nawet małżeństw. O ile jedne kobiety miesiącami wylewają dni w poduszkę, inne postanawiają się zemścić. Okazuje się, że w dobie internetu to prostsze niż mogłoby się wydawać.

mąż
12.10.2019 12:10 Dowiedział się, że żona go zdradza. Przygotował dla niej prezent, który zapamiętała na zawsze

Mąż był załamany, kiedy dowiedział się, że jego ukochana go zdradza. Jednak po pewnym czasie, smutek zamienił się w złość i mężczyzna zaczął planować zemstę. Wymyślił coś naprawdę okrutnego, ale gratulujemy pomysłowości! Ta kobieta z pewnością zapamięta tę niespodziankę do końca życia i dwa razy zastanowi się, zanim znowu kogoś zdradzi. Zdrada to coś, co może wstrząsnąć każdym człowiekiem. Takie naruszenie naszego zaufania, szczególnie ze strony osoby, którą zawsze uważaliśmy za najbliższą, nie może na nas nie wpłynąć, nie pozostawić śladu. Nic więc dziwnego, że po takim traumatycznym wydarzeniu, w niektórych z nas odzywa się chęć zemsty. Ten mąż przeprowadził swój plan zemsty w zabójczo skuteczny sposób.

zemsta
06.10.2019 18:55 Zemściłam się na niewiernym facecie w najgorszy sposób. Dostało się jego matce

Zemsta najlepiej smakuje na zimno — to znane powiedzenie. Ludzie czasami czekają latami, aż wymierzą sprawiedliwość (w swoim mniemaniu), wobec kogoś, kto ich skrzywdził. Szczególnie zawzięte potrafią być porachunki pomiędzy osobami, które kiedyś były w związkach. Pewna kobieta zemściła się na swoim ex w dość nietypowy sposób – dostało się niedoszłej teściowej. Użytkowniczki aplikacji Whisper postanowiły sprawić, by byli partnerzy już na zawsze je pamiętali. I by w każdej sekundzie swojego przyszłego życia żałowali rozstania. Niektóre rzeczy, które kobiety robiły były jak najbardziej wprost proporcjonalnie do przewinień. Inne… niekoniecznie. Zerwanie to zawsze nieprzyjemne przeżycie, które bardzo rani nasze uczucia. Trzeba jednak pamiętać, że tak samo, jak my mamy prawo się tak czuć, nasz partner miał prawo zakończyć ten związek.

facet
06.10.2019 17:05 Dostał pikantnego smsa od przyjaciółki ukochanej. Jego odpowiedź zapamięta na długo

Facet wierny swojej ukochanej to powinien być standard, a nie coś niezwykłego. Jednak pojawia się tyle wiadomości o zdradach ze strony mężczyzn, że warto czasami przywołać jakiś przykład, który przywraca nam wiarę w tę drugą część ludzkości. Bartek nigdy nie zdradziłby swojej dziewczyny, bo kocha ją nad życie, a poza tym — jest przyzwoitym człowiekiem. Przerażająco często pojawiają się doniesienia o okropnych facetach, którzy nie mają ani krzty przyzwoitości i bezwstydnie oszukują swoje dziewczyny. Dlatego my prezentujemy przygodę Bartka, która pokazuje, że facet może się zachować w porządku, nawet jeśli kobiety za nim szaleją.

imieniny andrzeja
04.10.2019 15:22 Wodziła go za nos latami, obiecała, że porzuci męża. Kochanek zostawił pod ich domem pudełko, które zmieniło wszystko

Kochanek był wodzony za nos latami, kobieta obiecała mu, że porzuci męża. Wierzył jej przez długi czas, jednak w końcu jego cierpliwość się skończyła. Zostawił pod ich domem pudełko, które zmieniło wszystko. Rozczarowany kochanek to najgorsze, co mogło przytrafić się tej kobiecie. Przez lata obiecywała mu wiele, jednak nigdy nie odeszła od męża. Jego zemsta pokazała jej, że oszukując go, popełniła największy błąd w swoim życiu.

żona
03.10.2019 13:20 Zdradzał żonę z koleżanką z pracy. Złapała go z nią w łóżku i zrobiła zdjęcie, szybko pożałowali

Mąż od dłuższego czasu zdradzał swoją żonę. Okazało się, że jego kochanką jest jedna z koleżanek z pracy. Kobieta nakryła ich na miłosnym uniesieniu pod ich wspólnym dachem. Nasza bohaterka idealnie wie, jak słodko smakuje zemsta. Postanowiła więc utrzeć nosa niewiernemu kochankowi. Zdrada jest jedną z najczęstszych przyczyn rozpadów związków i małżeństw. To jeden z tych czynów, który niewiele osób potrafi wybaczyć. Nawet jeśli zdecydujemy się na taki krok, odbudowanie zaufania będzie dużym wyzwaniem. Zwykle jedynym wyjściem z tej sytuacji jest odejście i rozpoczęcie życia na nowo. Ach, nie zapominajmy jeszcze o odwecie.

kobieta
22.09.2019 16:08 Wyznania kochanki: „Nie obchodzi mnie jego żona. Nie dziwie się, że uciekł od tej nudnej baby”

