Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mąż dowiedział się, że żona go zdradza. Zemścił się w jej urodziny w najzłośliwszy możliwy sposób
Kinga Majewska
Kinga Majewska 07.01.2021 23:15

Mąż dowiedział się, że żona go zdradza. Zemścił się w jej urodziny w najzłośliwszy możliwy sposób

mąż
Fot. pexels.com/Daria ShevtsovaObserwuj

Mąż długo przygotowywał zemstę dla żony, która go zdradza. Cały jego nikczemny plan miał zostać zrealizowany w jej urodziny. Jak sam wspomniał, już nie mógł się doczekać, żeby zobaczyć minę jej taty, który myśli, że ma córeczkę wręcz idealną. Mężczyzna zemścił się w najzłośliwszy możliwy sposób. Nie zgadniecie, co zrobił.

Mąż przygotował swój plan bardzo skrupulatnie. Całe szczęście jego żona, która nie podejrzewała, że mężczyzna ma dowody na jej zdradę, szybko złapała haczyk. Wszystko miało miejsce w dniu jej urodzin.

Udawał, że o niczym nie ma pojęcia

Mąż przyznaje, że od początku domyślał się, że żona zaczęła go zdradzać. Zawsze cieszyła się, gdy sięgała po telefon, kupowała nową bieliznę i zmieniła perfumy.

To właśnie wtedy postanowił opłacić detektywa, który zbierze niezbite dowody, dzięki którym w sądzie zyska przewagę.

Przed urodzinami, powiedział jej, że przyjaciele chcą wspólnie wyjechać na weekend, ale on w tym dniu woli zostać z nią. Kobieta złapała haczyk.

Ależ jedź, ja nie chce pamiętać, że się starzeję, wolę posiedzieć w domu i popracować. Ale ty jedź i w ogóle się mną nie przejmuj – odpowiedziała prędko mężczyźnie, podczas gdy on ucieszył się, że jego plan się ziści.

Mąż wymyślił zemstę idealną

Kobieta nie wiedziała, że mąż przygotował jej imprezę niespodziankę. Wszyscy spotkali się przed mieszkaniem, w którym jego żona już nie traciła czasu, była z kochankiem.

-Wraz z jej rodzicami, rodzeństwem, ich dziećmi, jej koleżankami z biura i sąsiadami, mieliśmy krzyknąć: Niespodzianka!, ale gdzieś w okolicy s, słowo utknęło wszystkim w gardłach…– wspomina mężczyzna.

Mąż udawał zaskoczonego, a w głębi serca cieszył się, że to już koniec tej przykrej sytuacji.

Zdradzona kobieta, o której pisaliśmy w kwietniu, przeżyła natomiast jeszcze większy dramat. Jej ukochany ukrywał coś jeszcze.

Zobacz zdjęcia:

mąż

Mąż dowiedział się, że żona go zdradza.

mąż

Wymyślił gorzką zemstę.

mąż

Swój plan zrealizował w jej urodziny.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: kolezanka.com

Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów