Lifestyle.Lelum.pl > Szczena

Szczena

Szczena
14.06.2024 19:14 Tak teraz wygląda codzienność Szczeny z “Chłopaków do wzięcia”

Szczena był jedną z najbarwniejszych postaci z serialu dokumentalnego “Chłopaki do wzięcia”. Po wielu życiowych perturbacjach i problemach podjął się nowej pracy. Wygląda na to, że zajmuje się nią już od ponad dwóch miesięcy. Pochwalił się na TikToku.

Szczena i była partnerka
06.04.2024 12:52 Tak dzisiaj wygląda była ukochana Szczeny z "Chłopaków do wzięcia"

Choć już od lat nie pojawia się w serialu “Chłopaki do wzięcia”, Ryszard Dąbrowski wciąż wzbudza zainteresowanie widzów. Jego życie nie było łatwe i obecnie mierzy się z wieloma problemami. W tych trudnych chwilach towarzyszy mu ukochana Joanna Wielocha, choć wielu widzów pamięta, że serce “Szczeny” wcześniej należało do innej kobiety. Jaki dziś wygląda Mariola, z którą bohater popularnego programu przez pewien czas randkował? Jest niemal nie do poznania!

Ryszard "Szczena" Dąbrowski
05.04.2024 09:30 Przełom w życiu Ryszarda "Szczeny"? Los się do niego uśmiechnął!

Ryszard "Szczena" Dąbrowski to jeden z najpopularniejszych bohaterów kultowego programu "Chłopaki do wzięcia". Mężczyzna może pochwalić się ogromną rozpoznawalnością, choć zawdzięcza ją głównie kontrowersjom. Właśnie pojawiło się dla niego światełko w tunelu.

Co się dzieje z mamą Szczeny?
03.04.2024 21:48 Co się dzieje z mamą Szczeny z “Chłopaków do wzięcia”? Jej dom zrównano z ziemią

Ryszard Dąbrowski, znany jako Szczena, zyskał sławę po występie w programie „Chłopaki do wzięcia” emitowanym na antenie Polsatu. Mimo burzliwej historii i niechlubnej przeszłości Szczeny, widzowie z zapartym tchem śledzili jego poczynania. Sympatię fanów zjednał sobie nie tylko sam Szczena, ale także jego mama. Niestety nie mamy dobrych informacji dla osób, które kibicują kobiecie.

Ryszard Szczena
27.02.2024 17:39 Tylko u nas: Szczena prosi o pomoc i ujawnia dramatyczną sytuację

Ryszard Dąbrowski, znany szerszej publiczności jako Szczena, zyskał ogólnopolską popularność dzięki udziałowi w programie “Chłopaki do wzięcia”. Sława sprzed lat nie uchroniła go jednak przed nagłym pogorszeniem sytuacji życiowej. Jakiś czas temu bohater słynnego show nagrał filmik, w którym zaapelował do swoich fanów o pomoc. Nasza redakcja postanowiła skontaktować się z nim telefonicznie. To, co usłyszeliśmy, zwaliło nas z nóg.

Ryszard Dąbrowski, Szczena
07.01.2024 19:38 ”Ona by mnie ubiła”. W tle szantaż, używki i przemoc domowa. U Szczeny jest gorzej, niż myśleliśmy

Życie nie rozpieszcza Ryszarda Dąbrowskiego znanego z programu “Chłopaki do wzięcia”. Szczena wciąż nie może poradzić sobie z problemami nagromadzonymi przez wiele lat życia. Nie od dziś wiadomo, że mężczyzna mierzy się z nałogami i nigdy nie był aniołkiem. Ma za sobą pobyty w więzieniu, a jego dziecko zostało parę lat temu odebrane przez Miejski Ośrodek Opieki Społecznej. Obecnie wiadomo o jego problemach finansowych, a niedawno opublikował post, w którym opowiada o niezdrowej sytuacji w swoim domu. Czy ktoś powinien mu pomóc?

