Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dowiedział się, że narzeczona go zdradza. Zemścił się w dniu ślubu, na oczach wszystkich gości puścił wideo
Karol Osiński
Karol Osiński 06.02.2021 21:31

Dowiedział się, że narzeczona go zdradza. Zemścił się w dniu ślubu, na oczach wszystkich gości puścił wideo

znaki zodiaku
fot. canva.com

Na jednym z wesel w Chinach doszło do kuriozalnej sytuacji. Pan młody odkrył, że jego narzeczona go zdradza. Wobec tego postanowił na weselu puścić nagranie, na którym widnieje kobieta, którą ma zamiar poślubić z mężem jego siostry w ich sypialni. Dosłownie sekundę po tym rozpętała się między nimi walka.

Każda zdrada jest bolesna, jednak jeśli robi to osoba, z którą za niedługo masz zamiar stanąć na ślubnym kobiercu, boli dwukrotnie. Pan młody postanowił na oczach gości udowodnić, jak wierna jest jego narzeczona.

Młodzieniec podejrzewał swoją narzeczoną o zdradę

Do tej niecodziennej sytuacji doszło w chińskiej prowincji Fujian. Mężczyzna postanowił zemścić się na swojej niewiernej narzeczonej, i jak widać udało mu się to w stu procentach. Zaplanował ją starannie i dokładnie, tak, by poczuła się jak najbardziej upokorzona. Co prawda nie wiadomo, czy poczuł ulgę, jednak bez wątpienia był usatysfakcjonowany tym, co udało mu się zrobić.

Ta dwójka młodych ludzi znała się od ponad dwóch lat i układało się między nimi naprawdę dobrze, zatem postanowili zalegalizować swój związek poprzez ślub. Młody mężczyzna oświadczył się swojej ukochanej, a ta nawet nie myślała odrzucić zaręczyn. Niedługo potem młodzi narzeczeni ustalili datę ślubu.

Mimo tego, że wszystko szło jak najbardziej po myśli przyszłych państwa młodych, to chłopak nie do końca ufał swojej narzeczonej. Po głowie chodziły mu różne myśli, ale także kobieta dawała mu wiele powodów do tego, by miał podejrzenia, że jednak coś jest nie tak. Doszło nawet do tego, że zaczął podejrzewać ją o zdradę.

Po jakimś czasie zdecydował się na zainstalowanie w swoim domu mikrokamer CCTV, które byłyby niewidoczne dla narzeczonej. Jak się okazało był to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Udało mu się zarejestrować coś, co rozszarpało jego serce na milion kawałków, a podejrzenia okazały się słuszne.

Narzeczona ośmieszona przy gościach weselnych

Okazało się, że narzeczona faktycznie go zdradza. Jednak, co gorsza nie z obcym facetem. Nagranie zarejestrowało jego ukochaną oraz… męża rodzonej siostry pana młodego. Z zemstą postanowił poczekać aż do samego ślubu.

W tym celu postanowił skopiować nagranie z kamery na urządzenie przenośne i puścić je w momencie, gdy wraz z narzeczoną staną na weselnej scenie. Gospodarz ślubu ogłosił, że goście zobaczą teraz nagranie z chwil, w których państwo młodzi dorastali.

Na ekranie pojawił się jednak całkowicie inny film. Goście weselni zobaczyli namiętną scenę z sypialni pana młodego, a główną rolę odegrała wcześniej wspomniana dwójka. W momencie na scenie rozpętała się bijatyka między państwem młodych, przez co musieli zostać rozdzieleni.

Nie da się ukryć, że zemsta pana młodego była jak najbardziej trafna. Jednak to nie pierwsza taka sytuacja, kiedy mężczyzna postanawia się zemścić po informacji o romansie żony. O podobnej sytuacji przeczytacie >tutaj<.

Zobacz wideo:

Goście weselni obejrzeli nagranie, na którym panna młoda zdradzała swojego świeżo upieczonego męża z mężem jego siostry.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: webniusy.com

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania