Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "Chłopaki do wzięcia": Ukochana Szczeny nagle pokazała się fanom, wszyscy zamarli. Gratulacjom nie ma końca. "Kochaj ją, Ryśku"
Michał Fitz
Michał Fitz 14.07.2023 19:09

"Chłopaki do wzięcia": Ukochana Szczeny nagle pokazała się fanom, wszyscy zamarli. Gratulacjom nie ma końca. "Kochaj ją, Ryśku"

Ryszard Dąbrowski
fot. instagram.com/yraszrddabrowski

Ryszard Dąbrowski jest wszystkim lepiej znany jako Szczena z programu “Chłopaki do wzięcia”. Mężczyzna ma za sobą kilka naprawdę burzliwych lat, w trakcie których miał problemy z używkami, a nawet trafił do więzienia. Ciągle trwała przy nim jego wierna Joanna. Ta zaliczyła teraz spektakularną metamorfozę.

"Chłopaki do wzięcia": Partnerka Szczeny po przemianie

Joanna wielokrotnie pokazywała się u boku swojego partnera i przez kilka lat jej wygląd nie zmieniał się, no może za wyjątkiem koloru włosów. Teraz jednak kobiet zdecydowała się na ogromną przemianę. Na nowym, opublikowanym w sieci zdjęciu nie przypomina samej siebie.

Przede wszystkim widać, że zaczęła o siebie dbać, bo wcześniej można było odnieść wrażenie, że nie zawsze to robiła. Prawdopodobnie poddała się także kilku zabiegom, które między innymi nieco wygładziły skórę jej twarzy. Z pewnością zajęła się też swoimi brwiami oraz włosami. Na jej głowie widać teraz burzę blond loków. 

Monika Miller w mikroskopijnym bikini. Widok aż hipnotyzuje, nie można oderwać wzroku

"Chłopaki do wzięcia": Partnerka Szczeny zbiera pochwały

Jak można było przypuszczać, pod dowodem tak efektownej metamorfozy pojawiły się niemal same zachwyty. Internauci nie mogli nachwalić się tego, jak teraz wygląda Joanna. Nie brakowało też osób, które nazywały Ryszarda szczęściarzem. Trudno się takim opiniom dziwić. Sam zresztą napisał jej w komentarzu, że prezentuje się pięknie.

  • Jaka śliczna. Rysiek ma szczęście
  • Najpiękniejsza! Kochaj ją Ryśku
  • Pięknie wyglądasz
     

"Chłopaki do wzięcia": Szczena i jego relacja z Joanną

Dziś relacja Szczeny z Joanną wygląda na co najmniej dobrą. Nie zawsze tak jednak było. Według doniesień sąsiadów w ich domu często miało dochodzić do awantur. Szczególnie wtedy, gdy kariera Ryszarda dobrze się kręciła i miał on pieniądze na zakrapiane imprezy.

Przy jednej z nich interweniowała policja. Wówczas zdecydowano się na zabranie z tego domu dziecka Szczeny i Joanny, które później trafiło do rodziny zastępczej. Do tej pory nie wiadomo, czy udało im się wywalczyć syna z powrotem.

Źródło: Plotek

Tagi: szczena
Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"
Katarzyna Skrzynecka schudła 10 kg w ciągu zaledwie 5 tygodni. Wiemy, jak to zrobiła
katarzyna skrzynecka schudła (2)
fot. instagram.com @katarzyna_skrzynecka
Katarzyna Skrzynecka schudła aż dziesięć kilogramów! Aktorka straciła je w ciągu niecałych dwóch miesięcy. Czyżby w grę wchodziły intensywne ćwiczenia z trenerem personalnym i rygorystyczna dieta pudełkowa? Nic z tych rzeczy! Wiemy, jak tego dokonała. Jej niespodziewaną metamorfozą żyły media w całym kraju. Cały show-biznes trząsł się od plotek, w jaki sposób Katarzyna Skrzynecka schudła w tak rekordowym czasie. Mimo że fani byli zachwyceni krągłą sylwetką aktorki, sama Skrzynecka czuła się źle ze swoimi nadprogramowymi kilogramami i zdecydowała się ich pozbyć. Kiedy ta chwila w końcu nadeszła, w ciągu zaledwie pięciu tygodniu zrzuciła aż dziesięć kilogramów. Nie zawdzięcza swojej metamorfozy ani diecie cud, ani zabiegom medycyny estetycznej, wręcz przeciwnie. Chociaż nie głodziła się, to sam proces odchudzania wymagał od niej niemałych wyrzeczeń. Czy osiągnęła swój cel? Szczere wyznanie Skrzyneckiej was rozbroi: „Powoli mentalnie i temperamentem zamieniam się w lamę (zwierzę lamę)”, cytuje aktorkę plotek.pl.
Czytaj dalej
Spędziła dzień z Anną Lewandowską. Wtedy zmieniła o niej zdanie, zobaczyła jej prawdziwą twarz
Autorka książki o Annie Lewandowskiej szczerze o spędzonym razem dniu
Już wkrótce fani Anny Lewandowskiej będą mogli położyć dłonie na biografii influencerki, trenerki i osobowości medialnej. Książka „Imperium Lewandowska” autorstwa Moniki Sobień-Górskiej ma mieć swoją premierę 26 lipca. W połowie czerwca kobiety spotkały się na ostatni i najważniejszy wywiad. Autorka ujawniła, że tamten dzień całkiem zmienił jej zdanie o Annie Lewandowskiej. 
Czytaj dalej