Lifestyle.Lelum.pl > Przestępstwo

Przestępstwo

Dagmara Kaźmierska
08.05.2024 21:34 Kaźmierska znowu daje o sobie znać. "Nie uciekłam z kraju"

Dagmara Kaźmierska stała się główną bohaterką reportażu portalu “Goniec”, który doczekał się trzech części. Tekst obnaża przestępczą działalność kobiety. Po jego publikacji wyjechała za granicę i nie pojawiła się na finale programu “Taniec z Gwiazdami”. Celebrytka znów zabrała głos i postanowiła rozwiać wątpliwości w związku z jej podróżą do Egiptu.

Dagmara Kaźmierska
07.05.2024 21:52 Kaźmierska była pro*****tką? Na jaw wychodzą kolejne mroczne rewelacje

Od kilkunastu dni media huczą na temat kryminalnej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej. Gwiazda programu “Królowe życia” miała nie tylko prowadzić agencję towarzyską, ale też dopuścić się tam wielu brutalnych przestępstw. Teraz światło dzienne ujrzały kolejne rewelacje.

Dagmara Kaźmierska
07.05.2024 09:40 Nowe, zatrważające szczegóły przeszłości Kaźmierskiej

Światło dzienne ujrzała trzecia część reportażu o przeszłości Dagmary Kaźmierskiej. Bernadetta, pracownica celebrytki, nie mogła opuścić agencji towarzyskiej za darmo. Jej partner usłyszał groźby, które powstrzymały go przed pójściem na policję. To ostatnia część serii portalu “Goniec”.

Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski
30.04.2024 18:18 Kaźmierska z synem opuściła kontynent. Tam spędzi najbliższe dni

Dagmara Kaźmierska znalazła się w centrum zainteresowania wszystkich po tym, gdy na jej temat wyciekło kilka przerażających faktów z jej przeszłości. Teraz jednak okazało się, że królowa życia swoje trudne chwile spędza z daleka od domu. Razem z synem Conanem opuściła nasz kontynent!

Maciej Orłoś, Dagmara Kaźmierska
30.04.2024 16:28 Orłoś nie ma wątpliwości, dlaczego z Kaźmierskiej zrobiono gwiazdę

Skandal wokół Dagmary Kaźmierskiej odbił się szerokim echem w polskich mediach. Teraz głos w sprawie przeszłości królowej życia zabrał znany dziennikarz Maciej Orłoś. Gwiazdor podsumował ją za pomocą kilku mocnych słów.

Dagmara Kaźmierska
29.04.2024 21:48 Kaźmierska wydała oświadczenie: "Bestia zasługująca na potępienie"

Nowe informacje o kryminalnej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej poruszyły całą Polskę. Kilka dni temu wyszło na jaw, jakich czynów dopuściła się kilka lat temu. Teraz królowa życia postanowiła wystosować oficjalne oświadczenie.

Conan Kaźmierski Dagmara Kaźmierska
29.04.2024 21:24 Wszyscy piszą o Kaźmierskiej. Tymczasem ona? Takie nagranie zamieścił Conan

Skandal wokół kryminalnej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej odbił się szerokim echem w polskich mediach. Na jaw wyszły nowe fakty na temat działań królowej życia sprzed lat. Teraz głos w tej sprawie zabrał jej syn Conan Kaźmierski.

Dagmara Kaźmierska
29.04.2024 09:22 Ujawniono zeznania kolejnej ofiary Kaźmierskiej. Była wtedy w ciąży

W zeszłym tygodniu artykuł redakcji “Goniec.pl”, który obnażył szczegóły działalności przestępczej Dagmary Kaźmierskiej, wstrząsnął całym światem show-biznesu i opinią publiczną. Celebrytka, która zyskała w mediach miano gwiazdy, dopuściła się niewiarygodnego okrucieństwa wobec pracownic swojej agencji towarzyskiej. Jedna z nich – Maria A. – opowiedziała przed sądem swoją historię, która poruszyła całą Polskę. Tymczasem na portalu “Goniec” właśnie ukazała się 2. część dziennikarskiego śledztwa redakcji. Tym razem przedstawiono losy Magdy K., którą Kaźmierska miała pobić, choć ta była w ciąży.

Dagmara Kaźmierska
28.04.2024 22:03 Kaźmierska wreszcie zabrała głos ws. oburzających zarzutów

Przez ostatnie kilka dni setki tysięcy Polaków czekało na odpowiedź Dagmary Kaźmierskiej na reportaż portalu “Goniec”. Dziś w sieci pojawił się jej komentarz odnoszący się do sprawy. Prawdopodobnie porównała się do Tomasza Komendy.

Dagmara Kaźmierska, Doda
27.04.2024 18:08 Pisarka podsumowała Polsat i Miszczaka. Kaźmierską porównała do Dody

Temat przestępczej działalności Dagmary Kaźmierskiej od kilku dni jest na językach setek tysięcy osób. Jedną z tych, które zdecydowały się do niego odnieść publicznie, jest pisarka Manuela Gretkowska. Felietonistka nie szczędziła mocnych słów w kierunku celebrytki, stacji Polsat i Edwarda Miszczaka zawartych w obszernym wpisie na Facebooku.

Dagmara Kaźmierska, Piotr Kaszewiak
27.04.2024 16:06 Kaszewiak o rozprawie Kaźmierskiej. To ją teraz czeka

Głos w sprawie głośnej sprawy Dagmary Kaźmierskiej zabrał mecenas Piotr Kaszewiak znany z programu “Sprawa dla reportera”. Mężczyzna opowiedział o ewentualnej odpowiedzialności karnej Dagmary Kaźmierskiej. Akta ujawnione przez portal “Goniec” od kilku dni wzbudzają olbrzymie emocje. W temacie wypowiadają się wszyscy — celebryci, eksperci i opinia publiczna.

Tomasz Stockinger, Jerzy Stuhr, Beata Kozidrak
27.04.2024 12:21 6 polskich gwiazd, które prowadziły w stanie wskazującym

O tym, że gwiazdy ze świata show-biznesu też są ludźmi, przekonaliśmy się już nie raz. Okazuje się, że sławnym osobom również zdarza się popełniać błędy, które bez odrobiny szczęścia, mogą słono kosztować. Celebryci, którzy prowadzili samochód pod wpływem alkoholu, są na to najlepszym przykładem. Choć każde z nich żałowało tego, co się wydarzyło, nie sposób wymazać tych przykrych historii z ich akt. Dziś możemy uczyć się na ich błędach.

policjant, Dagmara Kaźmierska
27.04.2024 09:26 Kaźmierska była śledzona. Były policjant ujawnia: "Zamontowaliśmy jej GPS"

Najnowsze informacje dotyczące kryminalnej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, które ujawniło śledztwo redakcji "Goniec.pl", wywróciły cały świat show-biznesu do góry nogami. Od celebrytki, która jeszcze do niedawna brała udział w “Tańcu z Gwiazdami”, zaczęły odcinać się poszczególne stacje telewizyjne. Wiele osób dopiero teraz zdało sobie sprawę, za jaką bezduszność i okrucieństwo odpowiedziała przed laty przed sądem. Ponieważ sprawa wróciła, głos postanowił zabrać były policjant, który brał udział w śledztwie dotyczącym Kaźmierskiej oraz jej męża, groźnego przestępcy.

Dagmara Kaźmierska
26.04.2024 19:16 Nowe fakty ws. przeszłości Kaźmierskiej. Takie miała mieć stawki

Od czasu publikacji materiału portalu “Goniec.pl” w sieci zrobiło się znów głośno na temat działalności przestępczej Dagmary Kaźmierskiej. Teraz dziennik “Fakt” dotarł do informacji na temat stawek, jakie otrzymywały zatrudnione przez królową życia dziewczyny. Te wiadomości naprawdę mogą szokować.

Dagmara Kaźmierska
26.04.2024 09:46 Agencja Kaźmierskiej w "Miejscach przeklętych". Lata temu opowiadała o "zatargu" z udziałem męża

25 kwietnia na portalu “Goniec.pl” ukazał się artykuł, który wstrząsnął od posad polskim światem show-biznesu. Materiał ujawnił skalę okrucieństwa, którego Dagmara Kaźmierska dopuszczała się, by utrzymać w ryzach pracownicę swojej agencji towarzyskiej. W 2012 roku celebrytka została skazana na 3 lata za działania w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwa, sutenerstwa i zmuszania młodych kobiet do prostytucji. Wcześniej prowadziła lokal o nazwie “Haidi”. Wyszło na jaw, że ten owiany złą sławą budynek pojawił się w programie “Miejsca przeklęte”, gdzie komentarza udzieliła nawet sama Kaźmierska. To właśnie wtedy ujawniła kulisy “zatargu” jej męża z wrocławską mafią.

Dagmara Kaźmierska
25.04.2024 12:40 Ujawniono szczegóły przestępczej działalności Kaźmierskiej. Historia Marysi przyprawia o dreszcze

Dagmara Kaźmierska jest powszechnie znaną w Polsce celebrytką, która zbudowała swoją karierę na udziale w różnych programach telewizyjnych. Najwięcej zwolenników przyniósł jej udział w “Królowych życia”, następnie widzowie śledzili jej poczynania na łamach show “Dagmara szuka męża”, a jeszcze do niedawna walczyła o Kryształową Kulę w “Tańcu z Gwiazdami”. Kaźmierska zyskała status gwiazdy mimo kryminalnej przeszłości — niewiele osób wie jednak, co dokładnie kryje się za tym dość ogólnikowym stwierdzeniem. Redakcja portalu “Goniec.pl” postanowiła opublikować szczegóły sprawy, za którą Kaźmierska odsiedziała wyrok.

