Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Chłopaki do wzięcia. Szczena nagle zniknął, już wiadomo, co się z nim stało. Nie zobaczymy go w najbliższym czasie
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 28.07.2022 16:21

Chłopaki do wzięcia. Szczena nagle zniknął, już wiadomo, co się z nim stało. Nie zobaczymy go w najbliższym czasie

Chłopaki do wzięcia Szczena
fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia”

Po licznych perypetiach i metamorfozach popularny bohater programu „Chłopaki do wzięcia” nagle zapadł się pod ziemię. Fani spekulowali, gdzie podziewa się Szczena, kiedy prawda nieoczekiwanie wyszła na jaw. Wiemy już, co się z nim stało. 

Ryszard „Szczena” Dąbrowski to bohater, którego żadnemu widzowi Polsatu nie trzeba przedstawiać. Mimo iż niepozorny i dość szorstki uczestnik programu „Chłopaki do wzięcia” zaskarbił sobie sympatię i zainteresowanie imponującego grona fanów, którzy od samego początku śledzili jego poczynania, tak na antenie, jak i w życiu prywatnym.

„Chłopaki do wzięcia”: Co dzieje się ze Szczeną?

Można powiedzieć, że 39-letni obecnie mężczyzna był swojego rodzaju fenomenem wśród innych kawalerów z programu „Chłopaki do wzięcia”. Pomimo problemów z alkoholem i niełatwego charakteru, bez trudu znajdował kolejne chętne na związek. Aż wreszcie trafił na Joannę Wielochę, która zawróciła mu w głowie.

Para wzięła nawet udział w programie „Dżentelmeni i wieśniacy” emitowanym na antenie TTV, a w 2020 roku na świat przyszedł ich syn, Marcel. Niestety, w pewnym momencie chłopczyk został odebrany rodzicom po tym, jak ktoś zgłosił, że w mieszkaniu dochodzi do aktów przemocy.

Szczena przyznał, że w momencie interwencji wraz z partnerką był pod wpływem alkoholu, jednak badanie nie wykazało żadnych nieprawidłowości u dziecka i mały wrócił do ojca i matki.

Fani pytali, gdzie jest Szczena? Bohater programu „Chłopaki do wzięcia” zapadł się pod ziemię

Bohater „Chłopaków do wzięcia” miał w stanie nietrzeźwości odbyć także kolejną walkę z Marcinem Najmanem podczas gali MMA VIP 3. Jednak właśnie ten moment, w którym przygotowywał się do starcia, dał fanom nadzieję, że ich ulubieniec wyjdzie na prostą. 39-latek wziął się za siebie, a nawet rzucił używki. Niestety, do rewanżu nie doszło, i zapewne jeszcze długo nie zobaczymy mężczyzny na antenie.

Nie umknęło bowiem uwadze internautów, że po swojej przegranej Rysiek zapadł się pod ziemię. Osoby znające jego kryminalną przeszłość obawiały się, iż mógł znowu trafić za kratki. Niestety, spekulacje okazały się zgodne z prawdą.

Chcieliśmy wystawić naszego zawodnika Ryszarda do walki z bardzo ciekawą osobą na następnej gali. Niestety Ryszard został zatrzymany. Teraz Ryszard pokutuje za swoje występki. Miejmy nadzieje, że bardzo szybko do nas wróci – powiedział Kosowski, współwłaściciel MMA VIP w rozmowie z „mma.pl”.

Chłopaki do wzięcia Szczena
Chłopaki do wzięcia Szczena

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Chłopaki do wzięcia”: Iras miał niewiarygodny plan na życie. Widzowie będą zaskoczeni
  2. Tak się bawi Majka Jeżowska. Wypasione wakacje w gronie słynnych polskich gwiazd
  3. Tym razem Małgorzata Kożuchowska przeholowała. Tak zadała szyku, że przebiła francuskie ikony


Źródło: Pomponik