Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kaźmierska była pro*****tką? Na jaw wychodzą kolejne mroczne rewelacje
Martyna Pałka
Martyna Pałka 07.05.2024 21:52

Kaźmierska była pro*****tką? Na jaw wychodzą kolejne mroczne rewelacje

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPIF

Od kilkunastu dni media huczą na temat kryminalnej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej. Gwiazda programu “Królowe życia” miała nie tylko prowadzić agencję towarzyską, ale też dopuścić się tam wielu brutalnych przestępstw. Teraz światło dzienne ujrzały kolejne rewelacje.

Kryminalna przeszłość Dagmary Kaźmierskiej

Uwielbiana przez tłumy królowa życia nigdy nie ukrywała, że ma za sobą kilka poważnych przewinień, których dopuściła się, gdy jeszcze nie pojawiała się w polskim show-biznesie. Dagmara Kaźmierska nie tylko opowiadała o tym w wywiadach, ale też napisała książkę, w której opisuje, jak wygląda życie zza krat.

Teraz jednak dziennikarze portalu Goniec.pl dotarli do nowych informacji na temat dawnej działalności gwiazdy. Okazało się, że bohaterka reality show miała nie tylko prowadzić agencję towarzyską “Heidi”, ale również zleciła tam swoim pracownikom gwałt na 24-letniej Marysi za karę za jej nieposłuszeństwo.

Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Kryminalna przeszłość Dagmary Kaźmierskiej, fot. KAPIF
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
Kryminalna przeszłość Dagmary Kaźmierskiej, fot. KAPIF
Tych skandali na Eurowizji długo nie zapomnicie. To był moment Tak mieszkał Kulczyk. Czegoś takiego w pokoju śniadaniowym nie ma nikt

Dagmara Kaźmierska znika z polskiego show-biznesu

Krótko po ogłoszeniu nowych wieści o przeszłości królowej życia kolejne stacje zaczęły masowo odcinać się od jej postaci. Wszystko zaczęło się od Polsatu, który nie tylko zakazał wspominania o gwieździe i nie zaprosił jej na finałowy odcinek “Tańca z Gwiazdami”, ale też usunął wszystkie odcinki jej autorskiego reality show, w którym szukała miłości swojego życia.

W ślady za nim poszedł TVN, który ze swojej platformy internetowej Player.pl usunął wszystkie odcinki kultowego show “Królowe życia” z udziałem Dagmary Kaźmierskiej. Sama blondynka do tej pory nie odniosła się do tych doniesień, jednak na swoim Instagramie zapowiedziała, że już niebawem możemy spodziewać się jej oświadczenia. Teraz jednak gwiazda wypoczywa wraz z synem w słonecznym Egipcie.

ZOBACZ TEŻ: Miszczak jej nie odpuści. Już zbiera ekipę do TzG. Ma gwiazdę na celowniku.

Czy Dagmara Kaźmierska była pro**ytutką?

Teraz jednak dziennikarze portalu Goniec.pl dotarli do nowych wieści na temat działalności Dagmary Kaźmierskiej. Z zebranego przez nich materiału wynika, że królowa życia miała trzymać całe swoje miasto w garści, a jego mieszkańcy poważnie obawiali się swoje bezpieczeństwo i darzyli ją ogromnym respektem.

 To jednak nie koniec doniesień. Jak wynika ze śledztwa dziennikarskiego, wbrew temu co gwiazda reality show opisywała w swojej książce, gdzie brzydziła się uprawiania stosunku za pieniądze, sama miała dopuszczać się podobnych praktyk i w ten sposób zacząć swoją karierę w tej branży. Reporterzy Gońca dotarli do wieści, według których Dagmara Kaźmierska miała pracować w agencji towarzyskiej w Niemczech. Miała jednak mieć szczęście do swoich partnerów i nigdy nie spotkać nikogo, kto wyglądałby źle lub zachowywał się nieodpowiednio.