Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Rolnik szuka żony: Paweł pobił rekord w listach od adoratorek
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 26.05.2024 21:14

Rolnik szuka żony: Paweł pobił rekord w listach od adoratorek

Uczestnik programu Rolnik szuka żony
Fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony", youtube.com/@tvp_vod

Program “Rolnik szuka żony” mimo biegu lat cieszy się niemalejącą popularnością wśród widzów TVP. Miłosne wzloty i upadki rolników z całej Polski niezmiennie chętnie obserwują tysiące osób, a losy uczestników show — zarówno starszych edycji, jak i tych najnowszych, są bacznie śledzone przez opinię publiczną. Życie Pawła Szakiewicza, który wystąpił w 1. odsłonie “Rolnika”, potoczyło się zaskakująco. To właśnie od otrzymał najwięcej listów od wielbicielek. Czy udało mu się znaleźć tą jedyną?

"Rolnik szuka żony": Ten uczestnik cieszył się największą popularnością wśród kobiet w 1. edycji

Kultowy matrymonialny program TVP jest emitowany na antenie stacji już od ponad dekady. Uczestnicy, którzy chętnie zgłaszali się do 1. edycji, jeszcze nie wiedzieli, z jak wielką popularnością i zainteresowaniem widzów przyjdzie im się spotkać. Jak się okazało, szczególnie wiele emocji wzbudził występ Pawła Szakiewicza, 28-letniego rolnika z warmińsko-mazurskiego. Mężczyzna zgłosił się do programu, by znaleźć w nim kobietę, u boku której mógłby spędzić całe życie. Na jakich cechach u wybranki szczególnie mu zależało?

Zaufanie, szczerość, lojalność. Szukam kobiety, która spełnia swoje pasje, samorealizuje się. (…) Nie toleruję nałogów, a najbardziej palenia – mówił przed kamerą. 

Okazało się, że przystojny rolnik otrzymał najwięcej listów w całej pierwszej edycji programu. Niedługo później przyjął on na swoim gospodarstwie kilka kandydatek. Czy udało mu się odnaleźć wśród nich drugą połówkę?

Rolnik szuka żony: Dorota i Waldemar będą mieli dziecko. Znamy płeć maleństwa Tylko u nas! Waldek z Rolnik Szuka Żony będzie tatą?

"Rolnik szuka żony": Pawłowi udało się odnaleźć drugą połówkę

W 1. edycji programu “Rolnik szuka żony” Paweł Szakiewicz wybrał kilka najatrakcyjniejszych kandydatek, które zaprosił na swoje gospodarstwo pod Braniewem. Ujął je uprzejmością i szczerością, otwarcie przyznając, że szuka kobiety, z którą mógłby się zestarzeć. W ciągu kilku kolejnych dni najbardziej zbliżył się do Natalii Wodzinowskiej, którą widzowie porównywali z wyglądu do Barbary Kurdej-Szatan. Para szybko znalazła wspólny język, gdy okazało się, że wiele ich łączy. Program opuścili jako para.

Związek Pawła i Natalii był krótki i burzliwy. Choć zakończyli wspólnie show, a nawet wystąpili razem w odcinku specjalnym, czas pokazał, że różnica ich charakterów jest zbyt duża. Po tym, gdy się rozstali, rolnik przez jakiś czas nie wiązał się z nikim innym, mimo iż w miejscowości, w której mieszkał, stał się lokalnym celebrytą i z pewnością wzdychało do niego wiele kobiet. Ostatecznie udało mu się jednak znaleźć miłość i szczęście.

ZOBACZ TEŻ: Ania z Rolnik szuka żony pokazała synka. “Piękny bobas”

"Rolnik szuka żony": Co obecnie dzieje się u Pawła?

Paweł z “Rolnika” ostatecznie związał się z Martyną, którą mieszkała w pobliskiej miejscowości. Co ciekawe, kobieta była przyjaciółką Natalii, z którą mężczyzna związał się w programie. Para zaczęła spotykać się rok po zakończeniu show. Kilka miesięcy później rolnik oświadczył się kobiecie, która powiedziała “tak”. Czy ich relacja przetrwała kolejne lata? Okazuje się, że tak, a mężczyzna nie mógł wymarzyć sobie lepszej przyszłości. 

Paweł i Martyna są małżeństwem już niemal 8 lat. Doczekali się również 2 dzieci. Para kilkukrotnie pojawiała się w różnych programach telewizyjnych, m.in. w “Pytaniu na Śniadanie”, gdzie opowiadali widzom o swoim szczęściu. Mężczyzna w dalszym ciągu jest aktywnym rolnikiem, a dodatkowo zaangażował się w politykę. Ze zdjęć w jego mediach społecznościowych oraz po wystąpieniach w telewizji, można zauważyć, że niewiele zmienił się z wyglądu. 

Oceńcie sami:

Paweł Szakiewicz z żoną.jpg
Fot. youtube.com/rolnikszukazonyoficjalny