25-letnia Liza z Białorusi
02.04.2024 10:36 Śledztwo sprawie Lizy stoi w miejscu. Co ze sprawcą gwałtu?

25-letnia Liza z Białorusi poniosła śmierć w tragicznych okolicznościach. Oprawca Dorian S. brutalnie ją zaatakował, do zdarzenia doszło w centrum Warszawy. Przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości wciąż nie zaostrzyli zarzutów postawionych mężczyźnie. Fakt podjął się przypuszczeń, z czego może wynikać ta opieszałość.

cocoparisienne/Pexels/Canva, Mężczyzna zgłosił sprawę na policję
05.10.2023 17:02 Wrócił do zaparkowanego auta i dokonał porażającego odkrycia. Od razu ruszył na policję. Trzeba bardzo uważać

Pod koniec września na komisariat policji zgłosił się 20-letni mężczyzna. Poszkodowany został okradziony, a suma, która zniknęła z jego samochodu w tajemniczy sposób, była naprawdę pokaźna. Wówczas rozpoczęło się śledztwo. Nie uwierzycie, kto był odpowiedzialny za włamanie do auta. To brzmi naprawdę przerażająco.

22.10.2021 16:09 Koniec obławy. Joanna S. w rękach policji

Na terenie Hiszpanii zatrzymano Polaków poszukiwanych międzynarodowymi listami gończymi. Twórczyni Galleri New Form Joanna S. i jej syn Mikael S. byli podejrzani o kierowanie piramidą finansową, w ramach której oszukali mnóstwo ludzi, podając się za inwestorów dzieł sztuki. Według doniesień podkomisarza Antoniego Rzeczkowskiego z Komendy Głównej Policji Joanna S. i jej syn poszukiwani byli także Europejskim Nakazem Aresztowania i Czerwoną Notą Interpolu.

dziewczynka
15.07.2020 11:30 Zatrzymano 46-latkę, która kamieniem zaatakowała dziewczynkę. Jej zdjęcie trafiło do internetu, rozpoznano sprawczynię

Dziewczynka została zaatakowana przez 46-latkę na jednej z osiedlowych ulic w Jaworznie, 13 lipca. Kobieta bez żadnej przyczyny uderzyła kamieniem prosto w głowę dziecka. Do internetu trafiły zdjęcia sprawczyni, która jak się okazało była bardzo dobrze znana policji w Jaworznie. Dzięki pomocy przypadkowych osób kobietę udało się schwytać.Dziewczynka uległa poważnym obrażeniom po uderzeniu kostką brukową. 6-latkę przewieziono do szpitala i wykonano wielogodzinną operację. W poszukiwaniach sprawczyni napaści na dziecko okazał się być pomocny internet. Dzięki zdjęciom, jakie umieściła śląska policja, szybko odnaleziono niebezpieczną kobietę.

marcelina zawadzka
10.07.2020 11:15 Prezenterka „Pytania na śniadanie” przyznała się do dwóch zarzutów. Grozi jej gigantyczna kara, jest jej komentarz

Marcelina Zawadzka, prowadząca Pytanie na śniadanie, złożyła zeznania w prokuraturze i aktualnie unika pojawiania się na rozprawach sądowych, gdyż nie ma takiego obowiązku. Kobiecie grożą gigantyczne kary, choć jak sama twierdzi- została oszukana. Pytanie na śniadanie rozwiąże kontrakt z uwielbianą przez wielu prowadzącą? Jak przekazuje portal plejada.pl, Marcelina Zawadzka jest bowiem zamieszana w dużą aferę, zwaną karuzelą vatowską zorganizowanej grupy przestępczej, która wyłudziła prawie 58 milionów złotych. Jak przekazała portalowi rzeczniczka Sądu Okręgowego w Kaliszu, gwiazda przyznała się do dwóch z trzech zarzucanych jej czynów.

Siostry
31.10.2019 20:58 Siostry wyłudzały pieniądze od bogaczy. Uwodziły ich i okradały

Siostry korzystając ze swoich walorów, uwodziły bogatych mężczyzn, aby następnie wyłudzić od nich pieniądze. Dwie młode kobiety okradały mężczyzn na udawanych randkach. Zwabiały ich, a następnie wspólnicy kobiet zajmowali się całą resztą. Bardzo często dzieje się tak, że bogaci mężczyźni padają ofiarami kradzieży, ze strony atrakcyjnych złodziejek, jednak te dwie siostry były o wiele bardziej niebezpieczne. Dwie Argentynki, 21-letnia Gimena Solange i jej siostra, 23-letnia Macarena Agustina były członkiniami grupy przestępczej, której działania opierały się na uwodzeniu przez dziewczyny bogatych mężczyzn, aby następnie reszta członków gangu mogła zmusić ich do przekazania pieniędzy. Najprawdopodobniej przywódcą grupy był chłopak młodszej z dziewcząt.