Szczena
03.01.2024 22:13 "Ja jeszcze kiedyś do więzienia wrócę". Groźby i wulgaryzmy wylewają się z filmiku. Wstrząsające wyznanie Szczeny

Niepokojące wydarzenia dzieją się w życiu Ryszarda Dąbrowskiego, znanego jako Szczena. Jego historia nigdy nie była usłana różami. Mężczyzna od lat zmaga się z nałogiem, ma za sobą również kilkukrotny pobyt w więzieniu. Choć w pewnym momencie jego droga zaczynała się rozświetlać, nie wszystko poszło po jego myśli. Ostatnio zwrócił się do swoich odbiorców z nietypową prośbą.

Szczena
19.12.2023 12:28 Szczena z "Chłopaków do wzięcia" w dramatycznej sytuacji. Wideo sprzed chwili wstrząsnęło internautami. Zamarli po jego prośbie

Ryszard Dąbrowski, który jest zdecydowanie lepiej znany jako Szczena, to prawdopodobnie najbardziej kojarzona postać z programu “Chłopaki do wzięcia”. Jego czas w show jednak dobiegł końca już jakiś czas temu i wiele wskazuje na to, że teraz skończyły się też zarobione na sławie pieniądze.

„Chłopaki do wzięcia” – Szczena mocno podupadł na zdrowiu, fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia”
25.09.2023 17:36 "Chłopaki do wzięcia": Szczena brzmi jak inna osoba. Fani porażeni, widok gwiazdora wywołuje współczucie

Ryszard Dąbrowski zasłynął jako jeden z uczestników programu „Chłopaki do wzięcia”. Wśród nich jak i w sieci jest lepiej znany pod pseudonimem Szczena. Mężczyzna wrócił jakiś czas temu do mediów społecznościowych po dłuższej nieobecności spowodowanej przebywaniem w zakładzie karnym.

Ryszard "Szczena"
27.08.2023 13:09 FATALNE wieści o Szczenie z "Chłopaków do wzięcia", w Holandii byli w szoku, gdy zobaczyli w jakim jest stanie

Udział w “Chłopakach do wzięcia” przyniósł Ryszardowi “Szczenie” Dąbrowskiemu ogólnopolską rozpoznawalność. Niestety kariera mężczyzny nie potoczyła się w kierunku, który obstawiali fani. Media obiegły plotki o jego prywatnych problemach, głośno też było o jego pobycie w więzieniu. Teraz okazuje się, że na światło dzienne wyszły kolejne szokujące fakty o życiu Szczeny.

Szczena z „Chłopaków do wzięcia” wrócił do nałogu?
14.08.2023 17:17 Przykre wieści o "Szczenie" z "Chłopaków do wzięcia". Smutna prawda wyszła na jaw

Szczena, a właściwie Ryszard Dąbrowski, zyskał popularność dzięki udziałowi w programie „Chłopaki do wzięcia”. Mężczyzna zasłynął jako jeden z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów tego reality show, który dość często pakował się w kłopoty. 

Ryszard Dąbrowski
14.07.2023 19:09 "Chłopaki do wzięcia": Ukochana Szczeny nagle pokazała się fanom, wszyscy zamarli. Gratulacjom nie ma końca. "Kochaj ją, Ryśku"

Ryszard Dąbrowski jest wszystkim lepiej znany jako Szczena z programu “Chłopaki do wzięcia”. Mężczyzna ma za sobą kilka naprawdę burzliwych lat, w trakcie których miał problemy z używkami, a nawet trafił do więzienia. Ciągle trwała przy nim jego wierna Joanna. Ta zaliczyła teraz spektakularną metamorfozę.

Ryszard Dąbrowski
17.06.2023 14:01 Szczena z "Chłopaków do wzięcia" znów wpakuje się w kłopoty? Więzienie, walka pod wpływem...