Kochanka żonatego mężczyzny postanowiła podzielić się naszą redakcją swoim wyznaniem. Nie ukrywamy, że słowa, które padły w liście mocno nami wstrząsnęły, a dziś pragniemy się nimi podzielić. Nie obchodzi mnie jego żona. Nie dziwie się, że uciekł od tej nudnej baby, napisała kobieta. W ostatnim czasie coraz częściej słyszane są dość kontrowersyjne słowa kobieta kobiecie wielkiem. Dotyczą one przede wszystkim kochanek, które wdają się w miłosne gierki z zajętymi już mężczyznami. Przez społeczeństwo postępowanie takie jest niezwykle mocno komentowane, a ich czyny uważane są za haniebne i pozbawione jakiegokolwiek smaku. Kochanka żonatego mężczyzny nie ma żadnych wyrzutów sumienia Malwina to jedna z naszych czytelniczek, która postanowiła podzielić się swoim wyznaniem i opowiedzieć nam całą prawdę dotyczącą swojej relacji z pewnym tajemniczym mężczyzną. -Kochana Redakcjo. Zacznę może od tego, że mam Malwina i od kilku dobrych lat jestem czytelniczką waszego portalu. Liczę sobie 31 wiosen i najzwyczajniej w świecie… jestem kochanką. Tak, dobrze widzicie. Od roku spotykam się z żonatym mężczyzną- rozpoczęła swoje wyznanie kobieta. Kochanka nie zamierza kończyć tej relacji. Jak sama przyznaje nie czuje żadnych wyrzutów sumienia, a fakt, iż mężczyzna ten prowadzi podwójne życie zupełnie jej nie przeszkadza. -Jestem przyzwyczajona, że biorę to, na co mam ochotę. Po prostu- dodała Malwina.

kochanka
16.09.2019 17:51 Kochanka męża zmarła i zostawiła mu dziecko. Mężczyzna chce, by wychowała je bezpłodna żona

Kochanka męża Łucji zmarła, pozostawiając jego, jako jedynego opiekuna ich dziecka. Łukasz od żony spodziewa się, że wybaczy mu ciągnącą się latami zdradę i wychowa jego dziecko. Kobieta, nasza czytelniczka napisała do nas z rozrywającym serce dylematem. Nie ma pojęcia, co powinna zrobić. Nasza czytelniczka napisała do nas, ponieważ jest kompletnie rozdarta. Każda osoba, której opinii próbowała zasięgnąć, ma na ten temat inne zdanie. Łucja sama już nie wie, co podpowiada jej serce. — Kochanka mojego męża urodziła mu dziecko i teraz on spodziewa się, że po jej śmierci wspólnie je wychowamy — napisała. — Nie umiem sobie tego wyobrazić. Łucja była przekonana, że związek jej i Łukasza był pozbawiony problemów.

żona
16.09.2019 15:21 Żona przyłapała męża na zdradzie. Filmik umieściła w sieci, stracił przez to pracę

Żona doprowadziła do zwolnienia niewiernego męża. Udało jej się to dzięki filmikowi, który nagrała na dowód jego zdrady. Chyba każda zdradzona kobieta marzy o tym, żeby móc zemścić się w taki sposób. Kobieta była wściekła, nikt jej się nie dziwi. Kobiecie udało się zemścić. Nie ma w związku chyba nic gorszego niż bycie zdradzonym. Całe zaufanie podkładane w drugiej osobie, przekonanie o łączącej was intymności, pewnego dnia po prostu znika, ponieważ ta druga osoba nie była w stanie panować nad swoimi odruchami. Ta żona spełniła marzenie każdej zdradzonej kobiety i sprawiła, że jej mąż naprawdę tego pożałował.

Anna
11.09.2019 17:05 Anna: „Opowiem wam, jak zemściłam się na niewiernym chłopaku. Zapamięta to cała jego rodzina”

Anna jest jedną z czytelniczek naszego portalu. W liście do redakcji postanowiła podzielić się z nami swoim wyznaniem. Zdradzona kobieta postanowiła odegrać się na swoim ukochanym w najgorszy możliwy sposób. Powodem była oczywiście zdrada. Opowiem wam, jak zemściłam sie na niewiernym ukochanym. Zapamięta to cała jego rodzina, napisała. Nie wiemy, czy wiecie, ale niewierność partnera dotyka coraz większej ilości kobiet. Z badań jednoznacznie wynika, że co drugi mężczyzna będący w stałym związku partnerskim chociaż raz w życiu zdradził swoją partnerkę. Przerażające, zgodzicie się? Jedne z Pań długimi tygodniami wypłakują łzy w poduszkę nie mogąc uporać się ze swoimi emocjami, a inne dokładnie wiedzą, że zemsta ma słodki smak. I tego się mocno trzymają.

psychopata
11.09.2019 12:19 Mąż odkrył, że żona go zdradza. Postanowił ją upokorzyć w najgorszy możliwy sposób

Mąż dokonał szokującego odkrycia, które sprawiło, że jego całe dotychczasowe życie legło w gruzach. Mianowicie na własne oczy zobaczył zdradę swojej żony. Pomimo bólu wiedział, że jego ukochana musi ponieść konsekwencje swojego czynu. Postanowił ją upokorzyć w możliwie najgorszy sposób. A całe zajście nakręcił i opublikował w sieci. Odzew Internautów był niemalże natychmiastowy! Nie wiemy, czy wiecie, ale coraz więcej związków rozpada się właśnie przez niewierność któregoś z partnerów. Osoby, które zostały zdradzone, szczerze przyznają, że trudno jest im kolejny raz stworzyć relację opartą na bezgranicznym zaufaniu. Przez długi czas nie potrafią uporać się z tym co ich spotkało, pozostają bierne i bezsilne. Są też tacy, którzy zrobią wszystko, aby niezwłocznie odegrać się na niewiernym kochanku… Tak, jak to zrobił np. nasz dzisiejszy bohater.