Lifestyle.Lelum.pl > Uczestnik

Uczestnik

Bydgoszcz
22.11.2020 13:42 Do mediów dotarła tragiczna wiadomość. Kilka godzin po nagraniu zmarł uczestnik popularnego programu rozrywkowego „Wipeout”, przeszedł zawał serca

Do mediów dotarła tragiczna wiadomość. Jak przekazuje Antyradio nie żyje uczestnik popularnego programu rozrywkowego Wipeout. Mężczyzna trafił do szpitala zaraz po skończonych nagraniach do nowej wersji programu. Zmarł kilka godzin po tym, jak udało mu się pokonać tor przeszkód. Uczestnik nadchodzącej nowej edycji programu Wipeout zmarł 20 listopada 2020 roku, ale dopiero niedawno przekazano tę tragiczną wiadomość.

eurowizja 2019
26.02.2020 16:18 Nie żyje dawny uczestnik Eurowizji. W konkursie brał udział aż trzy razy

Eurowizja: Nie żyje dawny uczestnik znanego na całym świecie konkursu. Piosenkarz na scenie wystąpił trzykrotnie. Mimo wszystko to właśnie pierwszy wykon zapewnił mu wyjątkową rozgłos i rozpoznawalność. Dokonał wówczas czegoś niemożliwego. Artysta zmarł w szpitalu w wieku 70 lat. Smutne doniesienia przekazał jego menadżer. Uczestnik Eurowizji zmarł w wieku 70 lat. Smutne informacje do wiadomości publicznej przekazał wieloletni menadżer gwiazdora. Jego nagła śmierć to ogromna strata dla sceny muzycznej. W żałobie pogrążyli się nie tylko najbliżsi, ale również przyjaciele z branży. Wyrazy współczucia dla rodziny w mediach społecznościowych wyraził sam dyrektor wykonawczy konkursu piosenki Eurowizji.