Ryszard Dąbrowski, który jest szerzej znany jako Szczena, to prawdopodobnie najbardziej charakterystyczny bohater programu “Chłopaki do wzięcia”. Mężczyzna, który święty absolutnie nie jest, od niedawna jest już na wolności i jak widać, nie zamierza rezygnować z branży rozrywkowej.W mediach społecznościowych pojawiła się informacja, według której weźmie udział w głośnym i kontrowersyjnym wydarzeniu.

Joanna Wielocha
13.06.2023 11:07 Joanna Wielocha po długiej przerwie pokazała syna Szczeny. Tak ślicznego chłopca nie widzieliśmy już dawno

Ryszard Dąbrowski, szerzej znany jako Szczena kilka tygodni temu wrócił do aktywności w mediach społecznościowych po tym, jak wyszedł z zakładu karnego. Teraz Joanna Wielocha, jego partnerka, opublikowała zdjęcie mężczyzny ze swoim synem.Ten został jakiś czas temu odebrany rodzinie i przekazany do rodziny zastępczej. Czyżby wrócił do nich?

Szczena
07.06.2023 16:39 Chłopaki do wzięcia. Szczena pokazał, jak teraz wygląda. Co się z nim stało? Inny człowiek

Mimo iż występ w “Chłopakach do wzięcia” już dawno za nim, Ryszard "Szczena" Dąbrowski wciąż pojawia się na językach fanów programu. Chętnie śledzą oni media społecznościowe mężczyzny, w których ten regularnie dzieli się swoją codziennością.Najnowszy filmik opublikowany przez Szczenę na TikToku może zaniepokoić fanów. Bohater “Chłopaków” zaprezentował się na nim kompletnie odmieniony. Co mu się stało?

Szczena
21.05.2023 18:09 Za co "Szczena" z "Chłopaków do wzięcia" trafił do więzienia? Przerwał milczenie, rozwiał wątpliwości

Ryszard Dąbrowski, lepiej znany jako Szczena  to prawdopodobnie najpopularniejszy bohater programu “Chłopaki do wzięcia”. Przez kilkanaście miesięcy nie kontaktował się z widzami, bo miał siedzieć w zakładzie karnym. Za co?Ludzie, którzy go obserwują, ciągle go o to dopytują. Mężczyzna postanowił nieco tę kwestię wyjaśnić, choć całkowicie się nie wytłumaczył.

Chłopaki do wzięcia Szczena dom
19.05.2023 18:41 "Chłopaki do wzięcia": Szczena pojechał do swojego starego domu. Smutny widok. "Szkoda mamy"

Szczena, a właściwie Ryszard Dąbrowski, jest jednym z najpopularniejszych – a na pewno najbardziej kontrowersyjnych – bohaterów programu „Chłopaki do wzięcia”. Ostatnio zdaje się nieco wychodzić na prostą. Mężczyzna spędził dwa lata w więzieniu, ale ostatnio wyszedł na wolność. Szczena odwiedził działkę, na której jeszcze nie tak dawno stał dom, w którym mieszkała jego mama. 

Szczena Chłopaki do wzięcia
08.05.2023 20:39 Szczena z "Chłopaków do wzięcia" zasiał ziarno ciekawości. Jest w związku z Joanną?

Szczena z programu “Chłopaki do wzięcia” zaskoczył fanów swoim najnowszym nagraniem na TikToku. Czy to możliwe, że gwiazdor reality show znów powrócił do swojej ukochanej Joanny Wielochy?Jakiś czas temu uwielbiany przez fanów uczestnik reality show trafił do więzienia i słuch o nim zaginął. Teraz wygląda na to, że mężczyzna powrócił do rodziny, a co więcej dał kolejną szansę matce swojego syna. Przynajmniej na to wskazuje jego ostatnie nagranie.

