Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > ”Ona by mnie ubiła”. W tle szantaż, używki i przemoc domowa. U Szczeny jest gorzej, niż myśleliśmy
Julia Bogucka
Julia Bogucka 07.01.2024 19:38

”Ona by mnie ubiła”. W tle szantaż, używki i przemoc domowa. U Szczeny jest gorzej, niż myśleliśmy

Ryszard Dąbrowski, Szczena
TikTok

Życie nie rozpieszcza Ryszarda Dąbrowskiego znanego z programu “Chłopaki do wzięcia”. Szczena wciąż nie może poradzić sobie z problemami nagromadzonymi przez wiele lat życia. Nie od dziś wiadomo, że mężczyzna mierzy się z nałogami i nigdy nie był aniołkiem. Ma za sobą pobyty w więzieniu, a jego dziecko zostało parę lat temu odebrane przez Miejski Ośrodek Opieki Społecznej. Obecnie wiadomo o jego problemach finansowych, a niedawno opublikował post, w którym opowiada o niezdrowej sytuacji w swoim domu. Czy ktoś powinien mu pomóc?

Szczena i jego trudna przeszłość

Szczena, a właściwie Ryszard Dąbrowski, to znany uczestnik programu “Chłopaki do wzięcia”. W założeniu show przedstawia losy mężczyzn poszukujących prawdziwej miłości. Postać Ryszarda znana jest przede wszystkim z wielokrotnie udostępnianej sceny, w której kradnie swojej matce rower spod domu. Szybko zdobył popularność, a jego życie stało się publiczne dla wielu osób.

Historia Szczeny nie była usłana różami. Mężczyzna od lat ma problemy z nałogami, kilkukrotnie trafił również do więzienia za różne przewinienia. Miał także problem ze złym traktowaniem swoich najbliższych, a także stosowaniem wobec nich przemocy. Jest związany z Joanną, z którą doczekał się dziecka.

 

"Ja jeszcze kiedyś do więzienia wrócę". Groźby i wulgaryzmy wylewają się z filmiku. Wstrząsające wyznanie Szczeny Chłopaki do wzięcia. Szczena nagle zniknął, już wiadomo, co się z nim stało. Nie zobaczymy go w najbliższym czasie

Szczena - ostatni czas jest bardzo trudny

Próby wyjścia na prostą nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Szczena brał udział w federacji freakfightowej Marcina Najmana, choć do samej walki nigdy nie doszło. Pomimo sportowych przygotowań, mężczyźnie nie udało się na stałe rozstać z alkoholem. Podczas konferencji prasowej przed galą był pod jego wpływem, co sam potwierdził w wywiadzie.

"Przyjechałem tutaj wczoraj czy przedwczoraj, już dokładnie nie pamiętam. Dałem sobie w palnik, bo taką miałem ochotę i przynajmniej szanuję ich federację za to, że nikt mi nie zarzucił, że byłem pijany na gali, bo byłem"

- powiedział w rozmowie opublikowanej na kanale “Pajda” na YouTubie.

Niedługo później, w wyniku interwencji policji, Szczenie i jego partnerce odebrano syna Marcela. Sam Ryszard trafił potem do zakładu karnego. Po jego opuszczeniu próbował utrzymać się w pracy w Holandii, jednak i tam się nie udało. Został z niej dyscyplinarnie wyrzucony i powrócił do Polski. 

ZOBACZ TEŻ: „Chłopaki do wzięcia”: Jak mieszka Szczena? Jakiś czas temu podjął decyzję o remoncie

Szczena przerywa milczenie - mówi o przemocy

Od pewnego czasu Szczena publikuje niepokojące filmy na swoim profilu w aplikacji TikTok. Ze względu na brak innych możliwości dochodów, zaczął prosić swoich obserwatorów o pieniądze w zamian za nagranie im pozdrowień. Jakiś czas temu poinformował, że za otrzymaną do tej pory pomoc idzie sobie kupić papierosy

Jednak to nie koniec problemów, z którymi musi się mierzyć Ryszard Dąbrowski. Według publikacji umieszczonej na TikToku ma problem z przemocą stosowaną przez jego partnerkę Joannę. 

“Witam, gadacie, że się biję z Aśką, trochę inaczej to wygląda, jakbym się nie bronił, to ona by mnie ubiła. Ona musi się leczyć, tylko w tym problem, że nie chce, tylko najpierw prowokuje, a potem pijana z łapami leci i mnie szantażuje. Także zajmijcie się własnym życiem, ja mam dosyć własnych problemów z moją Aśką.”

- możemy przeczytać na TikToku Szczeny.

Wygląda na to, że mężczyzna nie ma obecnie łatwego czasu. Niestety, tragedia wisi w powietrzu.

Źródło: telemagazyn.pl

Tagi: szczena