Chłopaki do wzięcia, Szczena
19.03.2023 14:09 Poszedł do domu Szczeny z "Chłopaków do wzięcia". Widok wnętrza ściął go z nóg

Nagranie zamieszczone w mediach wywołało niemałą furorę. Internauta udał się do domu, w którym wraz z matką i rodziną mieszkał Szczena z programu "Chłopaki do wzięcia". Widzowie zapamiętali budynek jeszcze z pierwszych odcinków. Jak wygląda teraz?Widzowie już na pierwszy rzut oka rozpoznali budynek, który wielokrotnie oglądali na ekranie.  To tam padały najbardziej kultowe kwestie i toczyło się życie Ryszarda. 

Chłopaki do wzięcia
09.11.2022 23:42 Asia z „Chłopaków do wzięcia” przerwała milczenie, widok na jej profilu zaskoczył fanów. W końcu odzyskała synka?

Ryszard „Szczena” Dąbrowski i Asia, uczestnicy programu „Chłopaki do wzięcia” przechodzili jakiś czas temu pewne problemy. Teraz kobieta zamieściła w mediach społecznościowych zaskakujące zdjęcie. Czyżby odzyskała synka? Joana Wielocha i Rysiek, którzy poznali się w programie TTV, nawet wystąpili gościnnie w innym show stacji „Dżentelmeni i wieśniacy”, jakiś czas temu doczekali się synka Marcelka.

Chłopaki do wzięcia Szczena
28.07.2022 16:21 Chłopaki do wzięcia. Szczena nagle zniknął, już wiadomo, co się z nim stało. Nie zobaczymy go w najbliższym czasie

Po licznych perypetiach i metamorfozach popularny bohater programu „Chłopaki do wzięcia” nagle zapadł się pod ziemię. Fani spekulowali, gdzie podziewa się Szczena, kiedy prawda nieoczekiwanie wyszła na jaw. Wiemy już, co się z nim stało. Ryszard „Szczena” Dąbrowski to bohater, którego żadnemu widzowi Polsatu nie trzeba przedstawiać. Mimo iż niepozorny i dość szorstki uczestnik programu „Chłopaki do wzięcia” zaskarbił sobie sympatię i zainteresowanie imponującego grona fanów, którzy od samego początku śledzili jego poczynania, tak na antenie, jak i w życiu prywatnym.

Chłopaki do wzięcia
28.04.2022 20:20 Co się dzieje z Mariolą z „Chłopaków do wzięcia”? Szczena był w niej zakochany do szaleństwa

Widzowie zapewne pamiętają jeden z pierwszych poważnych związków Szczeny z programu „Chłopaki do wzięcia”. W 5. sezonie jego serce zajęła Mariola, jednak później losy pay rozdzieliły się, a wielu widzów ciekawi, co stało się z dawną ukochaną bohatera. Paradokument „Chłopaki do wzięcia” już od 8 lat cieszy się wielkim zainteresowaniem widowni. Jeszcze w 2019 roku portal „Wirtualne media” donosił, że jest to jeden z najchętniej oglądanych programów na kanale Polsat, a także wśród innych programów tematycznych, zaś dyrektor stacji z dumą ogłaszał, że osiągający wspaniałe wyniki projekt będzie kontynuowany w następnych latach. I rzeczywiście, obecnie emitowana jest już 21. edycja, a widzowie chętnie śledzą losy obecnych uczestników — Pawła, Michała, czy Kuby, a w komentarzach chętnie wspominają tych, którzy zniknęli z anteny.

Chłopaki do wzięcia
03.12.2021 10:28 Dopiero skandal z dzieckiem, a teraz taka wiadomość. Szczena z ”Chłopaków do wzięcia” wprawia w osłupienie

Niedawny bohater skandalu z dzieckiem Ryszard „Szczena” Dąbrowski z programu „Chłopaki do wzięcia” został ”gwiazdorem” najnowszego teledysku disco polo grupy Młode Wilki. Razem ze swoją żoną Asią wystąpili w klipie piosenki pt. „Piękna jak róża”. Ich angaż miał być bardzo przemyślany przez artystów. Gwiazdor YouTube, uczestnik „Chłopaków do wzięcia”, niedawny przeciwnik Marcina Najmana na gali MMA VIP 3, a teraz bohater teledysku. Trzeba przyznać, że kariera „Szczeny” rozwija się coraz prężniej.

30.10.2021 11:00 Do sieci trafiły niepokojące wieści o mamie „Szczeny” z „Chłopaków do wzięcia”

„Chłopaki do wzięcia” to popularny program Polsatu, który nieustannie bawi Polaków przed telewizorami. Jedną z największych gwiazd show jest bez wątpienia Ryszard „Szczena” Dąbrowski. Mężczyzna zasłynął sceną z kradzieży roweru swojej mamie. Do sieci trafiły niepokojące wieści na jej temat. Okazało się, że były uczestnik programu zaplanował sprzedaż kultowego roweru pani Tereski. Zmartwieni fani pytają, skąd taka decyzja i co dzieje się u mamy Szczeny z „Chłopaków do wzięcia”.

Chłopaki do wzięcia
29.10.2021 19:25 Awantura z udziałem Szczeny i Najmana

Dziś wieczorem (29.10.21) w Częstochowie odbędzie się gala MMA-VIP 3. Wszyscy czekają na pojedynek, w którym Ryszard „Szczena” Dąbrowski zmierzy się z Marcinem Najmanem. Tymczasem panowie najwyraźniej postanowili „potrenować” przed walką. Internet obiega nagranie z ich kłótni w hotelu. Gala MMA-VIP 3 odbędzie się w Częstochowie. Zaplanowano na niej dziewięć walk. Rozpocznie się o godzinie 19:00; a walka wieczoru zacznie się między godz. 22:00 a 23:00. Tymczasem już wczoraj doszło do niezapowiedzianej walki między Szczeną a Najmanem.

Chłopaki do wzięcia
16.10.2021 21:18 Ryszard Dąbrowski prosi o pomoc. Zwrócił się do swoich fanów

Ryszard Dąbrowski, pseudonim „Szczena” wystosował na Facebooku dramatyczny apel. Mężczyzna znany z programu Polsatu „Chłopaki do wzięcia” prosi swoich fanów o pomoc. Ryszard „Szczena” Dąbrowski stał się znany dzięki serialowi stacji Polsat „Chłopaki do wzięcia”. To program emitowany od 2012 roku. Powstało już 19 serii. Widzowie mogli oglądać zmagania Szczeny z jego własnymi demonami. Dąbrowski w programie zmagał się z alkoholizmem oraz problemami z agresją. Miewał też konflikty z prawem. Tym razem jednak sam Szczena nie ma żadnych problemów – martwi się za to o kogoś innego, i w imieniu tej osoby błaga o pomoc.

11.10.2021 22:00 Szczena przerwał milczenie, mówi o dziecku. Teraz boi się nawet wyjść z domu

Ryszard „Szczena” Dąbrowski ujawnił szczegóły swojego aresztowania za rzekome pobicie matki swojej córki. Mężczyzna znany z programu „Chłopaki do wzięcia” odpowiada też, czy umówiona walka z Marcinem Najmanem ma szansę dojść do skutku. Kilka dni Ryszard Dąbrowski został aresztowany, media donosiły, że chodzi o pobicie partnerki.

Szczena
09.10.2021 20:25 Niepokojący komunikat na profilu Szczeny z „Chłopaków do wzięcia”. ” Nam dziecko zabrali”

Szczena z Chłopaków do wzięcia opublikował na swoim Facebooku nietypowy post. Gwiazdor zaapelował do internautów, by nie wtrącali się w jego sprawy, bo nie mają pojęcia, co akurat teraz przeżywa. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Szczena, czyli Ryszard Dąbrowski opublikował emocjonalny wpis, w którym przekazał swoim fanom niepokojące informacje. Bohater Chłopaków do wzięcia ma już dość zainteresowania mediów jego życiem prywatnym.

  • 1
  • 2